WYBORY MENEDŻERA MIESIĄCA


OCENA mocne: 19, słabe: 0
zobacz komentarze

Menedżer Roku 2018 wg. innych wirtualnych menedżerów!

11-01-2019, 06:54, Unikalnych wejść: 619 , autor: Fubar
WYBORY
MENEDŻERA MIESIĄCA

Menedżer Roku 2018

Wyniki

 

Witam serdecznie w podsumowaniu Wyborów Menedżera Miesiąca portalu Mój Football Manager za rok 2018! Dzisiejsze podsumowanie będzie jednocześnie wyborem Menedżera Roku 2018!

Zanim jednak przejdziemy do wyników indywidualnych, spójrzmy jak wygląda krótkie podsumowanie dwunastu ostatnich miesięcy wyborów MM:

 

 

Przeglądając tabelkę trzeba wziąć pod uwagę, że odnosi się ona jedynie do wyborów Menedżera Miesiąca! Krótko mówiąc ujęte są w niej jedynie blogi oraz kandydaci, którzy spełnili warunek nominacji! Średnia 14 kandydatów miesięcznie oraz 34 blogi, to naprawdę bardzo dobry wynik. Jeśli jeszcze weźmiemy pod uwagę, że sporo blogów nie było kwalifikowanych do wyborów MM, to można powiedzieć, że strona tętni życiem!

Poprzedni Mistrz Ceremonii (osoba odpowiedzialna za wybory MM)EddyManiolo, pisząc podsumowanie za rok 2017, wspomniał, że liczy na przełamanie bariery 100 głosujących w jednym miesiącu… Tego niestety nie udało się zrealizować, nie udało się także pobić rekordu w ilości głosów w jednym miesiącu, który nadal wynosi: 67 głosów (październik 2017). Nic jednak straconego, czytając ten tekst mamy już rok 2019, więc wszystko w naszych rękach!

Przejdźmy już do wyników! Przynajmniej jeden punkt w głosowaniach na MM otrzymało 46 wirtualnych menedżerów a oto i oni:

 

Miejsca od 46-41

 

Miejsca od 40-31

 

Miejsca od 30-21

 

Miejsca od 20-11

Legenda: I Miejsce, II miejsce, III miejsce wybory MM

Aby znaleźć się w pierwszej dwudziestce wystarczyła jedna nominacja! CJ oraz Kira są tego najlepszym przykładem. Mamy tu także dwójkę finalistów Rozgrywki Mistrzów czyli: Jaa209 oraz Massey20. Ten drugi podobnie jak tegoroczny debiutant AchimPirlo raz znaleźli się na drugim miejscu w wyborach MM. Ciekawy przypadek to również Radu9319, który aż w ośmiu miesiącach zdobywał punkty! Jest też Shrek który pisał sporo, ale też sporo jego blogów nie otrzymywało nominacji (lub otrzymywało je błędnie: sic!), ponieważ dotyczyły niepełnych sezonów.

 

Miejsca od 10-6

Legenda: I Miejsce, II miejsce, III miejsce wybory MM

Pierwszą dziesiątkę otwiera Adamenitum33 – fan Chelsea oraz niezwykle szczegółowego opisu swoich przygód. Dziewiąty jestem ja… o sobie pisać nie będę. Ósmy plac zajął EddyManiolo, zwycięzca majowych wyborów MM, który w pył rozniósł konkurencję podczas Rozgrywki Mistrzów, kończąc wszystkie trzy zadania właśnie w maju! Siódme miejsce należy do Pedroake88, który dwukrotnie zajmował miejsce na podium w wyborach MM, był drugi w styczniu oraz trzeci w kwietniu. Ostatni, którego chciałem w tym miejscu wyróżnić to zastępca redaktora naczelnego, „ojciec młodzieży z Ajaxu”, „treser Lwów z Monachium” - Grinch123, aż dziewięciokrotnie otrzymywał nominację i punktował w wyborach.

 

Miejsce nr 5

Zaczął od odrodzenia Arsenalu, z którym zdobył wszystko co było do zdobycia. Później walczył z przeciwnościami losu kończąc 1 zadanie Rozgrywki Mistrzów Żyrondystami z Bordeaux. Pokazał się również jako menedżer francuskiego Le Havre oraz reprezentacji Szwajcarii!

 

Miejsce piąte: Crisadus378 pkt.

crisadus


Komentarzy: 239

Grupa: Moderator encyklopedysta

Ranga: Chluba Mój Football Manager

Dołączył: 2017-03-04

Poziom ostrzeżeń: 0

 

 

Miejsce nr 4

 

Rozgrywkę Mistrzów przeszedł koncertowo, a zaczął pod koniec lipca: w trzy sezony ukończył zadanie pierwsze, pięć sezonów zajęło mu zadanie drugie, a to co zrobił w zadaniu trzecim to prawdziwy nokaut (Catania Calcio)! Aktualnie możemy czytać o jego przygodach w Espanyolu Barcelona, Olympique Lyon, czy też nie tylko czytać, ale brać udział w jego „Serbskim projekcie”. Ostatni w 2018 roku menedżer miesiąca:

 

 

Miejsce czwarte: DobiFM 391 pkt.

DobiFm
3. miejsce w Polsce FM 2015; wicemistrz Polski FM 2017 i FM 2018


Komentarzy: 228

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2015-12-02

Poziom ostrzeżeń: 0

 

 

Miejsce nr 3

Dwukrotny zwycięzca wyborów MM, który zniknął nam gdzieś wraz z miesiącem czerwcem. Niezapomniane są jego sposoby na zarobienie dużych pieniędzy, które zaprezentował prowadząc Hutnik Kraków! Grywał także w egzotycznych dla większości z nas kierunkach: Rosja (Zenit) oraz Turcja (Fenerbahce),

 

Miejsce trzecie: DBoniem594 pkt.

DBoniem


Komentarzy: 281

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Chluba Mój Football Manager

Dołączył: 2015-12-04

Poziom ostrzeżeń: 0

 

 

Miejsce nr 2

Miłością do Pogoni Szczecin, chyba nikt na stronie mu nie dorówna! Walką z różnymi przeciwnościami losu (2 zadanie RM) oraz szalonymi końcówkami sezonu również. Nie straszne mu „Multikulti”, ani niemal cały "angielski Manchester", wszędzie się odnajdzie. Pisze z pasją i zaangażowaniem! Jedenastokrotnie nominowany w wyborach na MM, dwukrotnie zajmował miejsce nr 2, pięciokrotnie miejsce nr 3, powtórzył swój wynik i miejsce sprzed roku Panie i Panowie:

 

miejsce drugie: Jmk816 pkt.

jmk
Mistrz Ceremonii, 3. miejsce w Polsce FM 2017, Typer Sezonu 2017/18 - 3. miejsce, Wyróżnienie Fair Play w eliminacjach 4. Edycji RM


Komentarzy: 974

Grupa: Moderator

Ranga: Członek Jury 5RM

Ranga sponsorska: Sponsor

Dołączył: 2017-03-09

Poziom ostrzeżeń: 1

 

 

Miejsce nr 1

Jego blogi są dziełem niemal doskonałym, jego projekty są nietuzinkowe i za każdym razem zaskakujące, fascynujące, czyta się je z zapartym tchem i z niecierpliwością czeka na kolejne odcinki. Stworzył na tej stronie coś więcej niż grupę kolesi bawiących się w grę. Stworzył społeczność ludzi dla których FM jest czymś więcej niż tylko zabawą. Można śmiało powiedzieć, że niemal brak mu konkurencji: aż ośmiokrotnie wygrywał w wyborach MM, dwukrotnie zajął drugie miejsce raz był trzeci! Jako jedyny był nominowany w każdym miesiącu, zdobył niemal dwukrotnie więcej punktów niż drugi z menedżerów! Proszę Państwa absolutny rekordzista zdobywca 1862 punktów:

 

Menedżer Roku 2018: Mahdi

Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca


Komentarzy: 7938

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel, Członek Jury 5RM

Ranga sponsorska: Sponsor Strategiczny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

 

 

Szczegółowo miejsca od 5 do 1

Legenda: I Miejsce, II miejsce, III miejsce wybory MM

Serdecznie gratuluję zwycięzcy, oraz pozostałym użytkownikom, którzy zostali sklasyfikowani w tym zestawieniu. Nie mam absolutnie najmniejszych wątpliwości, że pierwsze miejsce zajął wirtualny menedżer, który najbardziej na to zasłużył. Raz jeszcze gratuluję i czekam na kolejne kariery już w roku 2019!

 


 

Nieoficjalna klasyfikacja pierwszy miejsc

 

Pomysł na tę klasyfikację miał EddyManilo (poprzedni mistrz ceremonii), a ja nie ukrywam, że z chęcią ją kontynuuję. W zestawieniu sklasyfikowani zostali wirtualni menedżerowie, którzy choć raz zostali wskazani na pierwszym miejscu w głosowaniu MM:

 

Miejsca 31-21.

 

Miejsca 20-11.

 

Miejsca 10-1.

Legenda: zwycięzca

Nie ma tutaj żadnego zaskoczenia, czołówka niemal pokrywa się z wynikami ogólnymi. Gratulujemy po raz kolejny!

 


 

Na koniec chciałbym w tym miejscu zamieścić jeszcze jedną listę, równie ważną jak dwie poprzednie! „Oddanie głosu w wyborach na Menedżera Miesiąca, jest wyrazem szacunku dla innych wirtualnych menedżerów i robi różnicę”. Oto lista 85 wirtualnych menedżerów którzy oddali swój głos w wyborach MM w roku 2018! 33 z nich zaznaczonych kolorem "miodowym", oddało swój głos w KAŻDYCH głosowaniach w roku 2018!

Abramovich
AchimPirlo
Adamenitum33
Ademix7
Adi
Adiko
Aga
Alex
Bajo
Bari80
Bartekr
Beezy
Berth
Bonaparte
CJ
Coffin
Conquer
Crisadus
DanielW
Dario
Davidoff6668
DBoniem
Diakon89
Dmirstek
DrWitt
EddyManiolo
Egurian
Eli
Ernie89
Fetty
Fley79
Fubar
Geographic92
Grinch123
Hamish
Jaa209
Jaceq91
Jacor
Jmk
Kaan

Kamilrosol1
Kaminior323
KasproR
Kira
Kuba199321
Kubilaj2
Kuboll112
LCS
MadPike
Mahdi
Majkel
Marass
Marian
Massey20
Mnietek
Norbi_ZIP
Oldboy
Pas690
Paternoster
Pavel
Pedroake88
Peter
Pies_bez_nogi
Poprostukuba00
Pzremko
Radu9319
RAmunicki
Rivaldo
Rosinho
Rychooo
Shari
Shrek
Sonny
Tesser
TomasS
Tosiek
TrueMMW
Vadis
VagheenaOle
Vagner
Weche
Wojtsports
Yoohas
Zurawking
Zyhym
Dziękujemy Panowie!


Autor: Fubar
Typer Sezonu 2017/18 - 2. miejsce

KOMENTARZE

Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca


Komentarzy: 7938

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel, Członek Jury 5RM

Ranga sponsorska: Sponsor Strategiczny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

11-01-2019, 09:30 , ocenił powyższy materiał: mocne - Genialne, czekałem na to

Na początek podziękowania dla Fubara za wzorowe wywiązywanie się z funkcji prowadzącego, czyli "mistrza ceremonii". A za podsumowanie (menedżer roku 2018) należą się szczególne słowa uznania. Wygląda to bardzo przyjemnie, jest przejrzyste i miłe dla oka.

Czuję się nieco zażenowany czytając tyle miłych słów o sobie - cóż, Football Manager to nie tylko moja pasja i jedyna gra od 17 lat, ale również sposób na życie. Pomagał mi przetrwać w wielu sytuacjach, uspokaja mnie i sprawia, że moje życie dzieli się na dwa światy - wirtualny i realny. Często ten pierwszy pochłania mnie o wiele bardziej... Cieszę się ,że podobają się Wam moje pomysły na grę o serdecznie dziękuję za oddane na mnie głosy!

Co do moich "rywali" - jestem dumny, że wspólnie sprawiliśmy, iż Mój Football Manager jest stroną tętniącą życiem. Jestem pewien, że rok 2019 będzie jeszcze lepszy - nowa formuła eliminacji Rozgrywki Mistrzów na pewno przyczyni się do tego, że pojawi się mnóstwo nowych, nieskrępowanych żadnymi regułami karier! Sam już mam pewien pomysł!

Na koniec frekwencja. Niezwykle się cieszę, że aż 85 osób zdecydowało się oddawać swoje głosy w wyborach menedżera miesiąca. A już szczególny szacunek należy się tej "żelaznej 33", czyli ludziom, którzy byli z nami przez cały rok! To naprawdę fajne uczucie mieć świadomość, że stworzyło się społeczność, której awangarda jest z nami cały czas! Myśląc - "Football Manager" od razu kojarzą też "Mój Football Manager"!

Dziękuję i jestem przekonany, że rok 2019 objawi nam nowe menedżerskie talenty!

kubilaj2


Komentarzy: 304

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-12-26

Poziom ostrzeżeń: 0

11-01-2019, 10:03 , ocenił powyższy materiał: mocne - Niesamowita historia

No cóż, to jest nokaut! Brawo Mahdi! Czekam na podobny wynik w finałach RM :)

Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca


Komentarzy: 7938

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel, Członek Jury 5RM

Ranga sponsorska: Sponsor Strategiczny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

11-01-2019, 10:05

kubilaj2, dnia 11-01-2019, 10:03, napisał:
No cóż, to jest nokaut! Brawo Mahdi! Czekam na podobny wynik w finałach RM :)


Tylko regularność :-) Od początku istnienia MFM nie było miesiąca, abym nie dodał kilku blogów, a w 2018 nic się nie zmieniło...

Co do finału Rozgrywki Mistrzów - będzie ciężko, bo celowo wybrałem "tani skład", ale dam z siebie wszystko :-)

Vagner


Komentarzy: 490

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Selekcjoner z Wysp Owczych

Ranga sponsorska: Sympatyk

Dołączył: 2016-09-20

Poziom ostrzeżeń: 0

11-01-2019, 11:08 , ocenił powyższy materiał: mocne - Bardzo mi się podoba

Super to podsumowanie. Życie jakoś mnie tak pochłonęło, że nie mam czasu od 2016 opublikować blogów z żadnej kariery. Ale na bieżąco śledzę co się dzieje na MFM i dużo czasu spędzam w pracy czytając innych. @Mahdi to jest maniak i fenomen. Nie wiem jak mając rodzinę, żonę, dziecko i pracę można tyle grać i pisać. A on przecież dodaje też ewolucje, jakieś inne artykuły, biuletyny RM i Bóg wie co jeszcze. Chyba mało śpi, bo nie wiem jak to wytłumaczyć.

pavel


Komentarzy: 1024

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Czasowy Ban - Czerwona kartka

Dołączył: 2016-01-24

Poziom ostrzeżeń: 4

11-01-2019, 11:24 , ocenił powyższy materiał: mocne - Podoba mi się

Solidnie wykonane podsumowanie i ogólnie bardzo dobrze prowadzone wybory przez cały rok, jestem pełen uznania. Gratulacje dla czołowej trójki, szczególnie dla Mahdiego i jmk za regularność z jaką publikują.

Tosiek


Komentarzy: 278

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-08-03

Poziom ostrzeżeń: 0

11-01-2019, 11:24 , ocenił powyższy materiał: mocne - Gdyby tego nie było, strona stałaby się uboższa

Podsumowanie naprawdę ekstra zrobione. Zabrakło mi tylko listy najlepszych debiutantów miesiąca ,więc ją podaję:

Styczeń
2018
Wołczkowo-Bezrzecze

Luty
2018
Adi

Marzec
2018
AchimPirlo

Kwiecień
2018
Alex

Maj
2018
KasproR

Czerwiec
2018
pies_bez_nogi

Lipiec
2018
TrueMMW

Sierpień
2018
poprostukuba00

Wrzesień
2018
Tosiek

Październik
2018
vrc

Listopad
2018
DanielW

Grudzień
2018
Adiko


Myślę, że większość z nas czeka już na start eliminacji 5RM ;)

Egurian


Komentarzy: 618

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2015-12-07

Poziom ostrzeżeń: 0

11-01-2019, 12:46 , ocenił powyższy materiał: mocne - Podoba mi się

Gratulacje przede wszystkim dla @Mahdiego, który nie jest człowiekiem :) To maszyna!
BTW. A czy ja nie brałem udziału we wszystkich głosowaniach, bo coś mi się wydaje, że tak?

Adiko


Komentarzy: 37

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2018-12-19

Poziom ostrzeżeń: 0

11-01-2019, 13:27 , ocenił powyższy materiał: mocne - Podoba mi się

Cieszę się, że odkryłem w zeszłym roku tą stronę. Jest niesamowita i ciekawa. Nie myślałem, że są ludzie aż tak zakręceni na punkcie football managera jak chociażby @Mahdi, @jmk czy @grinch123.

Peter


Komentarzy: 278

Grupa: Root Admin

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-08-15

Poziom ostrzeżeń: 0

11-01-2019, 14:41 , ocenił powyższy materiał: mocne - Gdyby tego nie było, strona stałaby się uboższa

Szacunek za pracę poświęconą na podsumowanie i gratulacje dla wszystkich, co się załapali minimum do dwudziestki!

Ernie89
Strażnik Galaktyki


Komentarzy: 503

Grupa: Moderator

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-08-03

Poziom ostrzeżeń: 0

11-01-2019, 16:08 , ocenił powyższy materiał: mocne - Zanim doszedłem do końca, to z podniecenia doszedłem dwa razy

To zaszczyt być członkiem tej społeczności Widać, że to strona tworzona przez fanów dla fanów, a rednacz jest takim pasjonatem, jakiego ze świecą szukać.
Obecnie online: brak użytkowników online
Copyright © 2015-19 by Łukasz Czyżycki