EKSKLUZYWNIE

BLOG UŻYTKOWNIKA - Football Manager


OCENA mocne: 5, słabe: 0
zobacz komentarze

Polacy w pogoni za sukcesem na przykładzie Lecha Poznań - Sprawozdanie z frontu #3

23-11-2022, 12:10 , Unikalnych wejść: 661 , autor: kaminior323

Wybrany klub / reprezentacja: KKS Lech Poznań

Opisywany sezon: 2023/2024

Poziom rozgrywkowy: PKO Bank Polski Ekstraklasa

Wersja gry: Football Manager 2022

 


SŁOWEM WSTĘPU


 

Przede mną trzeci sezon za sterami polskiego Lecha Poznań. Patrząc na zeszłoroczny sukces (wyjście z grupy LM), chciałbym co najmniej powtórzyć ten wynik. Chciałbym również całkowitej dominacji w kraju, bo w zeszłych dwóch sezonach czegoś brakowało. Tak więc w kraju celuję w potrójną koronę, co z pewnością jest możliwe do osiągnięcia. Zdecydowanie trudniej będzie się dobrze zaprezentować w Lidze Mistrzów. Zobaczymy co przyniesie obecny sezon, ale jestem dobrej myśli, bo cały czas się rozwijamy.

 


POPRZEDNIE BLOGI


 

Sezon 1 - 2021/2022
Sezon 2 - 2022/2023

 


TRANSFERY LETNIE


 

ZAKUP

 

PATRYK ŚNIEG - LECH POZNAŃ II - AWANS Z REZERW

Z rezerw wyciągnąłem chłopaka, który trafił do Lecha w ramach zeszłorocznego naboru juniorów! Ten lewy obrońca ma jedynie 16 lat, a już teraz ma szansę powalczyć o pierwszą jedenastkę! Mam nadzieję, że będzie się dobrze rozwijał i z czasem stanie się gwiazdą nie tylko Kolejorza, ale także reprezentacji Polski.

 

PATRYK WALIŚ - LECH POZNAŃ II - AWANS Z REZERW

Postanowiłem też z rezerw oddelegować do pierwszego zespołu środkowego obrońcę Walisia. Ma on za zadanie w sytuacjach krytycznych łatać dziury w środku obrony. Jednak z pewnością nie będzie to postać wiodąca.

 

MATEUSZ ŻUKOWSKI - RANGERS - WYPOŻYCZENIE

Przedłużyłem też wypożyczenie Żukowskiego, który w tym sezonie ma być podstawowym prawym obrońcą.

 

JAKUB KAMIŃSKI - VFL WOLFSBURG - 14,75 MLN £ [15,25 MLN £]

Ogromną kasę jak na nasze warunki dałem za Kamińskiego, który w ramach transferu definitywnego powrócił do Poznania. Niestety nie było możliwości ponownego wypożyczenia, więc pozostało mi ściągnięcie tego zawodnika na stałe. Mam nadzieję, że pokaże się z dobrej strony i udowodni, że jest wart tych pieniędzy.

 

ARIEL MOSÓR - INTER MEDIOLAN - WYPOŻYCZENIE

Przedłużyłem też wypożyczenie Mosóra, który jest moją gwiazdą na środku defensywy. Ma ten chłopak papiery na granie.

 

KAMIL JÓŹWIAK - CHARLOTTE FC - 2,1 MLN £

Do skutku doszedł też kolejny powrót! Po Kownackim, Kamińskim do Lecha trafia na skrzyło Kamil Jóźwiak! Cena moim zdaniem okazyjna, a z pewnością jest to zawodnik, który ma wiele do zaoferowania.

 

BARTOSZ SLISZ - LEGIA WARSZAWA - 1,7 MLN £ [1,8 MLN £]

Środek pomocy wzmocniłem natomiast Sliszem z Legii Warszawa. Przewidziany jest on do pierwszego składu, a co ważne świetnie rozumie się z Kapustką.

 

JAKUB KIWIOR - SPEZIA - 7,5 MLN £

Ostatnim transferem był zakup kolejnego świetnego obrońcy Jakuba Kiwiora! Trochę musiałem się nagimnastykować, aby chciał do nas przyjść, ale ważne, że się udało. Będzie to partner Mosóra na środku defensywy. Co ważne w razie czego może też grać na lewej obronie i jako defensywny pomocnik.

SPRZEDAŻ

 

Z Lecha odeszli natomiast zawodnicy znaczący niewiele. Największym ubytkiem była sprzedaż Kupczaka do Al-Chor. Nie chciałem go sprzedawać, ale wiedziałem, że szanse na grę ma niewielkie, a sam zawodnik twierdził, że jest po prostu za słaby, by grać w obecnym Lechu. Dziwne to podejście i dlatego zgodziłem się na jego odejście. Niezłe pieniądze dostaliśmy też za Jakuba Malca, który odszedł do Śląska Wrocław. Nie widziałem osobiście szans na jego zaistnienie w pierwszym zespole, więc ta oferta nie tylko mnie zdziwiła, ale także bardzo usatysfakcjonowała. Co ważne udało się także pozbyć Marchwińskiego! W końcu!
MIŁOSZ MLECZKO - PIAST GLIWICE - 20 TYS £
BARTŁOMIEJ WDOWIK - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - 90 TYS £
MATEUSZ KUPCZAK - AL-CHOR - 350 TYS £
FILIP MARCHWIŃSKI - PUSZCZA NIEPOŁOMICE - 75 TYS £ [130 TYS £]
NORBERT PACŁAWSKI - WISŁA KRAKÓW - 220 TYS £
JAKUB MALEC - ŚLĄSK WROCŁAW - 155 TYS £ [300 TYS £]

 


KADRA NA OBECNY SEZON


 

 

BRAMKARZE

 

W bramce niepodważalną pozycję miał Niemczycki, ale ze względu na fakt, że zaczął często łapać mikro urazy, swoje szanse dostawał też Mrozek.

 

KAROL NIEMCZYCKI

 

BARTOSZ MROZEK

 

OBROŃCY

 

 

Nasza obrona jest na prawdę mocna. Na lewej o skład walczyli Pestka ze Śniegiem, a Jaroszyński powoli jest spychany w hierarchii. W środku mamy Mosóra i Kiwiora, a na zmianę Ławniczaka i Salamona. Do tego Waliś w obwodzie. Prawa obrona to miejsce dla Żukowskiego, ale na zmianę mam też Stolarskiego, który jest również solidnym piłkarzem. Dodatkowo na tej pozycji może grać Skóraś, czy Kamiński.

 

BARTOSZ SALAMON

 

ALEKS ŁAWNICZAK

 

ARIEL MOSÓR

 

PATRYK WALIŚ

 

PAWEŁ JAROSZYŃSKI

 

PATRYK ŚNIEG

 

PAWEŁ STOLARSKI

 

KAMIL PESTKA

 

JAKUB KIWIOR

 

MATEUSZ ŻUKOWSKI

 

POMOCNICY

 

Na skrzydłach miałem naprawdę niezły wybór. Kamiński, Jóźwiak, Skóraś, Kun, Cebula. Naprawdę jest w kim wybierać. Najbardziej liczę na Kamińskiego i Jóźwiaka oraz dobrą dyspozycję Kuna. W środku wyrównaną walkę o wyjściową jedenastkę będą toczyli Żurawski, Kapustka i Slisz. Do tego doświadczony, choć coraz słabszy Starzyński oraz uzdolniony Kozubal. Linia pomocy jest naprawdę nieźle obstawiona i liczę, że wiele wniosą do osiąganych wyników.

 

MICHAŁ SKÓRAŚ

 

JAKUB KAMIŃSKI

 

BARTOSZ SLISZ

 

PATRYK KUN

 

KAMIL JÓŹWIAK

 

FILIP STARZYŃSKI

 

MARCIN CEBULA

 

MACIEJ ŻURAWSKI

 

ANTONI KOZUBAL

 

BARTOSZ KAPUSTKA

 

NAPASTNICY

 

W ataku walczyć będą o grę Kownacki, Musiolik i Rosołek. Niestety Zwoliński jest dla mnie dość głębokim rezerwowym. Kownacki dobrze pokazał się w zeszłym sezonie i to głównie na niego oraz uzdolnionego Rosołka liczę. Jednak nie można lekceważyć Musiolika, który wielokrotnie pokazywał, że potrafi strzelać bramki.

 

DAWID KOWNACKI

 

ŁUKASZ ZWOLIŃSKI

 

SEBASTIAN MUSIOLIK

 

MACIEJ ROSOŁEK

 


TRANSFERY ZIMOWE


 

ZAKUP

 

BRAK TRANSFERÓW

-

 

SPRZEDAŻ

 

Zimą do Lecha nikt nie dołączył, a jedynie zdecydowałem się na sprzedaż Stolarskiego do Wisły Kraków, bo sam zawodnik nie był zadowolony ze swojego statusu w zespole.  Na tyle wierzę w moich zawodników, że uznałem, że kolejne wzmocnienia w tym sezonie nie będą konieczne.
PAWEŁ STOLARSKI - WISŁA KRAKÓW - 825 TYS £

 


MECZE TOWARZYSKIE


W meczach towarzyskich przed sezonem chciałem podreperować morale zawodników i sprawić, żeby się rozstrzelali. W sumie to się udało, bo w 4 meczach zdobyliśmy 11 goli i straciliśmy tylko 1 bramkę.

 

 

O jedno spotkanie więcej rozegraliśmy zimą, ale tam już postawiłem na mecze z silniejszymi rywalami. Było to widać po wynikach, bo przegraliśmy z Hertą i jedynie zremisowaliśmy z Charleroi oraz Slavią Praga.

 

 


SUPERPUCHAR POLSKI


Na dobry początek przyszło nam zagrać w Superpucharze, ale słowo "dobry" to duża przesada! W tym meczu nie mogło zagrać 10 zawodników z pierwszego zespołu! WTF? Każdy kto grywa w FMa dobrze zna tą irytację, która towarzyszyła mi w tym spotkaniu. Niemniej moi zawodnicy mimo braków kadrowych zdominowali rywala całkowicie. Efektem była wygrana 2-1 po trafieniach Starzyńskiego i Kiwiora. Mogło być jeszcze lepiej, ale nie uznano jeszcze gola Musiolika. Jestem zadowolony, bo mimo takich osłabień, zmiennicy pokazali charakter i wygrali bardzo ważny mecz, zdobywając pierwsze trofeum w tym sezonie.

 PUCHAR POLSKI


W Pucharze Polski, gdzie liczyłem na wygraną bez większych problemów odprawiliśmy Miedź oraz Radomiaka. Pierwsze schody były w meczu 3 rundy z Legią. Może nasza gra nie wyglądała idealnie, ale najważniejsze, że wygraliśmy 3-2 i awansowaliśmy dalej. Później uśmiechnęło się do nas szczęście, bo graliśmy z Wigrami Suwałki i oczywiście wygraliśmy awansując do półfinału. Tam mieliśmy ogromne problemy ze Śląskiem Wrocław i potrzeba było dogrywki, abyśmy wywalczyli awans do finału po wygranej 3-2. Tam natomiast czekała Pogoń. Liczyłem na zacięte spotkanie, ale rywale nie postawili twardych warunków i przegrali 3-0! Dla nas strzelał dwukrotnie Musiolik i Rosołek! Pięknie to wygląda, bo po raz pierwszy udało mi się zdobyć nie tylko Superpuchar, ale także Puchar Polski w jednym sezonie. Marzenia o potrójnej koronie nadal są bardzo realne. Wystarczy wygrać w lidze.

 


PKO BANK POLSKI EKSTRAKLASA


W lidze od razu pokazaliśmy, kto tylko się liczy w walce o mistrzostwo. Nie było takiej wtopy jak rok temu i po pierwszej części sezonu jesteśmy na pozycji lidera z 5 punktami przewagi nad drugą Pogonią. Zaskoczeniem może być wysoka 3 lokata Wisły Kraków, która dalej boryka się ze swoimi problemami oraz odległe pozycje Rakowa (6 miejsce) oraz Legii (7 miejsce). W dole bez zaskoczeń. Najbardziej beznadziejną sytuację ma Puszcza Niepołomice, która wygrała tylko jedno spotkanie. Co ciekawe mimo, że Wisła radziła sobie bardzo dobrze to jedną z największych wygranych w tym sezonie zanotowaliśmy właśnie z nimi wygrywając 5-1! Przegraliśmy natomiast z Rakowem, z którym niestety często mamy problemy.

 


DRUGA POŁOWA SEZONU

Zgodnie z przewidywaniami wygraliśmy ligową rywalizację kompletując potrójną koronę! Tego oczekiwałem przed tym sezonem. Zdobyliśmy 82 punkty, czyli o 11 więcej niż druga Pogoń. Trzecie miejsce utrzymała także Wisła, co jest dla nich dużym osiągnięciem. Nieco podźwignął się Raków, który ostatecznie uplasował się na 4 miejscu. W dole z ligi spada Stal Mielec, Puszcza Niepołomice oraz Zagłębie Sosnowiec. Puszcza dzielnie walczyła, ale po fatalnej pierwszej części sezonu nie byli wstanie nadgonić utraconych punktów. Walczyli ambitnie, ale się nie udało. Co istotne w całym sezonie przegraliśmy jedynie dwa mecze! Co prawda uzbierało się za dużo remisów, bo aż 7, ale może z czasem uda się poprawić ten wynik i przechylać remisowe mecze na naszą korzyść.

 


LIGA MISTRZÓW


 

Po zeszłorocznym sukcesie myślałem, że awans do fazy grupowej będzie tylko formalnością. Zwłaszcza po starciu z Hamrun, gdzie wygraliśmy w dwumeczu 20-0! Spokojnie odprawiliśmy też Suduvę 8-2 w dwumeczu. Schody jednak pojawiły się w meczu z Qarabagiem, gdzie po ledwie wygranym meczu u siebie 2-1 musieliśmy drżeć o wynik na wyjeździe! Byliśmy fatalni, ale udało się dowieźć remis 0-0 do końca i ostatecznie awansować do baraży. Tam czekała duńska Kopenhaga. U siebie znów wygraliśmy 2-1, ale w rewanżu znów fatalna gra i porażka po 90 minutach 2-1 no i dogrywka. Tam padły jeszcze dwa gole, po jednym dla każdej z drużyn i czekały mnie karne, które na szczęście lepiej egzekwowali zawodnicy Lecha! Miało być pięknie i łatwo, ale tak było tylko na początku. Gdy pojawiały się kluby, które potrafiły nieco pograć w piłkę to rodziły się problemy. Mimo tego zakończyło się to dobrze dla nas i mamy fazę grupową. Choć nasza gra nie napawała optymizmem.

 

 

W grupie trafiamy na Real Madryt, Romę i Ajax! Kurna jeszcze gorsza grupa niż rok temu. Tutaj ciężko będzie o awans. Zaczęło się nieźle od remisu z Romą. Niestety później miejsce w szeregu pokazał nam Real i polegliśmy 6-0! Jedyną nadzieja była wygrana 1-0 z Ajaxem. To dawało nam po pierwszej serii gier szansę w dalszym ciągu na awans. Wygraliśmy też w świetnym stylu rewanż w Poznaniu z Ajaxem 4-1 ! Niestety były to miłe złego początku, bo później ponieśliśmy dwie porażki po 2-0 z Realem i Romą. Dało nam to jedynie 3 miejsce, ale przy takiej samej liczbie punktów co druga Roma. Szkoda mi tego ostatniego meczu z Romą, bo wszystko było w naszych nogach, ale zdecydowanie zawiedliśmy. Co prawda zagramy na wiosnę, ale jedynie w Lidze Europy. Grupę oczywiście z ogromną przewagą wygrywa Real Madryt, a ostatnią pozycję zajmuje Ajax Amsterdam.

 

 


LIGA EUROPY


W Lidze Europy trafiliśmy na turecki Besiktas Stambuł. U siebie co prawda się męczyliśmy i zremisowaliśmy 2-2, ale za to w rewanżu pokazaliśmy siłę wygrywając 4-2! Gramy dalej. Tam natomiast czekał dwumecz z Newcastle. Niestety był to nasz ostatni dwumecz w tym roku na europejskiej arenie. U siebie zremisowaliśmy 1-1, aby później przegrać na wyjeździe 2-1. Ogromna szkoda, bo była szansa na awans do dalszych faz! Mogliśmy to zrobić, ale brakowało tej kropki nad "i". No cóż trzeba walczyć w następnym sezonie. Same występy w Europie muszę uznać za przyzwoite. Prawie awansowaliśmy z grupy Ligi Mistrzów i tam zabrakło bardzo niewiele i również niewiele brakowało do awansu z Newcastle w Lidze Europy. No cóż za rok wrócimy silniejsi!

 

 


PODSUMOWANIE


Ten sezon zamiótł pod dywan Sebastian Musiolik! Zdobył w trakcie sezonu 54 gole! Cholera nigdy bym nie pomyślał, że się chłopak tak rozstrzela! Jestem w wielkim szoku. Pewnie już nigdy nie będzie miał, aż tak dobrego sezonu. Zaskoczeniem była też postawa Skórasia, który został najlepszym asystentem zespołu z 14 asystami. Musiolik z 54 goli 29 zdobył w lidze, co dało mu tytuł króla strzelców. Za jego plecami Kownacki z 17 golami. do najlepszej 10 załapał się też Rosołek z 13 bramkami. Naprawdę niezły mamy atak! Dobrą dyspozycję podtrzymywał też Kun, który został najlepszym asystentem ligi. W pierwszej 10 miejsce jeszcze znalazł Jóźwiak z 7 asystami. Jak widać w lidze asystował Kun i Jóźwiak, a w pucharach Skóraś. Naprawdę był to bardzo dobry sezon, gdzie wiele ofensywnych atutów poza napastnikami dawali pomocnicy. Czasem brakowało doświadczenia w Europie, ale w kraju jesteśmy niekwestionowanymi liderami.

 

STATYSTYKI INDYWIDUALNE

 


 

STATYSTYKI ZESPOŁOWE

 

W lidze Lech najwięcej strzelał oraz najmniej tracił. Przewaga w strzelonych bramkach nad drugą Pogonią wynosi, aż 33 bramki! Pokazuje to naszą dominację ofensywną nad resztą stawki. Jednak to nie może dziwić, bo nawet nasz rezerwowy skład miałby szansę powalczyć o mistrzostwo kraju. Natomiast największe zwycięstwo odnosimy z Hamrun 11-0! w ramach eliminacji LM! 5 bramek w tym meczu zdobył Musiolik. Za najbardziej pamiętny uznano mecz z Ajaxem, wygrany przez Kolejorza na wyjeździe 1-0. Bramkę sezonu zdobył natomiast Slisz.

 

 


HISTORIA KARIERY


 

SEZON LIGA PP SP LM LE LKE
2021/2022 1 MIEJSCE

1 RUNDA

WYGRANA 3 RUNDA KWALIFIKACYJNA FAZA GRUPOWA
(4 MIEJSCE)
-
2022/2023 1 MIEJSCE WYGRANA PORAŻKA

FAZA GRUPOWA
(2 MIEJSCE)


1 RUNDA ELIMINACYJNA

- -
2022/2023 1 MIEJSCE WYGRANA WYGRANA FAZA GRUPOWA
(3 MIEJSCE)
2 RUNDA ELIMINACYJNA -

 

LEGENDA:

LIGA - PKO BANK POLSKI EKSTRAKLASA

PP - PUCHAR POLSKI

SP - SUPERPUCHAR POLSKI

LM - LIGA MISTRZÓW

LE - LIGA EUROPY

LKE - LIGA KONFERENCJI EUROPY

 


 

 


 


Autor: kaminior323
Główny Sponsor Rozgrywki Mistrzów, 3. miejsce w Polsce FM 2020

KOMENTARZE

Peter
Strażnik Galaktyki


Komentarzy: 1646

Grupa: Root Admin

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Ranga sponsorska: Sponsor

Dołączył: 2017-08-15

Poziom ostrzeżeń: 0

23-11-2022, 13:02 , ocenił powyższy materiał: mocne - Dla mnie jesteś Jackiem Cyganem blogowania na MFM

Dla mnie jesteś Jackiem Cyganem blogowania na MFM

weche
Redaktor Naczelny. Główny Sponsor Rozgrywki Mistrzów, Mistrz Ceremonii. Szef Typera. 3. miejsce w Polsce FM 2019, Wicemistrz Polski FM2022, Typer Sezonu 2019/20 - 3. miejsce


Komentarzy: 1753

Grupa: Moderator

Ranga: Korespondent Wojenny

Ranga sponsorska: Sponsor Premium

Dołączył: 2017-10-19

Poziom ostrzeżeń: 0

23-11-2022, 13:48 , ocenił powyższy materiał: mocne - Podoba mi się

Dobry sezon. Liczę na jakieś trofeum międzynarodowe w kolejnych sezonach :)

vicomino


Komentarzy: 361

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Początkujący Weteran

Dołączył: 2021-01-21

Poziom ostrzeżeń: 0

24-11-2022, 08:14 , ocenił powyższy materiał: mocne - Podoba mi się

Robi się w Poznaniu prawdziwy dream team na wzór Wisły Ciupiała (tej z Żurawskim, Kosowskim Szymkowiakiem itd)! W kraju została Tobie już tylko zabawa w bicie rekordów bo ta ekipa przerasta resztę o głowę.

Prawdziwą wartość drużyny poznać można po europejskich pucharach a tutaj wynik naprawdę dobry. Teraz tak już jest, by wygrać na szybko jakieś europejskie trofeum musiałbyś zagrać w Lidze Konferencji a na to się nie zanosi. W LM i LE w decydujących fazach grają same poważne ekipy

Pavlito


Komentarzy: 127

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Chluba Mój Football Manager

Dołączył: 2022-08-07

Poziom ostrzeżeń: 0

24-11-2022, 20:30 , ocenił powyższy materiał: mocne - Bardzo mi się podoba

Musolik co zaszałał. Gratuluję świetnej postawy w kraju, która już raczej się nie zmieni. W Europie całkiem przyzwoicie. Walczyć o awans w grupie Ligi Mistrzów z takimi markami jak AS Roma czy Ajax, to obecnie mokry sen fanów Polskiej piłki. Oby tak dalej

przeminho
Menedżer Miesiąca


Komentarzy: 994

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Ranga sponsorska: Sponsor Premium

Dołączył: 2021-10-24

Poziom ostrzeżeń: 0

26-11-2022, 20:23 , ocenił powyższy materiał: mocne - Podoba mi się

Transfery czadowe, Kiwior w Lechu mmmm....

kaminior323
Główny Sponsor Rozgrywki Mistrzów, 3. miejsce w Polsce FM 2020


Komentarzy: 2327

Grupa: Moderator

Ranga: Prawoskrzydłowy z Poznania

Ranga sponsorska: Sponsor Premium

Dołączył: 2015-12-02

Poziom ostrzeżeń: 0

26-11-2022, 20:41

weche, dnia 23-11-2022, 13:48, napisał:
Dobry sezon. Liczę na jakieś trofeum międzynarodowe w kolejnych sezonach :)

Ja też na to liczę, ale na pewno nie będzie łatwo. Zwłaszcza, w Lidze Mistrzów, a odpadać specjalnie nie wypada :) Może Liga Europy, ale wiele tam zależy nie tylko od dyspozycji, ale też szczęścia w losowaniach.

vicomino, dnia 24-11-2022, 08:14, napisał(a):
Robi się w Poznaniu prawdziwy dream team na wzór Wisły Ciupiała (tej z Żurawskim, Kosowskim Szymkowiakiem itd)! W kraju została Tobie już tylko zabawa w bicie rekordów bo ta ekipa przerasta resztę o głowę.
Prawdziwą wartość drużyny poznać można po europejskich pucharach a tutaj wynik naprawdę dobry. Teraz tak już jest, by wygrać na szybko jakieś europejskie trofeum musiałbyś zagrać w Lidze Konferencji a na to się nie zanosi. W LM i LE w decydujących fazach grają same poważne ekipy

Faktycznie w lidze nikt nie jest w stanie tak na serio nam zaszkodzić. Dlatego będę w lidze dawał często szanse rezerwowym i młodym talentom, których się kilka w przyszłym sezonie w pierwszej drużynie pojawi. Niestety później trzeba walczyć z niezadowoleniem tych co są gwiazdami, ale cóż praca menadżera nie jest łatwa :) Co do rozgrywek europejskich to mogę to samo odpisać, co @weche :)

Pavlito, dnia 24-11-2022, 20:30, napisał:
Musolik co zaszałał. Gratuluję świetnej postawy w kraju, która już raczej się nie zmieni. W Europie całkiem przyzwoicie. Walczyć o awans w grupie Ligi Mistrzów z takimi markami jak AS Roma czy Ajax, to obecnie mokry sen fanów Polskiej piłki. Oby tak dalej

Musiolik mnie zszokował! Był przewidywany raczej na rezerwowego, ale jak zaczął strzelać i nie chciał przestać to nie mogłem go odstawić na boczny tor :) ale bądźmy szczerzy to taki piłkarz, że takiego wyniku w Lechu nie będzie w stanie powtórzyć i z tym się niestety liczę. FMowa rzeczywistość bywa dla Polaków miłą odskocznią w przeciwieństwie do rzeczywistości, gdzie raczej są rozczarowania.

przeminho, dnia 26-11-2022, 20:23, napisał:
Transfery czadowe, Kiwior w Lechu mmmm....

Dzięki :) Łatwo o Kiwiora nie było, ale na szczęście się udało! :)
Obecnie online: brak użytkowników online
Copyright © 2015-23 by Łukasz Czyżycki