ARTYKUŁY - VARIA


OCENA mocne: 3, słabe: 0
zobacz komentarze

Informacja moderacji dot. redaktora naczelnego, podział obowiązków na czas jego rehabilitacji

14-04-2019, 11:25, Unikalnych wejść: 569 , autor: Ernie89
ARTYKUŁY
VARIA

"Mahdi" rozpoczyna okres leczenia i rehabilitacji. Wiadomo z jego publikacji, że cierpi on na zespół lęku napadowego, który czasem ujawnia się w bardzo ostrej formie i nie pozwala mu normalnie funkcjonować. Wszystkim, tacy jak "Shrek", którzy wykazują zero empatii w stosunku do założyciela Mój Football Manager, polecam przeczytać co to za choroba i wczuć się w jego sytuację. On to przeżywa od ponad 20 lat. Widocznie coś lub ktoś musiał u niego taki stan wywołać, ale nie będę tu się bawił w lekarza.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_l%C4%99ku_napadowego


"Mahdi" nie będzie mógł udzielać się na stronie przez dłuższy czas. Jeżeli ktoś ma do niego jakieś pytania czy sprawy, to dwa razy dziennie będzie sprawdzał swoją pocztę. O 8:00 i 20:00, w Polsce to będzie: 9:00 i 21:00. Nie będzie sprawdzał facebooka i odpowiadał na wiadomości facebookowe.

Do jego powrotu portalem kierował będzie "Weche" (Jarosław Wechman).

Piotr Stelmasiak „Peter“ odpowiadać ma za dodawanie materiałów blogowych do „polecanych“, a wszyscy pozostali moderatorzy są proszeni o ogólną pomoc. Niech każdy robi po prostu to, za co jest odpowiedzialny.

W kopiach roboczych "Mahdi" zostawił jeszcze jeden opis sezonu (Huesca - sezon 9). O publikację we wtorek lub środę proszony jest "Peter" (Piotr Stelmasiak), który ma stosowne uprawnienia.

Gdyby wyskoczyła jakaś praca ekstra, to niech "Weche" zdecyduje, kto ma co zrobić.


Autor: Ernie89
Strażnik Galaktyki

KOMENTARZE

Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca


Komentarzy: 7938

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel, Członek Jury 5RM

Ranga sponsorska: Sponsor Strategiczny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

16-04-2019, 01:09 , ocenił powyższy materiał: mocne - Doceniam to, co robisz

Panie i Panowie! Dziękuję za wyrazy wsparcia zarówno pod tym blogiem informacyjnym, jak i pod poprzednim. Bardzo dużo to dla mnie znaczyło.

Wracam na Mój Football Manager za miesiąc.

Peter otrzyma na ten okres uprawnienia do dodawania blogów jako "polecone". "Polecane" mogą być tylko materiały (blogi, albo blogi RM) tych, którzy głosowali na menedżera miesiąca (miodne nicki). Wyjątkiem osoby takie jak Bebon, które dołączyły na portal już po głosowaniu. Wrzucam jego debiut w RM do "polecanych".

Portalem kierował będzie weche (dodałem uprawnienia do publikacji artykułów), on również przejmie opiekę nad fan page'ami. Proszę wrzucić tam czasem jakiś link z fotką, tak jak rozmawialiśmy przez telefon.

Grincha, jako najdawniejszego druha, który jest tu ze mną od początku, bardzo proszę o pilnowanie porządku i naszych standardów, tzw. "etosu" :-)

Każdy z innych moderatorów wie co ma robić, więc nie trzeba im niczego klarować. Swoje typy (typer i wybory menedżera miesiąca) przesyłał będę przez weche.

AchimPirlo - czy możesz 4 lub 5 maja uzupełnić "dodatki uaktualnienia" poprzez dodanie uaktualnienie DF11 Facepack? Szczegóły znajdziesz na fan page'u facebookowym DF11 na początku maja.

Liczę, że ktoś będzie chętny by w najłatwiejszy sposób zagościć w Galerii Sławy (ewolucja gwiazd).

Mam zlikwidowane (czy raczej zawieszone) konto na facebooku. Jeżeli ktokolwiek (w tym partnerzy MFM i współorganizatorzy Rozgrywki Mistrzów) będą mieli do mnie jakąś sprawę, proszę pisać na: mahdik@o2.pl Maile na pewno będę odczytywał dwa razy dziennie.

Posiedzenie Rady Sponsorów przełożone na 19 maja.

Peter, proszę o opublikowanie 9 części moich przygód z Huescą dokładnie za tydzień, 23 kwietnia. Niki_il, czy możesz podlinkować to (jak się ukaże) na grupę partnerską, czyli "Football Manager - polska Scena"? Z góry dziękuję!

Trzymajcie się i owocnych karier!
Obecnie online: brak użytkowników online
Copyright © 2015-19 by Łukasz Czyżycki