ARTYKUŁY - VARIA


OCENA mocne: 1, słabe: 0
zobacz komentarze

Jesteś fanem polskiej piłki? Zostań współtwórcą Football Managera 2023, rozpoczynamy rekrutację!

13-05-2022, 11:33, Unikalnych wejść: 2088 , autor: Mahdi
ARTYKUŁY
VARIA

Maj to ten czas w roku, gdy sztab polskiego researchu rusza z pracami do nowego Football Managera. To jednocześnie czas, w którym rodzi się szansa dla was na zostanie jego współtwórcami. Wystarczy zostać researcherem.

Researcher to wirtualny opiekun klubu, który opracowuje jego dane do nadchodzącej edycji Football Managera: aktualizuje profile i atrybuty piłkarzy oraz trenerów, dba o wszelkie niuanse związane z klubem. Kandydat powinien znać zespół od podszewki - skład, rezerwy, juniorów, sztab szkoleniowy, zarząd, stadion i bazę treningową, szczegółowe dane klubowe i inne niezbędne FM-owi informacje. Najlepiej, by regularnie uczęszczał na mecze 1. zespołu i na własne oczy obserwował poczynania zawodników, tak aby jak najwierniej odwzorować ich umiejętności w najnowszej odsłonie gry. Niezbędny jest przy tym pełny obiektywizm.

Idealny researcher to: "Osoba sumienna, potrafiąca zachować chłodną głowę, nie kierująca się sympatiami klubowymi. Zna angielski. Aktywnie śledzi klub. Z wysoką kulturą dyskusji. Doświadczona w FM-ie".

Szukamy researcherów do prawie wszystkich zespołów z II, III ligi i juniorów, a brakujące zespoły Ekstraklasy i I ligi wymienione są poniżej. Chętni powinni pisać na adres pl.fm.research@gmail.com - polski szef researchu Kuba Leszczyński jest pod nim do waszej dyspozycji. A oto drużyny, które są "do wzięcia":

Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Górnik Łęczna
Piast Gliwice
Radomiak Radom

I Liga:
Arka Gdynia
GKS Katowice
GKS Tychy
Górnik Polkowice
Miedź Legnica
Skra Częstochowa
Resovia
Puszcza Niepołomice


II Liga:
wszyscy chętni mogą się zgłaszać

III Liga:
wszyscy chętni mogą się zgłaszać


CLJ, zespoły rezerw:
każdy kto je ogląda będzie bardzo mile widziany.


Jeżeli klubu nie ma liście, oznacza to, że posiada już Researchera, ale mimo to zapraszam do kontaktu - może znajdziemy dla ciebie jakieś zadanie. Zgłoszenia i pytania prosimy kierować na adres pl.fm.research@gmail.com - powodzenia w rekrutacji!


Autor: Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, FM 2019, FM 2020 i FM2021, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Typer Sezonu 2020/21 - 2. miejsce, Typer Sezonu 2021/22 - 3. miejsce, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca

KOMENTARZE

Peter
Strażnik Galaktyki


Komentarzy: 1284

Grupa: Root Admin

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Ranga sponsorska: Sponsor

Dołączył: 2017-08-15

Poziom ostrzeżeń: 0

18-05-2022, 09:16 , ocenił powyższy materiał: mocne - Podoba mi się

Podoba mi się
Obecnie online: brak użytkowników online
Copyright © 2015-22 by Łukasz Czyżycki