x

 

BLOG UŻYTKOWNIKA - Football Manager


OCENA mocne: 6, słabe: 0
zobacz komentarze

Kronika (#10), sezon 2026/27. Projekt TERAZ POLSKA 1972-86

18-12-2018, 13:36 , Unikalnych wejść: 2234 , autor: weche

Wybrany klub / reprezentacja: -

Opisywany sezon: 2026/27

Poziom rozgrywkowy: 1-10

Wersja gry: Football Manager 2018

 

Klikając w poniższy baner, przeniesiecie się do blogów opisujących karierę Mahdiego w ramach projektu TERAZ POLSKA 1972-86.


LEGENDA - NAZEWNICTWO LIG

WCL = 1 poziom rozgrywkowy. FIFA World Champions League

WL1 = 2 poziom rozgrywkowy. FIFA World League One

WL2 = 3 poziom rozgrywkowy. FIFA World League Two

WL3 = 4 poziom rozgrywkowy. FIFA World League Three

WL4 = 5 poziom rozgrywkowy FIFA World League Four

WL5 = 6 poziom rozgrywkowy FIFA World League Five

 WL6 = 7 poziom rozgrywkowy FIFA World League Six

WL7 = 8 poziom rozgrywkowy FIFA World League Seven

WL8 = 9 poziom rozgrywkowy FIFA World League Eight

WL9 = 10 poziom rozgrywkowy FIFA World League Nine

KPŚ = Klubowy Puchar Świata


KRONIKA PROJEKTU „TERAZ POLSKA 1972-1986”

SEZON 2026/27

Doczekaliśmy się publikacji  przez @Mahdiego  kolejnego sezonu swojego projektu, w którym  śledzimy kariery 61 polskich piłkarzy grających na turniejach mistrzowskich w latach 1972-1986. Przypominam, że w tym czasie dwa razy reprezentacja Polski zajęła trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata (1974, 1982) oraz zdobyła złoty (1972) i srebrny medal olimpijski (1976).

Miniony sezon był bardzo udany. Tyle słowem wstępu- czas na dokonania piłkarzy w sezonie 2026/27.

 

BRAMKARZE

HUBERT KOSTKA- (LukasBlack). Po kilku lat stagnacji wreszcie coś się ruszyło w jego karierze. Powodem tego jest transfer do Standardu Liege (WL2) za 2,1 mln euro ( z klauzulami 2,7 mln euro). W nowym klubie Hubert był podstawowym bramkarzem i rozegrał łącznie 42 spotkania. Niestety ze swoim zespołem spadł do WL3.

ZYGMUNT KUKLA- (Egurian)- Zagrał raz w barwach FC Basel (WL2) i za 9,5 mln euro ( z dodatkami 12 mln euro) został kupiony przez Parmę (WL2). Tam występował jako podstawowy bramkarz i rozegrał 38 meczy.

JÓZEF MŁYNARCZYK- (Bandus11)- Cały czas gra w PSG (WCL). Tak jak w poprzednich sezonach i tym razem jest pierwszym goalkeeperem ekipy z Parku Książąt. Zagrał w 35 spotkaniach. Co prawda z reprezentacją Polski został Mistrzem Świata, ale na boisko nie wybiegł ani razu.

PIOTR MOWLIK- (Zyhym)- Pierwszą część sezonu spędził w dalekiej Brazylii grając w Gremio Porto Alegre (WL1). Wystąpił tam w 21 meczach. Zimą za 18,25 mln euro ( z klauzulami 22,5 mln euro) przeszedł do OGC Nicea (WL2). W ekipie z Lazurowego Wybrzeża zagrał 12 razy. Sezon zakończył na początku maja ze względu na złamanie palca. Ma w kolekcji Mistrzostwo Świata zdobyte przez Polskę na kanadyjskich boiskach, jednak grę kadry obserwował tylko z ławki rezerwowych.

JAN TOMASZEWSKI-- (weche). Niezmiennie pierwszy bramkarz Valencii (WCL). W tym sezonie wystąpił łącznie w 48 spotkaniach. Na Mundialu pewny punkt kadry Polski, wystąpił we wszystkich 7 meczach. Mistrz Świata, wybrany Najlepszym Bramkarzem Mundialu, a także znalazł się w Jedenastce Marzeń MŚ.

 

OBROŃCY

ZYGMUNT ANCZOK- (Fley79). Drugi rok grał w West Ham United (WCL). Początek sezonu nie był dla niego udany bowiem na 6 tygodni z gry wyłączyła go kontuzja żeber. Potem już nie opuszczał pierwszej jedenastki. Ogółem dla "Młotów" rozegrał 32 spotkania.

MAREK DZIUBA- (Tesser). Zaliczył kolejny udany sezon w Realu Madryt (WCL). Zagrał w 42 meczach, w których udało mu się raz trafić do siatki. Do tego dołożył tytuł Mistrza Świata. Na kanadyjskich boiskach rozegrał 3 spotkania.

JERZY GORGOŃ- (Fetty). Trzeci sezon był graczem Manchesteru City (WCL). Kolejny rok był podstawowym obrońcą The Citizens, dla których rozegrał 36 meczy. Zdobył również Mistrzostwo Świata wraz z reprezentacją Polski. Na Mundialu zagrał w 4 meczach, gdzie raz wpisał się na listę strzelców.

ZBIGNIEW GUT-  (Quezter). Kolejny gracz Manchesteru City (WCL), gdzie przeniósł się za 16,75 mln euro ( z dodatkami 21 mln euro) z Huddersfield Town. Ten obrońca zagrał w tym sezonie w 34 meczach, strzelając 1 bramkę. Mimo dobrej gry od wielu lat nie znajduje się w orbicie zainteresowań selekcjonera polskiej kadry.

JAN JAŁOCHA- (Ernie89). Pozostał na kolejny sezon w Arsenalu Londyn, z którym powrócił do WCL.  Był podstawowym obrońcą Kanionierów- wystąpił w 41 spotkaniach, strzelając 1 bramkę. Na Mistrzostwach Świata w Kanadzie zagrał w 5 meczach i walnie przyczynił się do obrony tytułu Mistrzów Świata.

PAWEŁ JANAS- (Bari80). Podpora defensywy AS Roma (WCL). Jako podstawowy obrońca rzymian rozegrał w tym sezonie 36 meczy, w których 3 razy trafił do siatki. Został wybrany do Jedenastki Marzeń WCL. W kadrze Polski również święcił sukcesy. Został Mistrzem Świata, rozgrywając na kanadyjskich boiskach 6 spotkań. Dobra gra na Mundialu spowodowała wybór do Jedenastki Marzeń MŚ.

DARIUSZ KUBICKI-  (DBoniem). Fatalny sezon w jego wykonaniu. Najpierw rozegrał 3 spotkania w barwach Olympique Marsylia (WCL). Zimą za 16,75 mln euro ( z klauzulami 21,5 mln euro) przeniósł się do Manchesteru City (WCL). Tam wyszedł tylko raz na boisko i to z ławki rezerwowych.

HENRYK MACULEWICZ- (Dario). Kolejny sezon spędził na wędrówkach po klubach. Jesienią grał w Juventusie Turyn (WCL), gdzie wystąpił w 23 spotkaniach. W zimowym okienku transferowym za 11,75 mln euro ( z wszystkimi klauzulami 15 mln euro) przeszedł do Bayernu Monachium (WCL). Tam zagrał 6 razy.

STEFAN MAJEWSKI- (EddyManiolo). Za 36,5 mln euro ( z dodatkami 66 mln euro ) przeszedł z Barcelony do Borussii Dortmund (WCL). Z miejsca stał się podstawowym graczem BVB- rozegrał aż 47 spotkań, w których strzelił 6 bramek. Niestety ze swoim zespołem spadł do WL1.

ADAM MUSIAŁ- (LCS). Latem za 11,5 mln euro (z dodatkami 13,5 mln euro) zasilił kadrę Olympique Lyon (WCL). Jednak bardzo rzadko występował na boisku (5 meczy). Dodatkowo wraz ze swoją ekipą spadł do WL1.

MARIAN OSTAFIŃSKI- (Jaa209). Znajduje się w kadrze Manchesteru United (WCL). Jest zawodnikiem szerokiego składu. W tym sezonie zagrał w 21 spotkaniach (11 od pierwszej minuty), strzelając 1 bramkę.

MAREK OSTROWSKI- (Norbi_Zip). Latem przeniósł się z deszczowego Londynu do gorącego Sao Paulo (WL1). Kwota transferu wyniosła 9 mln euro (11,25 mln euro z dodatkami). Była to bardzo dobra decyzja. W Brazylii grał regularnie (38m./2br.).

KRZYSZTOF PAWLAK- (Massey20). Sezon rozpoczał w RB Lipsk (WL2), gdzie zdążył zagrać w 3 spotkaniach, by potem przenieść się za 10,75 mln euro ( z wszystkimi klauzulami 13,25 mln euro) do Betisu Sewilla (WL1). W klubie z Andaluzji zadomowił się bardzo szybko i z miejsca stał się podstawowym zawodnikiem swojego nowego klubu. Wystąpił w 39 meczach, w których raz się wpisał na listę strzelców.

KAZIMIERZ PRZYBYŚ-(Diakon89). Długo się kisił w stolicy Rumunii więc nic dziwnego, że na zasadzie wolnego transferu przeniósł się do FC Sion (WL4). W klubie ze Szwajcarii wystąpił w tym sezonie 17 razy, strzelając 1 bramkę. Może w końcu nadeszły dla niego lepsze czasy.

WOJCIECH RUDY- (kubilaj2). Jesienią grał w Sportingu Lizbona (WL1), gdzie wystąpił w 19 meczach. W zimowym okienku transferowym za 20,5 mln euro (z dodatkami 25,5 mln euro) został kupiony przez Tottenham (WL1). W ekipie z White Hart Lane  zagrał w 19 spotkaniach.

ANTONI SZYMANOWSKI- (Pas690). Podpora defensywy AS Monaco (WCL). Wystąpił w 41 meczach, strzelając 1 bramkę. Wraz ze swoim zespołem wygrał WCL, a nagrodą za znakomitą formę było miejsce w Jedenastce Marzeń WCL. Również na Mundialu grał bardzo dobrze. Zagrał w 6 meczach i wraz z pozostałymi zawodnikami podniósł FIFA World Cup jako nagrodę dla Mistrzów Świata. Znalazł się również w Jedenastce Marzeń kanadyjskiego Mundialu.

HENRYK WAWROWSKI- (Vagner). Jest graczem Realu Madryt (WCL). Dla "Królewskich" zagrał w tym sezonie 31 razy. Wraz z kolegami zdobył tytuł Mistrzów Świata, występując w 2 spotkaniach kanadyjskiego Mundialu.

HENRYK WIECZOREK- (radu9319). Występuje w Chelsea Londyn (WCL). Grał częściej niż w poprzednim sezonie bowiem na boisku pojawił się 30 razy. Do tego zdobył 2 bramki. Pojechał na Mundial, więc został Mistrzem Świata. W Kanadzie zagrał w 2 meczach.

ROMAN WÓJCICKI- (Fubar). Podstawowy obrońca Olympique Marsylia (WCL). Dla swej drużyny zagrał aż 46 razy, strzelając 5 bramek.

WŁADYSŁAW ŻMUDA- (Beezy). Filar obrony PSG (WCL). Wystąpił w 51 spotkaniach, zdobywając 4 bramki. Wybrano go do Jedenastki Marzeń WCL. Wraz ze swoją drużyną wygrał Klubowy Puchar Świata. Na Mundialu zagrał 5 razy i strzelił 1 bramkę. Mistrz Świata.

 

POMOCNICY

ZBIGNIEW BONIEK- (RAmunicki)."Bello di note" ciągle czaruje w ekipie AS Roma (WCL). W tym sezonie rozegrał 39 spotkań, 27 razy trafiając do siatki. Znalazł się w Jedenastce Marzeń WCL. Oczywiście był też jedną z czołowych postaci reprezentacji Polski, która obroniła tytuł Mistrzów Świata. Na Mundialu zagrał we wszystkich 7 meczach, strzelając 5 bramek.

ANDRZEJ BUNCOL- (Kaan). Grał niepoślednią rolę w Manchesterze City (WCL). W tym sezonie dla The Citizens rozegrał 39 spotkań. Niestety mimo dobrej formy rzadko pojawia się w kadrze Polski.

WŁODZIMIERZ CIOŁEK- (crisadus). Cały sezon spędził w Valencii (WCL). Był podstawowym zawodnikiem swojej ekipy, rozegrał bowiem aż 45 spotkań, w których strzelił 3 bramki.

LESŁAW ĆMIKIEWICZ- (Sonny). Kolejny rok grał w Chelsea Londyn (WCL). W tym sezonie rozegrał ogółem 32 spotkania. Te statystyki byłyby pewnie jeszcze lepsze gdyby nie zerwanie mięśnia (pauza 2 miesiące). Niestety cały czas rzadko gra w reprezentacji Polski.

KAZIMIERZ DEYNA- (Abramovich). Był jednym z najważniejszych zawodników reprezentacji Polski, która na kanadyjskich boiskach obroniła tytuł Mistrzów Świata. A "Kaka" znalazł się w Jedenastce Marzeń Mudnialu. W blasku mundialowego złota powrócił do swojego klubu AS Roma (WCL). Początek sezonu miał nieudany z powodu kontuzji mięśnia czworogłowego uda ( 2 miesiące przerwy) dlatego rozegrał jedynie 26 spotkań, w których strzelił 1 bramkę. Mimo to znalazł się w Jedenastce Marzeń WCL.

DARIUSZ DZIEKANOWSKI- (Durion). Po spadku do WL1 pozostał w Bayerze Leverkusen. Był podstawowym zawodnikiem Aptekarzy. Zagrał ogółem w 39 spotkaniach, w których strzelił 22 bramki. Walnie przyczynił się do powrotu swojego zespołu do WCL.  Na Mundial nie pojechał, ale potem był powoływany do kadry Polski, a nawet zaliczył debiutanckie trafienie.

ROBERT GADOCHA- (TrueMMW).  Przed nowym sezonem był bohaterem jednego z najważniejszych transferów. Oto za 128 mln euro powiększył polską kolonię w Manchesterze City (WCL). Był to dobry sezon w jego wykonaniu, ale pozostał lekki niedosyt bowiem 4 strzelone bramki w 37 spotkaniach nie są wybitnym osiągnięciem. Za to może się cieszyć się z sukcesu jakim był udział w obronie tytułu Mistrzów Świata przez Polskę. Na kanadyjskim Mundialu rozegrał 5 meczy i został wybrany do Jedenastki Marzeń Mistrzostw Świata.

ANDRZEJ IWAN- (TomasS). Czwarty rok gra dla West Ham United (WCL). Był to bardzo dobry sezon w jego wykonaniu. Dla Młotów rozegrał w tym czasie 38 meczy, w których strzelił 19 bramek. Do pełni szczęścia brakuje tylko powołań do reprezentacji Polski.

JAN KARAŚ- (Tosiek).  Zdołał rozegrać 1 mecz w barwach RB Lipsk (WL2), by przenieść się za 27 mln euro ( z wszystkimi dodatkami 36 mln euro ) do FC Groningen (WL2). W nowej ekipie stał się podstawowym zawodnikiem rozgrywając 37 spotkań i strzelając 9 bramek. 

HENRYK KASPERCZAK- (paweldemon). Latem za 103 mln euro zamienił Manchester United na Chelsea Londyn (WCL). Zagrał wyśmienity sezon dla The Blues. Wystąpił w 40 meczach, strzelając aż 10 bramek. W nagrodę wybrano go do Jedenastki Marzeń WCL. Tryumfy święcił również z reprezentacją Polski. Na Mundialu w Kanadzie rozegrał 4 mecze i został Mistrzem Świata. 

RYSZARD KOMORNICKI- (Coffin). Znajduje się w kadrze PSG (WCL). Co prawda rozegrał 26 spotkań w tym sezonie, ale tylko w 2 wystąpił od pierwszej minuty. Raz wpisał się na listę strzelców. Wraz z zespołem zdobył Klubowy Puchar Świata.

JERZY KRASKA- (Shrek). Latem zamienił Glasgow na Londyn. Za kwotę 25 mln euro ( z dodatkami 33,5 mln euro) stał się piłkarzem West Ham United (WCL). W nowym klubie wystąpił łącznie w 28 spotkaniach (18 od pierwszej minuty), strzelając 1 bramkę.

JANUSZ KUPCEWICZ- (Chrisula). Kolejny sezon grał w barwach Olympique Lyon (WCL). Rozegrał 29 spotkań, w których strzelił 2 bramki. Miałby lepsze statystyki gdyby nie zerwanie mięśnia piersi ( 6 tygodni przerwy). Niestety wraz z zespołem spadł do WL1.

ZYGMUNT MASZCZYK- (Kuba199321). Niezmiennie przywdziewa koszulkę Manchesteru City (WCL).  Rozegrał 34 mecze, strzelając 2 gole. W większej ilości gier przeszkodziło mu złamanie żeber, przez co pauzował 6 tygodni. Wraz z reprezentacją Polski zdobył tytuł Mistrzów Świata. Na kanadyjskim Mundialu rozegrał 5 sptokań.

BOHDAN MASZTALER- (Alex). Cały czas jest zawodnikiem Borussii M'Gladbach (WL1). Dla popularnych "zebr" zagrał 45 razy i strzelił 7 bramek. Niestety wraz ze swoim zespołem spadł do WL2.

WALDEMAR MATYSIK- (Jacor). Podpora środka pola AS Roma (WCL). W tym sezonie rozegrał ogółem 32 spotkania. Zagrał także we wszystkich 7 meczach reprezentacji Polski na Mundialu zdobywając Mistrzostwo Świata.

ADAM NAWAŁKA- (Ademix7). Bardzo dobrze się spisuje w ekipie Manchesteru United (WCL). W tym sezonie zagrał 39 spotkań, w których strzelił 1 bramkę. Solidna forma pomocnika nie przekłada się jednak na grę w reprezentacji Polski.

ANDRZEJ PAŁASZ- (grinch123). Latem został kupiony za 7,25 mln euro (z wszystkimi klauzulami 9 mln euro) do Interu Mediolan (WL1). W ekipie Nerazzurich grał regularnie- wystąpił w 37 meczach i strzelił 9 bramek.

WŁODZIMIERZ SMOLAREK- (DrWitt). Uraz stawu biodrowego pozbawił go szansy udziału w tak udanym dla Polski Mundialu. Jednak do inauguracji sezonu zdołał się wykurować i dla PSG (WCL) zagrał w tym sezonie 44 razy, strzelając 5 bramek. Wraz ze swoim zespołem zdobył Klubowy Puchar Świata. Powrócił również do składu reprezentacji Polski.

ZYGFRYD SZOŁTYSIK- (Popla_94).  Drugi sezon grał dla Manchesteru United (WCL). Niestety tym razem występował dużo mniej niż rok wcześniej. Zagrał w 27 meczach (tylko w 8 od pierwszej minuty) i strzelił 3 bramki. Został Mistrzem Świata z reprezentacją Polski, ale kolegów obserwował tylko z ławki rezerwowych.

RYSZARD TARASIEWICZ- (KasproR). Jesienią grał w Huddersfield Town (WL1), gdzie wystąpił w 23 meczach, strzelając aż 10 bramek. Nagrodą za dobrą formę był transfer do Manchesteru City za kwotę 42,5 mln euro ( z dodatkami 55 mln euro). W ekipie The Citizens nie był już taki skuteczny (14m./0br.).

JAN URBAN- (Adi). Kolejny rok grał w PSG (WCL). Nie mógł narzekać na brak występów bo zaliczył ich 32, w których strzelił 13 bramek. Zdobył ze swoim zespołem Klubowy Puchar Świata. Z reprezentacją Polski zdobył tytuł Mistrza Świata, raz pojawiając się na boisku.

 

NAPASTNICY

JAN BENIGIER- (Berth). Latem za 11,5 mln euro (z klauzulami 14,25 mln euro) przeniósł się do Betisu Sewilla (WL2).  Tam był graczem podstawowego składu i ogółem rozegrał 36 spotkań, strzelając 17 bramek.

JAN DOMARSKI- (rivaldo). Na kolejny sezon pozostał w PSG (WCL). Grał dość często. Rozegrał ogółem 36 spotkań, w których strzelił 18 bramek.  Jego zespół zdobył Klubowy Puchar Świata. Mistrz Świata, chociaż nie powąchał murawy na kanadyjskich boiskach.

JAN FURTOK- (kubol112). Służy mu greckie powietrze. Dla Olympiakosu Pireus (WL1) rozegrał w tym sezonie 41 spotkań, w których strzelił 23 bramki. Został Królem Strzelców WL1. Niestety duża konkurencja sprawia, że nie znajduje uznania w oczach selekcjonera polskiej kadry.

ZDZISŁAW KAPKA- (Michellaga). Znajduje się w kadrze FC Liverpool (WCL). Jest zawodnikiem szerokiem kadry The Reds. W tym sezonie rozegrał 24 mecze (11 od początku), strzelając 12 bramek. Jak na ilość minut spędzonych na boisku są to bardzo dobre statystyki.

KAZIMIERZ KMIECIK- (jmk). Pierwszą część sezonu spędził w Interze Mediolan (WL1). Była to bardzo dobra część sezonu, o czym świadczą statystyki (21m./13br.). Nagrodą za dobrą formę był transfer do Arsenalu Londyn (WCL) za 71 mln euro ( z wszystkimi dodatkami 111 mln euro). Szybko się zaaklimatyzował w nowym otoczeniu i dla Kanonierów rozegrał 16 spotkań, 8 razy wpisując się na listę strzelców. Dobra forma przyczyniła się również do powołania do reprezentacji Polski. Dzięki temu pojechał na kanadyjski Mundial. Tam rozegrał 3 spotkania i wraz z zespołem został Mistrzem Świata.

MAREK KUSTO- (Vadis). Rundę jesienną spędził w Borussii M'Gladbach (WL1). Tam zagrał w 21 meczach, strzelając 10 bramek. Zimą za 42,5 mln euro ( z dodatkami 53 mln euro) przeniósł się do Huddersfield Town (WL1). Tam grał rzadziej niż w Niemczech- 18 meczy (8 w pierwszym składzie) i 5 goli.

GRZEGORZ LATO- (Paternoster). Kolejny bardzo dobry sezon rozegrany w AS Monaco (WCL). Wystąpił w 40 spotkaniach, strzelając 21 bramek. Wraz ze swoją ekipą wygrał WCL. W reprezentacji Polski wystąpił w 6 Mundialowych spotkaniach i wraz z kolegami obronił tytuł Mistrzów Świata.

WŁODZIMIERZ LUBAŃSKI- (DanielW).  Kolekcjoner różnych tytułów w tym sezonie. W barwach AS Roma (WCL) wystąpił w 29 spotkaniach, strzelając aż 41 bramek. Niestety przytrafiały mu się kontuzje, przez co pauzował 9 tygodni. Został Królem Strzelców WCL, Zawodnikiem Sezonu WCL, a także znalazł się w Jedenastce Marzeń WCL. Na Mistrzostwach Świata w Kanadzie wystąpił w 7 meczach, strzelając 6 bramek. Wraz z reprezentacją został Mistrzem Świata, a także Królem Strzelców, Najlepszym Piłkarzem MŚ oraz znalazł się w Jedenastce Marzeń MŚ.

JOACHIM MARX- (VagheenaOle).  Zaliczył wyśmienity sezon w barwach Bayernu Monachium (WCL). W 39 spotkaniach zdobył aż 34 bramki. W samej WCL 27 razy wpisał się na listę strzelców co dało mu 3. miejsce w klasyfikacji najlepszych snajperów. W nagrodę za znakomitą formę otrzymał powołanie do kadry Polski jednak nie dostąpił zaszczytu debiutu w biało-czerwonej koszulce.

WŁODZIMIERZ MAZUR- (DobiFM). Jest graczem Borussii Dortmund (WCL). W tym sezonie zagrał 26 razy (14 meczy od pierwszej minuty), zdobywając 9 bramek. Niestety wraz z zespołem spadł do WL1.

ROMAN OGAZA- (Adamenitum33). Trzeci sezon spędził w Arsenalu Londyn (WCL). Grał dużo (35 meczy, ale tylko 16 od pierwszej minuty). Ze skutecznością jak na napastnika było średnio ( 9 bramek).

ANDRZEJ SZARMACH- (pedroake88). Kolejny rok grał w Manchesterze City (WCL). W zespole The Citizens wystąpił 32 razy, strzelając 19 bramek. Niestety sezon zakończył na początku marca groźną kontuzją łydki. Był jedną z czołowych postaci reprezentacji Polski, która w Kanadzie obroniła tytuł Mistrzów Świata. "Diabeł" wystąpił w 5 Mundialowych spotkaniach i strzelił 2 bramki.

RYSZARD SZYMCZAK- (Peter). Trzeci sezon spędził w US Palermo (WL1). Początek sezonu opuścił przez kontuzję żeber (pauzował 6 tygodni). Po wyleczeniu się występował regularnie w zespole z gorącej Sycylii. Zaliczył 33 spotkania, strzelając 10 bramek.

ANDRZEJ ZGUTCZYŃSKI- (geographic92).  Kolejny rok spędził w Celticu Glasgow (WL2). Zagrał w 35 spotkaniach, w których zdobył 15 bramek. Na przełomie roku przytrafiła mu się kontuzja ręki (pauzował 5 tygodni).

 

Poniżej klasyfikacja zawodników po dziesiątym sezonie:

Lp. Nazwisko i Imię Suma Awans/s-adek
1. BONIEK Zbigniew 442,0 bez zmian
2. DEYNA Kazimierz 426,0 bez zmian
3. ŻMUDA Władysław 424,4 +3
4. SZYMANOWSKI Antoni 422,7 -1
5. JANAS Paweł 408,5 bez zmian
6. LUBAŃSKI Włodzimierz 401,8 -2
7. LATO Grzegorz 396,4 +1
8. MATYSIK Waldemar 394,9 -1
9. KASPERCZAK Henryk 388,8 bez zmian
10. TOMASZEWSKI Jan 379,4 +1
11. SMOLAREK Włodzimierz 367,4 +2
12. KMIECIK Kazimierz 365,7 -2
13. MŁYNARCZYK Józef 361,4 -1
14. ĆMIKIEWICZ Lesław 339,1 bez zmian
15. GADOCHA Robert 335,3 +1
16. MAJEWSKI Stefan 335,2 +7
17. SZARMACH Andrzej 330,6 -2
18. MASZTALER Bohdan 329,6 +4
19. BUNCOL Andrzej 324,4 +6
20. GORGOŃ Jerzy 323,3 +1
21. KUSTO Marek 322,7 -2
22. OGAZA Roman 322,5 -5
23. JAŁOCHA Jan 319,8 +4
24. WIECZOREK Henryk 315,2 -5
25. SZYMCZAK Ryszard 314,8 -1
26. IWAN Andrzej 313,6 +4
27. MAZUR Włodzimierz 310,5 -9
28. URBAN Jan 308,1 -2
29. KARAŚ Jan 307,7 bez zmian
30. MASZCZYK Zygmunt 306,2 +1
31. DZIEKANOWSKI Dariusz 301,0 +2
32. PAWLAK Krzysztof 299,2 +5
33. FURTOK Jan 298,5 +3
34. NAWAŁKA Adam 298,4 +4
35. GUT Zbigniew 297,7 bez zmian
36. SZOŁTYSIK Zygfryd 297,3 -8
37. ZGUTCZYŃSKI Andrzej 293,0 -3
38. DZIUBA Marek 291,6 +4
39. CIOŁEK Włodzimierz 288,2 +8
40. WAWROWSKI Henryk 285,0 -1
41. WÓJCICKI Roman 284,6 +7
42. OSTAFIŃSKI Marian 283,3 -10
43. MOWLIK Piotr 280,8 -2
44. DOMARSKI Jan 276,4 +2
45. MARX Joachim 275,7 +4
46. ANCZOK Zygmunt 274,6 -1
47. KUPCEWICZ Janusz 269,8 -3
48. KUKLA Zygmunt 268,0 +2
49. KAPKA Zdzisław 267,3 -6
50. KRASKA Jerzy 255,1 +1
51. RUDY Wojciech 253,0 +2
52. KUBICKI Dariusz 250,6 -12
53. BENIGIER Jan 248,6 +1
54. TARASIEWICZ Ryszard 241,9 +1
55. PAŁASZ Andrzej 241,1 +1
56. KOMORNICKI Ryszard 238,1 -4
57. OSTROWSKI Marek 200,2 bez zmian
58. MACULEWICZ Henryk 184,3 bez zmian
59. KOSTKA Hubert 163,5 bez zmian
60. MUSIAŁ Adam 108,5 bez zmian
61. PRZYBYŚ Kazimierz 44,0 bez zmian

Na prowadzeniu umacnia się Zbigniew Boniek. Na podium Szymanowskiego zastępuje Władysław Żmuda. Do dziesiątki powrócił Jan Tomaszewski. W tym sezonie największy progres zanotował Włodzimierz Ciołek ( awans o 8 pozycji). Natomiast fatalny sezon w wykonaniu Dariusza Kubickiego spowodował jego spadek w klasyfikacji aż o 12 miejsc

 

LICZBA ZAWODNIKÓW PROJEKTU NA POSZCZEGÓLNYCH POZIOMACH ROZGRYWKOWYCH (STAN NA 12.06.2027):

Lp. Kraj Liczba
1. WORLD CHAMPIONS LEAGUE 45
2. WORLD LEAGUE 1 10
3. WORLD LEAGUE 2 5
4. WORLD LEAGUE 4 1

 

ZAWODNICY GRAJĄCY W WCL (STAN NA 12.06.2027):

Nazwisko i Imię Klub Poziom
JAŁOCHA Jan ARSENAL Londyn WCL
KMIECIK Kazimierz ARSENAL Londyn WCL
OGAZA Roman ARSENAL Londyn WCL
LATO Grzegorz AS MONACO WCL
SZYMANOWSKI Antoni AS MONACO WCL
BONIEK Zbigniew AS ROMA WCL
DEYNA Kazimierz AS ROMA WCL
JANAS Paweł AS ROMA WCL
LUBAŃSKI Włodzimierz AS ROMA WCL
MATYSIK Waldemar AS ROMA WCL
MACULEWICZ Henryk BAYERN Monachium WCL
MARX Joachim BAYERN Monachium WCL
MAJEWSKI Stefan BORUSSIA Dortmund WCL
MAZUR Włodzimierz BORUSSIA Dortmund WCL
ĆMIKIEWICZ Lesław CHELSEA FC WCL
KASPERCZAK Henryk CHELSEA FC WCL
WIECZOREK Henryk CHELSEA FC WCL
KAPKA Zdzisław FC LIVERPOOL WCL
CIOŁEK Włodzimierz FC VALENCIA WCL
TOMASZEWSKI Jan FC VALENCIA WCL
BUNCOL Andrzej MANCHESTER City WCL
GADOCHA Robert MANCHESTER City WCL
GORGOŃ Jerzy MANCHESTER City WCL
GUT Zbigniew MANCHESTER City WCL
KUBICKI Dariusz MANCHESTER City WCL
MASZCZYK Zygmunt MANCHESTER City WCL
SZARMACH Andrzej MANCHESTER City WCL
TARASIEWICZ Ryszard MANCHESTER City WCL
NAWAŁKA Adam MANCHESTER United WCL
OSTAFIŃSKI Marian MANCHESTER United WCL
SZOŁTYSIK Zygfryd MANCHESTER United WCL
KUPCEWICZ Janusz OLYMPIQUE Lyon WCL
MUSIAŁ Adam OLYMPIQUE Lyon WCL
WÓJCICKI Roman OLYMPIQUE Marsylia WCL
DOMARSKI Jan PARIS SAINT-GERMAIN WCL
KOMORNICKI Ryszard PARIS SAINT-GERMAIN WCL
MŁYNARCZYK Józef PARIS SAINT-GERMAIN WCL
SMOLAREK Włodzimierz PARIS SAINT-GERMAIN WCL
URBAN Jan PARIS SAINT-GERMAIN WCL
ŻMUDA Władysław PARIS SAINT-GERMAIN WCL
DZIUBA Marek REAL Madryt WCL
WAWROWSKI Henryk REAL Madryt WCL
ANCZOK Zygmunt WEST HAM United WCL
IWAN Andrzej WEST HAM United WCL
KRASKA Jerzy WEST HAM United WCL

W tym sezonie piłkarze projektu znajdowali się w kadrach 15 z 20 ekip World Champions League. Największe kolonie tych zawodnik ów znajdują się w  MC- 8, PSG-6 oraz Romie-5.

Poniżej końcowa tabela WCL w sezonie 2026/27:

ZWYCIĘSTWO W LIDZE ZE SWOJĄ EKIPĄ (AS MONACO) OSIĄGNĘLI: Grzegorz Lato i Antoni Szymanowski.

WICEMISTRZOSTWO WCL (AS ROMA) OSIĄGNĘLI: Zbigniew Boniek, Kazimierz Deyna, Włodzimierz Lubański, Paweł Janas i Waldemar Matysik.

BRĄZOWY MEDAL WCL (PSG) OSIĄGNELI:  Jan Domarski, Ryszard Komornicki, Józef Młynarczyk, Włodzimierz Smolarek, Jan Urban i Władysław Żmuda.

Z WCL spadli: Stefan Majewski, Włodzimierz Mazur (Borussia Dortmund) oraz Janusz Kupcewicz i Adam Musiał (obaj Olympique Lyon).

 

ZAWODNICY GRAJĄCY W WL1 (STAN NA 12.06.2027):

Nazwisko i Imię Klub Poziom
DZIEKANOWSKI Dariusz BAYER Leverkusen WL1
BENIGIER Jan BETIS Sewilla WL1
PAWLAK Krzysztof BETIS Sewilla WL1
MASZTALER Bohdan BORUSSIA M'Gladbach WL1
KUSTO Marek HUDDERSFIELD Town WL1
PAŁASZ Andrzej INTER Mediolan WL1
FURTOK Jan OLYMPIAKOS Pireus WL1
OSTROWSKI Marek SAO PAULO  FC WL1
RUDY Wojciech TOTTENHAM Londyn WL1
SZYMCZAK Ryszard US PALERMO WL1

Na tym poziomie rozgrywkowym zawodnicy projektu znajdowali się w kadrach 9 klubów. Jedynie Betis Swilla ma w składzie dwóch graczy.

TABELA WL1A:

TTABELA WL1B:

AWANS DO WCL UZYSKAŁ:  Dariusz Dziekanowski (Bayer Leverkusen).

SPADEK DO WL2: Bohdan Masztaler (Borussia M'Gladbach).

 

ZAWODNICY GRAJĄCY W WL2 (STAN NA 12.06.2027):

Nazwisko i Imię Klub Poziom
ZGUTCZYŃSKI Andrzej CELTIC Glasgow WL2
KARAŚ Jan FC GRONINGEN WL2
MOWLIK Piotr OGC Nicea WL2
KUKLA Zygmunt PARMA FC WL2
KOSTKA Hubert STANDARD Liege WL2

TABELA WL2A:

 

TABELA WL2C:

 

TABELA WL2D:

AWANS DO WL1 UZYSKAŁ Jan Karaś (FC Groningen).

SPADEK DO WL3 ZALICZYŁ Hubert Kostka (Standard Liege).

Kazimierz Przybyś jako jedyny występował w zespole z WL4 (FC Sion). Jego zespół zakończył rozgrywki w środku stawki.

TABELA WL4:

 

KRAJE, W KTÓRYCH GRAJĄ UCZETNICY PROJEKTU (STAN NA 12.06.2027):

Lp. Kraj Liczba
1. ANGLIA 23
2. FRANCJA 12
3. WŁOCHY 8
4. NIEMCY 6
  HISZPANIA 6
6. GRECJA 1
  HOLANDIA 1
  BELGIA 1
  BRAZYLIA 1
  SZWAJCARIA 1
  SZKOCJA 1

W porównaniu do poprzedniego sezonu jeszcze zwiększyła się grupa piłkarzy grających w klubach angielskich.

 

KLUB REPREZENTANTA (STAN NA 12.06.2027):

Lp. Nazwisko i Imię Suma
1. LATO Grzegorz 110
2. BONIEK Zbigniew 104
  ŻMUDA Władysław 104
4. SZYMANOWSKI Antoni 99
5. DEYNA Kazimierz 98
6. LUBAŃSKI Włodzimierz 96
7. JANAS Paweł 93
8. JAŁOCHA Jan 88
9. KASPERCZAK Henryk 79
10. TOMASZEWSKI Jan 77
11. GADOCHA Robert 73
12. SMOLAREK Włodzimierz 69
13. MASZCZYK Zygmunt 45
14. MATYSIK Waldemar 41
15. DZIUBA Marek 36
16. GORGOŃ Jerzy 35
17. ANCZOK Zygmunt 28
18. WAWROWSKI Henryk 26
19. URBAN Jan 25
20. MAJEWSKI Stefan 21
21. BUNCOL Andrzej 20
22. SZARMACH Andrzej 19
23. MŁYNARCZYK Józef 17
24. WÓJCICKI Roman 12
  ĆMIKIEWICZ Lesław 12
26. DZIEKANOWSKI Dariusz 9
27. KMIECIK Kazimierz 8
28. NAWAŁKA Adam 6
29. KUSTO Marek 5
30. GUT Zbigniew 4
  WIECZOREK Henryk 4
32. KAPKA Zdzisław 3
33. KUBICKI Dariusz 2
  IWAN Andrzej 2
  MAZUR Włodzimierz 2
  SZOŁTYSIK Zygfryd 2
37. OSTAFIŃSKI Marian 1
  DOMARSKI Jan 1
  KUPCEWICZ Janusz 1

Trzech zawodników przekroczyło już barierę 100 występów w koszulce z białym orłem. Nikt w tym sezonie nie dostąpił zaszczytu debiutu w reprezentacji Polski.

Jako że minęła połowa czasu planowania projektu przedstawiam tabelę sukcesów piłkarzy w kadrze Polski.

Nazwisko i Imię MŚ 2018 ME 2020 MŚ 2022 ME 2024 PK 2025 MŚ 2026
POLSKA  1/4 finału 1/8 finału Mistrzostwo 1/4 finału Mistrzostwo Mistrzostwo
ANCZOK Zygmunt 4/0 x x x x x
BENIGIER Jan x x x x x x
BONIEK Zbigniew x 4/1 7/6, KS 5/8, KS, NP. 5/7 7/5
BUNCOL Andrzej x x 5/0 x x x
CIOŁEK Włodzimierz x x x x x x
ĆMIKIEWICZ Lesław x x x x 2/0 x
DEYNA Kazimierz 3/0 3/0 6/1, JM 5/0 4/1 6/3, JM
DOMARSKI Jan x x x x kadra kadra
DZIEKANOWSKI Dariusz x x x x kadra x
DZIUBA Marek x x 2/0 1/0 1/0 3/0
FURTOK Jan x x x x x x
GADOCHA Robert x 3/1 5/0 5/1 3/0 5/0, JM
GORGOŃ Jerzy x x 5/1 kadra kadra 4/1
GUT Zbigniew x kadra x x x x
IWAN Andrzej x x x x x x
JAŁOCHA Jan x 4/0 5/0 5/0 5/0 5/0
JANAS Paweł kadra 3/0 4/0 5/0 5/0 6/0, JM
KAPKA Zdzisław x x x x x x
KARAŚ Jan x x x x x x
KASPERCZAK Henryk x x 6/1 4/1 5/0 4/0
KMIECIK Kazimierz x kadra x x x 3/0
KOMORNICKI Ryszard x x x x x x
KOSTKA Hubert x x x x x x
KRASKA Jerzy x x x x x x
KUBICKI Dariusz x x x x x x
KUKLA Zygmunt x x x x x x
KUPCEWICZ Janusz x x x x x x
KUSTO Marek x x kadra kadra x x
LATO Grzegorz 5/0 4/0 6/3, JM 5/1 5/1 6/0
LUBAŃSKI Włodzimierz x 4/3 7/5, NP, NMP, JM 5/2 5/8, KS, NP. 7/6, KS, NP., JM
MACULEWICZ Henryk x x x x x x
MAJEWSKI Stefan x 2/0 x x x x
MARX Joachim x x x x x x
MASZCZYK Zygmunt x 3/1 x 4/1 x 5/1
MASZTALER Bohdan x x x x x x
MATYSIK Waldemar x 3/0 x 2/0 4/0 7/0
MAZUR Włodzimierz x x x x x x
MŁYNARCZYK Józef x 1/0 kadra kadra kadra kadra
MOWLIK Piotr x x x kadra x kadra
MUSIAŁ Adam x x x x x x
NAWAŁKA Adam x x x x x x
OGAZA Roman x x x x x x
OSTAFIŃSKI Marian x x x x x x
OSTROWSKI Marek x x x x x x
PAŁASZ Andrzej x x x x x x
PAWLAK Krzysztof x x x x x x
PRZYBYŚ Kazimierz x x x x x x
RUDY Wojciech x x x x x x
SMOLAREK Włodzimierz kadra x 6/0 5/0 5/1 x
SZARMACH Andrzej x kadra x kadra 1/0 5/2
SZOŁTYSIK Zygfryd x x x x x x
SZYMANOWSKI Antoni x 4/0 5/0 5/0 5/0 6/0, JM
SZYMCZAK Ryszard x x x x x x
TARASIEWICZ Ryszard x x x x x x
TOMASZEWSKI Jan kadra kadra 7/0, NB 5/0 5/0 7/0, NB, JM
URBAN Jan x x 2/1 1/0 x 1/0
WAWROWSKI Henryk x kadra 2/0 3/0 kadra 2/0
WIECZOREK Henryk x kadra x x kadra 2/0
WÓJCICKI Roman x x 3/0 kadra x x
ZGUTCZYŃSKI Andrzej x x x x x x
ŻMUDA Władysław 5/0 4/0 5/0, JM 5/1 5/2 5/1

Legenda:

x/x- występy/bramki

NP- Najlepszy piłkarz;

NMP- Najlepszy młody piłkarz;

NB- Najlepszy bramkarz;

JM- Jedenastka marzeń;

KS- Król strzelców;

kadra- powołanie do kadry na turniej- brak występów.

 

ZAWODNICY Z NAJWIĘKSZĄ LICZBĄ WYSTĘPÓW LIGOWYCH (STAN NA 12.06.2027):

Lp. Nazwisko i Imię Suma
1. BONIEK Zbigniew 344
2. TOMASZEWSKI Jan 337
3. DEYNA Kazimierz 334
4. SZYMANOWSKI Antoni 331
5. ŻMUDA Władysław 328
6. LATO Grzegorz 322
7. KASPERCZAK Henryk 318
8. JANAS Paweł 317
9. KMIECIK Kazimierz 311
10. LUBAŃSKI Włodzimierz 308

 

 ZAWODNICY O NAJWYŻSZEJ WARTOŚCI (STAN NA 12.06.2027):

Lp. Nazwisko i Imię Wartość (mln euro)
1. LUBAŃSKI Włodzimierz 99,00
2. DEYNA Kazimierz 94,00
3. BONIEK Zbigniew 92,00
4. SMOLAREK Włodzimierz 86,00
5. DZIEKANOWSKI Dariusz 80,00
  LATO Grzegorz 80,00
7. KASPERCZAK Henryk 77,00
8. GADOCHA Robert 74,00
9. ŻMUDA Władysław 73,00
10. KMIECIK Kazimierz 72,00
  MATYSIK Waldemar 72,00

 

KORZYSTAJĄC Z OKAZJI CHCIAŁBYM ŻYCZYĆ WSZYSTKIM CZŁONKOM SPOŁECZNOŚCI MFM WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.

Wszystkie profile wraz ze statystykami i kluczowymi wydarzeniami w karierach poszczególnych zawodników znajdziecie poniżej.
 

Statystyki obejmują okres od 11/06/2026 do 12/06/2027.


1. Anczok, Zygmunt


2. Benigier, Jan


3. Boniek, Zbigniew


4. Buncol, Andrzej


5. Ciołek, Włodzimierz


6. Ćmikiewicz, Lesław


7. Deyna, Kazimierz


8. Domarski, Jan


9. Dziekanowski, Dariusz


10. Dziuba, Marek


11. Furtok, Jan


12. Gadocha, Robert


13. Gorgoń, Jerzy


14. Gut, Zbigniew


15. Iwan, Andrzej


16. Jałocha, Jan


17. Janas, Paweł


18. Kapka, Zdzisław


19. Karaś, Jan


20. Kasperczak, Henryk


21. Kmiecik, Kazimierz


22. Komornicki, Ryszard


23. Kostka, Hubert


24. Kraska, Jerzy


25. Kubicki, Dariusz


26. Kukla, Zygmunt


27. Kupcewicz, Janusz


28. Kusto, Marek


29. Lato, Grzegorz


30. Lubański, Włodzimierz


31. Maculewicz, Henryk


32. Majewski, Stefan


33. Marx, Joachim


34. Maszczyk, Zygmunt


35. Masztaler, Bohdan


36. Matysik, Waldemar


37. Mazur, Włodzimierz


38. Młynarczyk, Józef


39. Mowlik, Piotr


40. Musiał, Adam


41. Nawałka, Adam


42. Ogaza, Roman


43. Ostafiński, Marian


44. Ostrowski, Marek


45. Pałasz, Andrzej


46. Pawlak, Krzysztof


47. Przybyś, Kazimierz


48. Rudy, Wojciech


49. Smolarek, Włodzimierz


50. Szarmach, Andrzej


51. Szołtysik, Zygfryd


52. Szymanowski, Antoni


53. Szymczak, Ryszard


54. Tarasiewicz, Ryszard


55. Tomaszewski, Jan


56. Urban, Jan


57. Wawrowski, Henryk


58. Wieczorek, Henryk


59. Wójcicki, Roman


60. Zgutczyński, Andrzej


61. Żmuda, Władysław

 


Autor: weche
Redaktor Naczelny. Główny Sponsor Rozgrywki Mistrzów, Mistrz Ceremonii. Szef Typera. 3. miejsce w Polsce FM 2019, Wicemistrz Polski FM 2022, Mistrz Polski FM 2023, Typer Sezonu 2019/20 - 3. miejsce

KOMENTARZE

TomasS


Komentarzy: 260

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Ranga sponsorska: Sympatyk

Dołączył: 2017-06-15

Poziom ostrzeżeń: 0

18-12-2018, 14:49 , ocenił powyższy materiał: mocne - Podoba mi się

Szacunek za pracę. Co do West Hamu, to zapomniałeś napisać, że mój kolega z klubu ANCZOK wrócił po ponad 5 latach do repry. Nie wiem też czy można z wiarygodnością traktować tabele występów w turniejach. Zdziwiło mnie, że Deyna ma x przy euro 2024. Sprawdziłem i okazało się, że zagrał tam 5 meczów.

weche
Redaktor Naczelny. Główny Sponsor Rozgrywki Mistrzów, Mistrz Ceremonii. Szef Typera. 3. miejsce w Polsce FM 2019, Wicemistrz Polski FM 2022, Mistrz Polski FM 2023, Typer Sezonu 2019/20 - 3. miejsce


Komentarzy: 1834

Grupa: Moderator

Ranga: Korespondent Wojenny

Ranga sponsorska: Sponsor Główny

Dołączył: 2017-10-19

Poziom ostrzeżeń: 0

18-12-2018, 14:56

@TomasS dzięki za spostrzeżenie, już poprawione po prostu gdzieś za dużo krzyżyków wkleiło i Deyna wypadł..

TomasS


Komentarzy: 260

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Ranga sponsorska: Sympatyk

Dołączył: 2017-06-15

Poziom ostrzeżeń: 0

18-12-2018, 15:04

weche, dnia 18-12-2018, 14:56, napisał:
@TomasS dzięki za spostrzeżenie, już poprawione po prostu gdzieś za dużo krzyżyków wkleiło i Deyna wypadł..


Fajny pomysł z tą tabelą, ale już pobieżne sprawdzenie wykazuje błędy. Patrzę na opis ostatniego turnieju przez @Mahdiego i tam są skriny z poprzednich turniejów, poza PK:
https://myfootballmanager.pl/post/1707/projekt-teraz-polska-1972-86-17-polska-mistrzostwa-swiata-ad-2026

Deyna na MŚ 26 zagrał 6/3, w tabeli jest 5/3. Na MŚ 22 zagrał 6/1, w tabeli jest 4/1.
Patrzę na Urbana, na MŚ 22 zagrał 2/1, w tabeli jest 2/0. Dalej już nie patrzyłem, ale chyba nie przyłożyłeś się do tego jak trzeba :)

Tosiek


Komentarzy: 521

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-08-03

Poziom ostrzeżeń: 0

18-12-2018, 22:31 , ocenił powyższy materiał: mocne - Możesz to zrobić jeszcze lepiej

Żmuda w 2024 grał we wszystkich meczach i nawet strzelił gola. Ja tam myślę, że jak się coś robi byle jak to lepiej nie brać się za to wcale.

weche
Redaktor Naczelny. Główny Sponsor Rozgrywki Mistrzów, Mistrz Ceremonii. Szef Typera. 3. miejsce w Polsce FM 2019, Wicemistrz Polski FM 2022, Mistrz Polski FM 2023, Typer Sezonu 2019/20 - 3. miejsce


Komentarzy: 1834

Grupa: Moderator

Ranga: Korespondent Wojenny

Ranga sponsorska: Sponsor Główny

Dołączył: 2017-10-19

Poziom ostrzeżeń: 0

19-12-2018, 07:34

Koledzy tabela poprawiona. Nie wiem jak to się stało może zmęczenie, może ślepota przy wpisywaniu do excela. W każdym razie teraz już gra. Przepraszam za te błędy

Shrek


Komentarzy: 1505

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Das Gott

Dołączył: 2016-01-21

Poziom ostrzeżeń: -2

19-12-2018, 08:59

Tosiek, dnia 18-12-2018, 22:31, napisał:
Ja tam myślę, że jak się coś robi byle jak to lepiej nie brać się za to wcale.


Ludzie zejdźcie z niego. Równie dobrze mógł zrobić sam opis zawodników i wszyscy byliby zadowoleni. Zrobił coś ekstra, fajnie, że ktoś zauważył, że coś tam nie gra, zwrócił uwagę i Weche poprawił. Jak chcecie mieć wymagania, to raczcie za to płacić, a nie czepiać się kogoś, kto robi to za darmo. Co na przykład zrobiłeś Ty Tośku?

Tomas to samo - też przecież prosiłeś, żeby Cię sprawdzić.

Fubar
Typer Sezonu 2017/18 - 2. miejsce


Komentarzy: 1343

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Niezłomny Celt

Dołączył: 2015-12-03

Poziom ostrzeżeń: 0

19-12-2018, 10:12 , ocenił powyższy materiał: mocne - Bardzo mi się podoba

Weche przede wszystkim wielki szacunek i gratulacje za wykonaną pracę. Błędy? Błędy nie zdarzają się tylko tym, co nie robią nic;-)

Mahdi
Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, FM 2019, FM 2020, FM2021 i FM2022, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Typer Sezonu 2020/21 - 2. miejsce, Typer Sezonu 2021/22 - 3. miejsce


Komentarzy: 10675

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel

Ranga sponsorska: Sponsor Główny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

19-12-2018, 10:12 , ocenił powyższy materiał: mocne - Genialne, czekałem na to

Przede wszystkim podziękowania i brawa za pracochłonną i ciekawą kronikę! Pomysł ze zbiorczą tabelą udziału wszystkich zawodników projektu w turniejach mistrzowskich - wyśmienity! Coś tam nie grało? Nie szkodzi! Po zakończeniu tej kariery ja i tak zrobię takie zestawienie indywidualnie dla każdego gracza.

RAmunicki


Komentarzy: 277

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-07-25

Poziom ostrzeżeń: 0

20-12-2018, 12:53 , ocenił powyższy materiał: mocne - Lecę budować Ci pomnik

Świetna kronika. Tylko 3 zawodników grało we wszystkich turniejach 2018-26, Deyna, Żmuda i Lato. Jedno mnie ciekawi, dlaczego "mój" Boniek jest jako pomocnik, skoro w Romie i reprezentacji gra w ataku?

Abramovich


Komentarzy: 405

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-09-28

Poziom ostrzeżeń: 0

20-12-2018, 18:21 , ocenił powyższy materiał: mocne - Gdyby tego nie było, strona stałaby się uboższa

Ciekawe czy ostatecznie wygra Deyna czy Boniek? Najlepszy jest Lubański, ale ma za dużo kontuzji. Po odejściu @Mahdiego z Romy wszystko się może wydarzyć.
Obecnie online: brak użytkowników online
Copyright © 2015-24 by Łukasz Czyżycki