EWOLUCJA GWIAZD - Football Manager


OCENA mocne: 4, słabe: 0
zobacz komentarze

Ewolucja Gwiazd - Francesco Esposito - gwiazdy wystąp cz.1 (2018 - 2024)

24-07-2019, 15:40 , Unikalnych wejść: 194 , autor: Shrek

Wybrany klub / reprezentacja: -

Opisywany sezon: Lata 2018 - 2024

Poziom rozgrywkowy: -

Wersja gry: Football Manager 2018

Uwaga

 

Poniższy tekst nawiązuje do wpisu: Kandydaci na Gwiazdy – wystąp. Link tutaj.Są to newgeni, którzy pojawili się w mojej karierze Gregory Lacombego.

 

Gdyby zapytać przeciętnego kibica o nazwę Garmisch – Partenkirchen, większość od razu odpowiedziałaby skoki narciarskie. Ta miejscowość ( a w zasadzie konglomerat dwóch osobnych miejscowości, dzielonej rzeką – Garmisch i Partenkirschen) położona w Bawarii jest jednym z 4 gospodarzy Turnieju Czterech Skoczni, który od 1953 roku stanowi cykliczny turniej skoków narciarskich.

 

Zresztą popularna Ga – Pa, to nie tylko skoki narciarskie. W 1936 roku odbyły się IV Zimowe Igrzyska Olimpijskie, Miejscowość jest popularnym ośrodkiem sportów zimowych i dwukrotnie była gospodarzem Mistrzostw Świata w Narciarstwie Alpejskim. Nic dziwnego, że najsławniejszymi osobami tutaj urodzonymi są przedstawiciele sportów zimowych – Maria Hofl – Reichl – dwukrotna mistrzyni olimpijska z Vancouver w narciarstwie alpejskim, czy biathlonistki Magdalena Nuener i Laura Dahlmaier.

 

Tutaj urodził się 2 stycznia 2003 roku Francesco Esposito.

 

Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w miejscowości oddalonej o niecałe 100 kilometrów od miejsca urodzenia Unterhaching. Po pół roku treningów w zespole juniorów, nastolatkiem zainteresowały się wszystkie wielkie kluby niemieckie – z Bayernem Monachium i Borussią Dortmund na czele. Francesco wybrał Bayer Leverkusen, który od lat nosi miano klubu, który świetnie wyszukuje, a następnie pracuje z talentami.

 

 

 

Profil z początku roku 2019 roku.

 

 

Profil z połowy roku 2019.

 

 

11 czerwca zadebiutował w reprezentacji Niemiec do lat 19. Debiut okrasił golem, a mecz był meczem przygotowawczym do Mistrzostw Europy do lat 19. Taki występ, spowodował, że selekcjonera do lat 19 powołał Francesco do kadry, atam wraz z kolegami w reprezentacji zdobył srebrny medal.

 

 

Profil z końca roku 2019 roku.

 

 

Profil z połowy roku 2020.

 

 

Kolejnym etapem w reprezentacji był występ w drużynie U – 21. 11 czerwca 2020 roku zadebiutował w spotkaniu z Turcją.

 

 

Profil z początku roku 2021 roku.

 

 

Dobre występ w reprezentacji i solidna praca na treningach zaowocowała pierwszymi występami w seniorskim zespole. Pierwszy mecz to spotkanie o Super Puchar Niemiec, pierwsze spotkanie w Bundeslidze, miało miejsce 19 grudnia 2020 roku, a nieco wcześniej zadebiutował w Lidze Europy w spotkaniu z Vorsklą Połtawą.

 

 

 

Profil z połowy roku 2021.

 

 

 

Pierwszą ofiarą Francesco w seniorskim zespole Aptekarzy został bramkarz FC Heidenheim, który skapitulował po jego strzale w 81 minucie. Trafienie to dało punkt drużynie.

 

 

 

Profil z końca roku 2021 roku.

 

 

Profil z połowy roku 2022.

 

 

 

Rok 2022 to Młodzieżowe Mistrzostwa Europy do lat 19 we Francji. Tam Niemcy zajęły 1 miejsce, a Esposito z 5 bramkami zdobył tytuł Króla Strzelców oraz miano najlepszego piłkarza turnieju.

 

 

 

Profil z końca roku 2022 roku.

 

 

Rok 2022 kończył się wspaniale dla Esposito i wszyscy zastanawiali się co przyniesie kolejny rok. Do sukcesów drużynowych z reprezentacją, wpadło wyróżnienie dla Najlepszego Piłkarza Młodego Pokolenia w Europie, który przerwał trzy letnią hegemonię Pietro Pellegriego.

 

 

Profil z połowy roku 2023.

 

Sezon 22/23 zakończył z rewelacyjnym wynikiem 19 asyst we wszystkich rozgrywkach, czym pobił rekord drużyny w tym względzie.

 

 

23 czerwca 2023 zadebiutował w pierwszej reprezentacji Niemiec w spotkaniu Eliminacji Mistrzostw Europy 2024.

 

 

Profil z końca roku 2023 roku.

 

 

Esposito coraz częściej pojawiał się w barwach Aptekarzy, co zaowocowało tytułem najlepszego gracza drużyny przyznawany przez kibiców w 2023 roku i nominacją do „Jedenastki wszech czasów”.

 

 

Profil z połowy roku 2024.

 

 

Esposito został powołany na turniej finałowy Mistrzostw Europy 2024 rozgrywanych na włoskich boiskach. Niemcy wygrały, a Esposito, mimo że nie był podstawowym zawodnikiem drużyny, zaliczył na turnieju 3 spotkania, a podczas jednego z nich zdobył swoje premierowe trafienie.

 

 


Autor: Shrek

KOMENTARZE

Wilczek


Komentarzy: 67

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Ranga sponsorska: Sponsor Techniczny

Dołączył: 2019-07-07

Poziom ostrzeżeń: 0

24-07-2019, 18:49 , ocenił powyższy materiał: mocne - Podoba mi się

Wzorowo się rozwija. Napewno ma potencjał.

grinch123


Komentarzy: 2004

Grupa: Moderator

Ranga: Zegarmistrz z Tarnowa

Ranga sponsorska: Sponsor Premium

Dołączył: 2015-12-02

Poziom ostrzeżeń: 0

24-07-2019, 20:01 , ocenił powyższy materiał: mocne - Doceniam to, co robisz

Wzorowo przeprowadzona ewolucja gwiazdy:) Pytanie to komputer go prowadził czy był pod twoją opieką ? Wiem że grasz innym zespołem z Bundesligi .

Ernie89


Komentarzy: 566

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-08-03

Poziom ostrzeżeń: 0

24-07-2019, 20:05 , ocenił powyższy materiał: mocne - Daję okejkę na zachętę

Nie rozumiem tu jednej rzeczy, a muszę rozumieć, bo prowadzę tą zakładkę. CO TO ZA ZAWODNIK, skąd się wziął, jaką karierę reprezentuje??? Z tego co widzę nigdy nie prowadziłeś Bayeru Leverkusen, więc? Sory, @Shrek, ale 99% Twoich blogów czy innych materiałów to są rzeczy kompletnie z du..y, których nie ma z czym powiązać i nie wiadomo o co chodzi!

Shrek


Komentarzy: 1226

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Trudny Człowiek

Dołączył: 2016-01-21

Poziom ostrzeżeń: 1

24-07-2019, 20:51

Ernie89, dnia 24-07-2019, 20:05, napisał:
Nie rozumiem tu jednej rzeczy, a muszę rozumieć, bo prowadzę tą zakładkę. CO TO ZA ZAWODNIK, skąd się wziął, jaką karierę reprezentuje??? Z tego co widzę nigdy nie prowadziłeś Bayeru Leverkusen, więc? Sory, @Shrek, ale 99% Twoich blogów czy innych materiałów to są rzeczy kompletnie z du..y, których nie ma z czym powiązać i nie wiadomo o co chodzi!Oh, strażniku galaktyki, cóż mam z Tobą zrobić?

Pojawia się trzeci blog tego typu - reagujesz oburzeniem dopiero teraz. Kalala też nie wiadomo skąd się wziął, Heudiard też nie wiadomo. A pojawią się inni, których wcześniej wymieniłem we wstępie:

https://myfootballmanager.pl/post/1807/kandydaci-na-gwiazdy-wystap

https://myfootballmanager.pl/post/1811/kandydaci-na-gwiazdy-wystap-czesc-druga

https://myfootballmanager.pl/post/1835/kandydaci-na-gwiazdy-wystap-czesc-trzecia

Ci zawodnicy wygenerowali się podczas mojej gry. Są zawodnikami, z którymi rywalizują prowadzeni przeze mnie gracze, którzy być może w niedalekiej przyszłości będą moimi zawodnikami, a może już są? Pytanie tylko po co to sprawdzać?

W regulaminie nie ma słówko o tym, że muszę przedstawić blog, który by dokumentował grę klubem. Wystarczy wzmianka o zawodniku.

grinch123, dnia 24-07-2019, 20:01, napisał:
Pytanie to komputer go prowadził czy był pod twoją opieką ? Wiem że grasz innym zespołem z Bundesligi .


W regulaminie nie ma także wzmianki o tym, że to ja muszę osobiście prowadzić danego zawodnika.

Nie jest moją gwiazdą, chociaż gdy obejmowałem Hoffenheim w lipcu 2022 roku chciałem go sprowadzić - cena jaką zażyczyli sobie Aptekarze okazał się zbyt duża - grubo powyżej mojego limitu transferowego. Czas pokazał dlaczego.

Co ma na celu takie pokazywanie graczy, których nie prowadziłem? Wyjaśniłem w każdym ze wstępie trzech pierwszych artykułów, ale powtórzę raz jeszcze - chce by wywołały dyskusje i polemikę nad tym w kogo warto inwestować i dlaczego. Łatwiej pokazywać to na przykładach, niż ogólnym opisywaniu.

Esposito miał zaledwie 3 gwiazdki potencjału, z czego tylko 1,5 gwiazdki oznaczone jako żółte.

Mahdi wspominał, że nic z niego nie będzie. Gdyby pojawił się u mnie w naborze, ze względu na stosunkowo niski potencjał ja także inwestowałbym czas i środki (mentorów) w innych, bardziej perspektywicznych zawodników. Gdyby trafił na rocznik ubogi w zawodników, może by został odpowiednio potraktowany, ale przy naborze obfitującym w duży potencjał przepadł by. I chyba tylko wyjątkowa posucha na pozycji napastnika wśród juniorów, mogła sprawić, by dostał jakiegoś mentora - no bo jednak atrybuty typowe dla napastnika ma pierwsza klasa.

Ernie89


Komentarzy: 566

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-08-03

Poziom ostrzeżeń: 0

24-07-2019, 21:14

Pisz we wstępie do czego to przypiąć, tak jak zrobiłeś teraz, o czym się nie zająknąłeś. Ja nie mam obowiązku pamiętać tego pomieszania z poplątaniem, którym spamujesz stronę. Widzę też, że masz straszny kompleks @Mahdiego, koniecznie chcesz się pokazać jako najmądrzejszy co pozjadał wszystkie rozumy. A niestety, 3/4 z tego co piszesz to zwykły spam. Jak koniecznie chcesz się porównywać z @Mahdim, to naucz się od niego porządku Bo to co wrzucasz to nieuporządkowany chaos. Chyba tylko Ty się wyznajesz, o co w nim chodzi.
Poza tym nie wiem czy wiesz, ale zasada zakładki jest pokazywanie swoich gwiazd. Zaraz będziesz przywoływał @Mahdiego i tego newgena z Amiens, tylko nie zapominaj, że to był JEGO zawodnik.
btw. Nie wiem, czy jestem jedynym człowiekiem, którego tak drażnisz, czy może jestem przewrażliwiony?

Shrek


Komentarzy: 1226

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Trudny Człowiek

Dołączył: 2016-01-21

Poziom ostrzeżeń: 1

24-07-2019, 22:31

Ernie89, dnia 24-07-2019, 21:14, napisał:
Widzę też, że masz straszny kompleks @Mahdiego, koniecznie chcesz się pokazać jako najmądrzejszy co pozjadał wszystkie rozumy. A niestety, 3/4 z tego co piszesz to zwykły spam. Jak koniecznie chcesz się porównywać z @Mahdim, to naucz się od niego porządku Bo to co wrzucasz to nieuporządkowany chaos. Chyba tylko Ty się wyznajesz, o co w nim chodzi.
Poza tym nie wiem czy wiesz, ale zasada zakładki jest pokazywanie swoich gwiazd. Zaraz będziesz przywoływał @Mahdiego i tego newgena z Amiens, tylko nie zapominaj, że to był JEGO zawodnik.
btw. Nie wiem, czy jestem jedynym człowiekiem, którego tak drażnisz, czy może jestem przewrażliwiony?


Czym objawia się kompleks Mahdiego? Że powołuje się na jego wypowiedzi? Jeżeli tak, to mam kompleks Mahdiego i innych ludzi, z którymi prowadzę dyskusję.

A gdzie w regulaminie publikacji Ewolucji Gwiazd, jest wzmianka, że musi być gwiazda prowadzona przez nas? Proszę o przytoczenie dokładnego fragmentu, a jeśli nie przytoczysz to o przeproszenie mojej skromnej Ogrzej postaci.

Tutaj jest wycinek z postu, gdzie pojawia się regulamin publikacji:

"Gdy wpadłem na pomysł stworzenia tej zakładki, moją ideą było to, abyście mogli pochwalić się światu rewelacyjnymi newgenami. Tylko Waszymi, wygenerowanymi w Waszych światach gry! To bardzo oryginalne, ponieważ każdy zawodnik jest inny, każdy inaczej się rozwija i każdy odnosi inne sukcesy!"

I dalej: "Poza tym nie ma żadnych zasad i ograniczeń! Każdy ma prawo prezentować newgenów czy też graczy realnych (mniej niż 20 lat w momencie rozpoczęcia rozgrywki) tak, jak chce!"

Co jest niezgodne z regulaminem panie Strażniku?

Gram jedną i cały czas tę samą karierę. A nawet gdybym miał jakąś inną to co Cię obchodzi jak sobie radzę w Leverkusen, czy gdziekolwiek indziej. Masz przedstawiony rozwój zawodnika? Masz. Czego chcesz więcej? Więc przestań spamować i zacznij świecić przykładem, na przykład komentując zgodnie z tematem.

Ernie89


Komentarzy: 566

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-08-03

Poziom ostrzeżeń: 0

24-07-2019, 22:49

"kreator gwiazd" - mówi samo za siebie! Jaki tu z ciebie KREATOR, raczej "przepisywator-kopiowator-wklejator". Plus dodatkowo - nudnator. Czym się przyczyniłeś do "wykreowania" tego Esposito? Ignoruję cię od dzisiaj, bo jesteś przypadkiem nieuleczalnym. Blogu nie uznaję do klasyfikacji KREATORÓW GWIAZD bo w niczym nie przyczyniłeś się do jego kreacji.

Shrek


Komentarzy: 1226

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Trudny Człowiek

Dołączył: 2016-01-21

Poziom ostrzeżeń: 1

24-07-2019, 23:51

Aaaaa bo tak nazywa się nagroda? Chłopie, na prawdę nie zależy mi na tytule kreatora gwiazd. Musisz czym prędzej także odebrać mi tytuł za poprzedni miesiąc, bo w kreowaniu Kalali i Huediarda miałem dokładnie taki sam udział jak w kreowaniu Esposito!

A czy jeżeli wygenerowałem świat gry, to jestem kreatorem, czy nie jestem?

Conquer


Komentarzy: 30

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-03-14

Poziom ostrzeżeń: 0

28-07-2019, 19:43 , ocenił powyższy materiał: mocne - Podoba mi się

Ernie89, dnia 24-07-2019, 22:49, napisał:
"kreator gwiazd" - mówi samo za siebie! Jaki tu z ciebie KREATOR, raczej "przepisywator-kopiowator-wklejator". Plus dodatkowo - nudnator. Czym się przyczyniłeś do "wykreowania" tego Esposito? Ignoruję cię od dzisiaj, bo jesteś przypadkiem nieuleczalnym. Blogu nie uznaję do klasyfikacji KREATORÓW GWIAZD bo w niczym nie przyczyniłeś się do jego kreacji.

Ja mam tylko jedno pytanie? Dziś was naczelny wódz dał wpis w ewolucji gwiazd o CR7.
@Mahdi też CR7 nie prowadzi i mam nadzieje że jego blogi też nie zostaną uwzględnione w tej zakładce.
W żaden sposób nie przyczynił się do jego kreacji ,sam to napisałeś
Jak sprawiedliwość to dla wszystkich!!!!!!!
Cały czas mówię o ewolucji gwiazd CR7,do Messiego się nie przyczepiam .
Obecnie online: brak użytkowników online
Copyright © 2015-19 by Łukasz Czyżycki