ARTYKUŁY - VARIA


OCENA mocne: 3, słabe: 0
zobacz komentarze

Informacja moderacji dot. redaktora naczelnego, podział obowiązków na czas jego rehabilitacji

14-04-2019, 11:25, Unikalnych wejść: 570 , autor: Ernie89
ARTYKUŁY
VARIA

"Mahdi" rozpoczyna okres leczenia i rehabilitacji. Wiadomo z jego publikacji, że cierpi on na zespół lęku napadowego, który czasem ujawnia się w bardzo ostrej formie i nie pozwala mu normalnie funkcjonować. Wszystkim, tacy jak "Shrek", którzy wykazują zero empatii w stosunku do założyciela Mój Football Manager, polecam przeczytać co to za choroba i wczuć się w jego sytuację. On to przeżywa od ponad 20 lat. Widocznie coś lub ktoś musiał u niego taki stan wywołać, ale nie będę tu się bawił w lekarza.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_l%C4%99ku_napadowego


"Mahdi" nie będzie mógł udzielać się na stronie przez dłuższy czas. Jeżeli ktoś ma do niego jakieś pytania czy sprawy, to dwa razy dziennie będzie sprawdzał swoją pocztę. O 8:00 i 20:00, w Polsce to będzie: 9:00 i 21:00. Nie będzie sprawdzał facebooka i odpowiadał na wiadomości facebookowe.

Do jego powrotu portalem kierował będzie "Weche" (Jarosław Wechman).

Piotr Stelmasiak „Peter“ odpowiadać ma za dodawanie materiałów blogowych do „polecanych“, a wszyscy pozostali moderatorzy są proszeni o ogólną pomoc. Niech każdy robi po prostu to, za co jest odpowiedzialny.

W kopiach roboczych "Mahdi" zostawił jeszcze jeden opis sezonu (Huesca - sezon 9). O publikację we wtorek lub środę proszony jest "Peter" (Piotr Stelmasiak), który ma stosowne uprawnienia.

Gdyby wyskoczyła jakaś praca ekstra, to niech "Weche" zdecyduje, kto ma co zrobić.


Autor: Ernie89
Strażnik Galaktyki

KOMENTARZE

Ernie89
Strażnik Galaktyki


Komentarzy: 503

Grupa: Moderator

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-08-03

Poziom ostrzeżeń: 0

14-04-2019, 11:31

Dodam tylko, że szczegóły choroby przekazałem za zgodą @Mahdiego. Wychodzi on z założenia, że są może ludzie, którzy cierpią na tą samą przypadłość i świadomość, że nie są sami, może im pomóc. Zainteresowanych odsyłam też do wstrząsającego artykułu założyciela Mój Football Manager, pt. "Woda i tak przecieka".
https://myfootballmanager.pl/artykul/400/woda-i-tak-przecieka

Jeżeli ktoś decyduje się dodać komentarz, proszę o szacunek.

Peter


Komentarzy: 278

Grupa: Root Admin

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-08-15

Poziom ostrzeżeń: 0

14-04-2019, 11:54

Wielkie serce dla innych i wielka odwaga ze zmaganiem się z takim czymś. Nawet trudno mi sobie wyobrazić 1 dzień, a co dopiero ponad 20 lat. Nie poddawaj się i bądź pewny, że my tu wszystko dobrze ogarniemy.

dmirstek


Komentarzy: 14

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2018-05-16

Poziom ostrzeżeń: 0

14-04-2019, 12:24

Skorygujcie proszę godzinę - 8:00 w UK, to 9:00 w Polsce, a nie 7:00.

Mahdi, trzymaj się!

Kaan


Komentarzy: 587

Grupa: Moderator encyklopedysta

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2016-10-25

Poziom ostrzeżeń: 0

14-04-2019, 12:25

Jak to było w tym wywiadzie z Dziekanowskim? "Kwiaty więdną wśród chwastów. To też prawidłowość". Może powinieneś znaleźć kogoś tak samo wartościowego jak jesteś sam i nie tkwić wśród chwastów?

Ernie89
Strażnik Galaktyki


Komentarzy: 503

Grupa: Moderator

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-08-03

Poziom ostrzeżeń: 0

14-04-2019, 13:15

dmirstek, dnia 14-04-2019, 12:24, napisał(a):
Skorygujcie proszę godzinę - 8:00 w UK, to 9:00 w Polsce, a nie 7:00.

Mahdi, trzymaj się!


Dzięki, zostało poprawione.

Shrek


Komentarzy: 1030

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Trudny Człowiek

Dołączył: 2016-01-21

Poziom ostrzeżeń: 1

14-04-2019, 13:24

Shrek, dnia 13-04-2019, 19:52, napisał(a):

Co oznacza brak Mahdiego na stronie? Na pewno brak co tygodniowych blogów o Huesce. Na pewno brak komentarzy pod każdym blogiem, bez względu jaką miałby treść. Brak dodawania herbów do bazy, w przypadku nowych klubów/blogów. Brak czujności nad prawidłowym przebiegiem Rozgrywki Mistrzów - zwłaszcza zgłoszenia nowych użytkowników, przede wszystkim za pomocą maila.

Liczę na to, że moderatorzy i inni członkowie społeczności staną na wysokości zadania.


Bardzo się cieszę, że mój zimny komentarz, okazał się proroczy i zadania zostały podzielone.

Sonny


Komentarzy: 239

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-08-29

Poziom ostrzeżeń: 0

14-04-2019, 14:11

@Mahdi, naprawdę nieciekawa przypadłość. Ale Ty jesteś najsilniejszy z silnych, dasz radę!

Jacor


Komentarzy: 505

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2016-10-07

Poziom ostrzeżeń: 0

14-04-2019, 15:07

Współczuję i trzymam kciuki, żeby było lepiej.

Rosinho


Komentarzy: 224

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-08-24

Poziom ostrzeżeń: 0

14-04-2019, 16:02

Ta choroba, to masakra. Naprawdę nie chciałbym przez coś takiego ciągle przechodzić. Ale przecież muszą być na to jakieś piguły, co choć trochę blokują?

MDea


Komentarzy: 23

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączyła: 2019-03-27

Poziom ostrzeżeń: 0

14-04-2019, 16:45

Łukasz, odpisz proszę... Daj mi adres, a jutro do Ciebie przyjadę. Jak widzę postawę niektórych ludzi, to robi mi się niedobrze. Jak można tak traktować całą sprawę jak ten @Shrek. Masz kolo coś z głową i to porządnie. @Mahdi ląduje w szpitalu a ty pierdo..sz o jakichś swoich blogach i że to był powód. Ja p...
Tak czytałam wczoraj i kilku z was to nie są faceci. To jest nawet brak określenia kim wy jesteście. Żeby choć jeden zaoferował pomoc. A ja pojadę i to nawet dzisiaj, jak tylko odpisze i będę mieć adres.
Obecnie online: brak użytkowników online