EKSKLUZYWNIE

ARTYKUŁY - VARIA


OCENA mocne: 0, słabe: 0
zobacz komentarze

Logowanie / rejestracja na trzy sposoby (konto MFM, facebook, google+). Teraz wystarczą dwa kliknięcia!

22-02-2021, 12:41, Unikalnych wejść: 757 , autor: Mahdi
ARTYKUŁY
VARIA

Rada Sponsorów zdecydowała o rozszerzeniu możliwości utworzenia konta na portalu Mój Football Manager. Od dziś można utworzyć konto tradycyjnie (rejestracja) lub za pośrednictwem facebooka oraz google+. Dla osób wykorzystujących tę drugą opcję rejestracja/logowanie się na MFM to zaledwie dwa kliknięcia! Prace sfinansowano ze środków rady.

 


PRZYSZLI (NOWI) UŻYTKOWNICY


Teraz możesz zarejestrować się na naszym portalu wykonując zaledwie dwa kliknięcia! Do tej pory wykorzystywaliśmy tradycyjną metodę logowania i rejestracji, od dziś możesz dołączyć poprzez facebook lub konto google+.


Mamy dwa miejsca (do wyboru) służące do logowania/rejestracji.

Pierwsze to zakładka logowanie/rejestracja, którą znajdziemy klikając w opcję „witaj, zaloguj się“ - lewy górny róg portalu, pod jego nazwą:


Kliknięcie przenosi nas do zakładki logowanie/rejestracja, gdzie znajdziemy wszystkie dostępne opcje:


Drugie miejsce, gdzie łatwo się zarejestrujesz/zalogujesz to prawy pasek:

 

 


UŻYTKOWNICY POSIADAJĄCY JUŻ KONTO


Nowe sposoby rejestracji/logowania dedykowane są przede wszystkim nowym (przyszłym) użytkownikom w związku ze zbliżającym się startem siódmej edycji Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów). Jednak jeżeli użytkownicy już zarejestrowani i posiadający konto na naszym portalu zechcą zmienić sposób logowania - również mogą to zrobić. Wystarczy wejść w „edytuj profil“ i w lewym dolnym rogu zmienić „opcje logowania“:


Autor: Mahdi
Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, FM 2019, FM 2020, FM2021 i FM2022, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Typer Sezonu 2020/21 - 2. miejsce, Typer Sezonu 2021/22 - 3. miejsce

KOMENTARZE
Brak komentarzy
Obecnie online: brak użytkowników online
Copyright © 2015-23 by Łukasz Czyżycki