ROZGRYWKA MISTRZÓW - BIULETYNY - Football Manager


OCENA mocne: 9, słabe: 1
zobacz komentarze

14. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Czerwiec 2016)

01-06-2016, 14:12 , Unikalnych wejść: 2598 , autor: Mahdi

Wybrany klub / reprezentacja: -

Opisywany sezon: -

Poziom rozgrywkowy: -

Wersja gry: -

WIOSENNE PORZĄDKI

Sporo się działo! Maj rozpoczął się od mocnego akordu; opublikowałem ankietę w której mogliście się wypowiedzieć, czy chcecie zmiany w regulaminie punktowania Rozgrywki Mistrzów:

CZY JESTEŚ ZA ZMIANĄ KTÓRA ZAKOŃCZY CYNIZM I CELOWE PRZEGRYWANIE?

Przypomnę, że chodziło to, aby ukrócić działania dwóch-trzech osób, które znalazły słaby punkt w systemie punktowania i celowo przegrywały swoje mecze w eliminacjach Ligi Europy czy Ligi Mistrzów. Odkryli, że "to im się bardziej opłaca" "motywując" się nawzajem takimi oto postami:

Moźe pokażę, na czym polegała ta „kapitalnie rozegrana Liga Europy“:

Mimo że w ankiecie większość uczestników opowiedziała się za wprowadzeniem korekt, które takie działania ukrócą, Organizator (Aga) nie zdecydował się ostatecznie na zmianę. Uznała, że zbyt wiele osób wypowiedziało się negatywnie (w sensie: nie zmienia się zasad kwalifikacji w trakcie eliminacji). System punktacji pozostał zatem taki sam.

ALE!

Wszyscy kombinatorzy, którzy zacierali ręce musieli się gorzko rozczarować 3 maja 2016! Organizator (Aga) zdecydował się wycofać wszystkie premie finansowe dla laureatów:

WYCOFANIE PREMII PRZEZ ORGANIZATORA

Organizator (Aga) działał w absolutnej zgodzie z Regulaminem Rozgrywki Mistrzów (paragraf II, punkt 2), który mówi, że „Organizator zastrzega sobie prawo do zmian Regulaminu RM z ważnych przyczyn technicznych, prawnych lub/i organizacyjnych, uzasadniając te przyczyny w formie wpisu blogowego opublikowanego na łamach Serwisu natychmiast po ich zaistnieniu“

Uzasadnienie Organizatora (w formie wpisu blogowego podlinkowanego powyżej) brzmiało:

Łukasz Czyżycki (Mahdi) „wymyślił“ Rozgrywkę Mistrzów po to, aby stanowiła ona dodatkową motywację do gry. Pragnął, aby dzięki Rozgrywce pasjonaci gry wybierali ciekawe kluby do prowadzenia oraz dążyli do osiągania jak najlepszych rezultatów. Niestety, pewne grono osób - znajdując lukę w punktowaniu sukcesów w europejskich pucharach - uczyniło z eliminacji turnieju pole do popisywania się cwaniactwem, cynizmem i bezczelnością posuniętą do granic absurdu. Najsmutniejsze jest to, że bardzo aktywna jest grupa, która tym działaniom przyklaskuje (co można znaleźć śledząc trwające wybory menedżera miesiąca oraz dyskusję pod „Ankietą: czy jesteś za zmianą, która zakończy cynizm i celowe przegrywanie?“.

Powyższe działania rażąco kłócą się z paragrafem VI, punktami 1 i 2 Regulaminu RM.

Szczególnie mocno naruszany jest tu punkt 2, podpunkt C, mówiący o fair play. Do fair play trudno bowiem zaliczyć celowe odpadanie z europejskcih pucharów i cyniczne wykorzystywanie luki regulaminowej w celu zdobycia pieniędzy. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że osoby te otwarcie się do tego przyznają i głosują przeciwko zmianom regulaminowym, które mogłyby wyeliminować podobne patologie. A grupa neutralnych klakierów przyklaskuje całej sytuacji.


Przypominam, że zgodnie z Regulaminem RM (paragraf II, punkt 4):

W przypadku braku akceptacji przez Uczestnika zmian Regulaminu RM, Uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w eliminacjach Rozgrywki Mistrzów ze skutkiem natychmiastowym, poprzez wysłanie żądania na adres e-mail Organizatora: (lobuzek343@wp.pl)

 

ROZGRYWKA DŻENTELMENÓW - SPOSÓB NA NORMALNOŚĆ

Mimo braku zmiany w regulaminie punktowania Rozgrywki Mistrzów, znaleźliśmy sposób na to, aby wszyscy co grają uczciwie i bez kombinowania, mogli cieszyć się uczestnictwem w turnieju. Na prośbę anonimowego sponsora powołaliśmy do życia Rozgrywkę Dżentelmenów (która jest przybudówką RM), w której nieco inaczej punktujemy sukcesy oraz wymagamy rozegrania minimum 10 sezonów jednym klubem.

ROZGRYWKA DŻENTELMENÓW - DAR TAJEMNICZEGO SPONSORA


Summa summarum:

Laureaci Rozgrywki Mistrzów otrzymają tylko i wyłącznie nagrody niematerialne :

1. Tytuł Mistrza Polski Wirtualnych Menedżerów w grze Football Manager (oraz wicemistrza i zdobywcy trzeciego miejsca).

2. Certyfikaty.

3. Honorowy, „wieczysty" wpis na stronie Mój Football Manager w Galerii Sławy.

4. Publikacja wywiadu ze zwycięzcą.
 

Natomiast pomiędzy laureatów Rozgrywki Dżentelmenów (pierwsze 10 osób) - podzielone zostanie:

1. 6000 złotych ofiarowane przez anonimowego sponsora.

2. 10 gier (w formie klucza) Football Manager 2017.

Jest więc o co grać!


Uwaga: kto nie jest zainteresowany sprawą Romantico, proszę przejść od razu do "rozdziału" zatytułowanego "Dla początkujących"
CASUS ROMANTICO

Nietrudno się domyśleć, że nasze działania zmierzające do uzdrowienia sytuacji, wywołały furię u osoby o nicku Romantico. Myślał, że do listopada będzie kpił sobie z idei fair play, etosu RM oraz personalnie z wolontariuszy pracujących przy organizacji turnieju.

4 maja 2016 przesłał na adres e-mail Organizatora (Agi) butny e-mail w którym domagał się przywrócenia premii finansowych w Rozgrywce Mistrzów. Powoływał się przy tym na akty prawne, które absolutnie nie mogą mieć zastowania do turnieju takiego jak Rozgrywka Mistrzów oraz zaistniałęj sytuacji. Jego e-mail nie był jednak rezygnacją z udziału w turnieju (do czego miał prawo nie akceptując zmian w regulaminie - wycofanie premii). Oczywiscie Agnieszka odmówiła dostosowanie się do jego dyktatu.

22 maja 2016 Romantico opublikował trzeci sezon w ramach eliminacji Rozgrywki Mistrzów. Zmieniając klub - sam wykluczył się z Rozgrywki Dżentelmenów. Przygotowałem dla niego - tak jak dla wszystkich - notkę organizacyjną. Uznałem, że skoro opublikował bloga z dokumentacją trzeciego sezonu - przyjął do wiadomości zmiany w Regulaminie RM (wycofanie premii). Aby się jednak upewnić, poprosiłem go o potwierdzenie tego faktu:

Romantico najpierw grał na zwłokę żądając abym przysłał mu DOKUMENT POTWIERDZONY NOTARIALNIE (tak, dobrze widzicie!!!), że mam prawo wypowiadać się w imieniu Organizatora! Dopiero post Organizatora "rozwiał" jego wątpliwości:

W odpowiedzi na to ponaglenie, Romantico wysłał do Organizatora kolejny list, w którym napisał, że nie jest w stanie ustosunkować się do mojej prośby. W dalszej części listu straszył Agnieszkę powódzctwem cywilnym i domagał się podania adresu "do korespondencji"! Uwierzycie?! W związku z brakiem akceptacji Romantico zmian dotyczących wycofania premii przez Organizatora - jego dalszy udział w turnieju stał się niemożliwy. Wszystkie jego "aż" trzy "blogi" zostały wycofane z publikacji (oznaczone w zasobach serwisu jako nieopublikowane).

 

Mamy dość - koniec zabawy w ciuciubabkę

Musicie wiedzieć, że Romantico był JEDYNĄ osobą, która po powstaniu tego serwisu nie miała prawa rejestracji. Zasłużył sobie na to wielokrotnym ubliżaniem Agnieszce i mojej osobie na łamach "gościnnego" portalu, który wszyscy znamy.

Potem jednak - ulegając sugestiom człowieka pod którego przemożnym wpływem znajdowałem się przez jakiś czas - zezwoliłem mu na rejestrację oraz udział w RM.  Następnie - mogąc go zdyskwalifikować za stosowanie taktyk zakazanych regulaminem - zdecydowałem się machnąć na to ręką i wykazać maksimum dobrej woli. Kiedy jednak on - po tych wszystkich miłych gestach z mojej strony ma CZELNOŚĆ straszyć moją żonę (Organizatora RM) sądem - to takie działania nie pozostaną bez odpowiedzi.

Ustalmy bowiem kilka rzeczy:

1/ Udział w w turnieju jest BEZPŁATNY. Żaden uczestnik nie musi płacić żadnego wpisowego, a wygrać może - dzięki hojności anonimowego sponsora - sporo gotówki. Tym samym straszenie i grożenie procesem sądowym uważamy za działania na szkodę wydawców Serwisu, mające za cel zastraszenie nas. Tego typu działania sprawiają również, że obecni i potencjalni sponsorzy mogą wycofać swoje środki.

2/ Osoby zajmujące się kontrolą zapisów gry oraz przygotowywaniem notek organizacyjnych, biuletynów, itp. wykonują te czynności nieodpłatnie, jako wolontariusze.

3/ Powołując do życia ten turniej nie robiłem tego dlatego, aby ciągle się denerwować. Moim celem było poznawanie ludzi, którzy mają podobne hobby jak ja, oraz stworzenie absolutnie wyjątkowego eventu.

4/ Naszym celem była rywalizacja toczona w miłej i przyjaznej atmosferze z poszanowaniem szeroko rozumianych zasad fair play.

 

Romantico nie akceptujac zmian w Regulaminie (wycofanie premii) zrezygnował tym samym z udziału w Rozgrywce Mistrzów. My jednak - jako wydawcy serwisu Mój Football Manager - zdecydowaliśmy dodatkowo, że WYPOWIADAMY MU UMOWĘ O ŚWIADCZENIE USŁUG.

Mówiąc językiem "ludzkim": każdy z Was, rejestrując się na serwisie Mój Football Manager, zawiera z wydawcami "umowę o świadczenie usług". My oczywiście nie mamy żadnego obowiązku świadczyć tych usług wszystkim bez wyjątku i w każdej chwili możemy taką umowę wypowiedzieć bez podawania przyczyn. W związku z tym Romantico otrzymał 23 maja 2016 e-mail w którym poinformowaliśmy go, że nie zamierzamy mu tychże usług świadczyć. Dnia 6 czerwca 2016 jego konto zostanie usunięte z zasobów serwisu.

Zdecydowaliśmy się na ten krok po jego próbach straszenia nas procesem sądowym.

Na koniec słówko bezpośrednio do Romantico: aby pozwać Organizatora RM do sądu, z powodu faktu, że nie wypłacono Ci jakiejkolwiek premii, musiałbyś przede wszystkim turniej wygrać. Tymczasem Ty opublikowałeś zaledwie trzy "blogi" (no, powiedzmy, że to były blogi...). Na zwycięstwo w turnieju szans nie będziesz miał już żadnych, ponieważ

1/ Nie zaakceptowałes zmian w Regulaminie RM (wycofanie premii)

2/ ODMAWIAMY CI DALSZEGO ŚWIADCZENIA USŁUG.

Dla nas jesteś na tej stronie persona non grata. Posunąłeś się w stosunkach z nami o jeden krok za daleko.DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jeżeli ktoś po raz pierwszy natknął się na Rozgrywkę Mistrzów, oto - w największym skrócie - co należy zrobić, aby wziąć udział w walce o tytuł najlepszego wirtualnego menedżera Polski:

1. Zarejestruj się na serwisie Mój Football Manager.
REJESTRACJA

2. Zadeklaruj udział na fan page’u facebookowym Rozgrywki Mistrzów (kliknij i zobacz).

3. Pobierz ujednolicony zapis gry i wybierz jedną z ponad 500 dostępnych drużyn.
PLIK DO POBRANIA

4. Rozegraj minimum 5 sezonów i udokumentuj swoje dokonania.
PRAWIDŁOWE DOKUMENTOWANIE

5. Za osiągane wyniki przyznamy Ci punkty; pięciu najlepszych (plus gospodarz) zmierzą się w turnieju finałowym „na żywo“ w styczniu 2017.
PUNKTACJA W PRAKTYCE

6. Nagrody - wyróżnienia niematerialne.
NAGRODY DLA LAUREATÓW


"Przybudówką" Rozgrywki Mistrzów jest tzw. Rozgrywka Dżentelmenów, gdzie inaczej punktujemy sukcesy i wymagamy rozegrania minimum 10 sezonów jednym klubem. Na menedżerów, którzy zajmą w klasyfikacji Rozgrywki Dżentelmenów miejsca od 1 do 10 czeka pula 6000 PLN do podziału oraz 10 gier (kluczy) Football Manager 2017. Jest to dar dla fanów gry od sponsora, który pragnie pozostać anonimowy. Więcej o zasadach i genezie Rozgrywki Dżentelemnów:

ROZGRYWKA DŻENTELMENÓW


Klikając w poniższy odnośnik (Samouczek), przejdziesz do artykułu, który zawiera linki do wszystkich niezbędnych informacji dla potencjalnych uczestników eliminacji.

SAMOUCZEK


NIE JEST ZA POŹNO!

Otrzymuję sporo listów z powtarzającym się pytaniem, czy aby nie jest za późno, aby przystąpić do eliminacji turnieju.

Otóż - NIE JEST.

Eliminacje rozpoczęły się w momencie opublikowania Regulaminu Rozgrywki Mistrzów, a zakończą 30 listopada 2016. Uniwersalność regulaminu sprawia, że nie ma znaczenia kiedy przystępujesz do eliminacji Rozgrywki Mistrzów, ponieważ zdobyte punkty dzielimy przez ilość rozegranych sezonów. Minimalna ilość rozegranych sezonów to 5 (słownie: pięć), a żeby zostać sklasyfikowanym w Rozgrywce Dżentelmenów - 10. Wystarczy pobrać ujednolicony zapis gry, przeczytać wszystkie reguły i... grać! Pamiętajcie o obowiązkowych 7 dniach przerwy pomiędzy publikacjami i zaplanujcie dokładnie swój udział tak, aby zdążyć przed 30 listopada 2016. Im wcześniej zaczniecie, tym lepiej, gdyż w ramach Rozgrywki Mistzrów można rozegrać aż 3 różne kariery.


 

UCZESTNICY

Regulamin został ogłoszony 18 marca 2016, a udział zadeklarowało dotąd już 32 wirtualnych menedżerów:


1/ DobiFm


2/ Nocnytyper


3/ EddyManiolo


4/ Nascimento1998


5/ Coffin


6/ Massey20


7/ Wasil2


8/ PatrykW


9/ Kaminior323


10/ Rychooo


11/ Durion


12/ Fibrakrul


13/ Delkopcio88


14/ Mahdi


15/ DBoniem


16/ Marc


17/ Świerzy


18/ Manks


19/ Kira


20/ Konrad99


21/ Michellaga


22/ Kacperovsky33


23/ Romantico


24/ KamiilM7


25/ Szympek2709


26/ Sobu


27/ Tesser


28/ Jaa209


29/ Erreboss


30/ Grinch123


31/ Marian


32/ Kajtek


Uwaga:

Mahdi (jako Kontroler RM Teamu) bierze udział wyłącznie towarzysko, bez możliwości awansu do turnieju finałowego.

 

SZOK

Przeglądając zarówno klasyfikację Rozgrywki Mistrzów jak i Rozgrywki Dżentelmenów, dostrzec można jak zacięta i wyrównana jest (i będzie) walka pomiędzy uczestnikami! A przecież kilka osób, wśród których nie zabraknie zapewne faworytów, jeszcze rozgrwyki nie rozpoczęła. Poza tym - punktacja RD okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie ma już chętnych do celowego odpadania w eliminacjach LM czy LE.

 


KLASYFIKACJA GENERALNA ELIMINACJI ROZGRYWKI MISTRZÓW

W tabelce kolejno: miejsce w klasyfikacji generalnej eliminacji RM, nick wirtualnego menedżera, zdobyte punkty (dzielimy je przez liczbę rozegranych sezonów), kariera (maksymalnie każdy może rozegrać trzy kariery), prowadzony klub, ilość rozegranych sezonów w ramach jednej kariery, uwagi.

Uwagi:

1/ Aby mieć szanse na awans do turnieju finałowego, każdy wirtualny menedżer musi rozegrać minimum 5 sezonów.
2/ Każdy wirtualny menedżer może rozegrać maksymalnie 3 kariery.
3/ Mahdi (jako Kontroler RM Teamu) bierze udział wyłącznie towarzysko, bez możliwości awansu do turnieju finałowego.

Dyskwalifikacje:


1/ Nocnytyper - przekroczenie regulaminu Rozgrywki Mistrzów (używanie opcji „natychmiatsowy wynik“). Odwołanie zostało przez Organizatora rozpatrzone negatywnie. Dodatkową karą przewidzianą w regulaminie za podobne przewinienie jest zakaz udziału w edycjach trzeciej, czwartej i piątej (regulamin RM, paragraf IX, punkty 28 i 29).

2/ Romantico - brak akceptacji zmian regulaminu RM. Patrz Regulamin RM, paragraf II, punkty 2 i 4. Ponadto z powodu notorycznego zachowania, które jest rażąco sprzeczne z etosem Rozgrywki Mistrzów (patrz regulamin RM, paragraf VI),  jak i etosem tej strony - wydawcy serwisu Mój Football Manager odmówili mu dalszego świadczenia usług. W związku z tym jego konto zostanie usunięte z zasobów serwisu w dniu 6 czerwca 2016.

3/ Tesser - przez przypadek usunął z lig grywalnych Bundesligę (przekroczenie regulaminu Rozgrywki Mistrzów). W związku z tym kariera Barceloną (2 rozegrane sezony) nie może być kontynuowana. Regulamin nie przewiduje za to kar dodatkowych.

 

KLASYFIKACJA GENERALNA ROZGRYWKI DŻENTELMENÓWNOTKI ORGANIZACYJNE

Do każdego bloga dokumentującego udział w eliminacjach dodajemy notkę organizacyjną Rozgrywki Mistrzów/Rozgrywki Dżentelmenów (wklejam ją „w środku“). Notka zawiera wszystkie niezbędne informacje i pełni również rolę edukacyjną dla innych uczestników (lub potencjalnych uczestników). Przykładowa notka wygląda tak:

 

NOTKA ORGANIZACYJNA:

Wszystko, co musisz wiedzieć o Rozgrywce Mistrzów:

Kliknij - SAMOUCZEK


GRATULACJE! Właśnie zakończyłeś swój 6. sezon w eliminacjach Rozgrywki Mistrzów! Musisz rozegrać minimum 5 sezonów, aby zostać sklasyfikowany w Klasyfikacji Generalnej Eliminacji Rozgrywki Mistrzów. Możesz rozegrać nie więcej niż 3 kariery. Kolejny blog możesz opublikować nie wcześniej niż 6 czerwca 2016 (obowiązkowe 7 dni przerwy pomiędzy publikacjami).


SPECYFIKACJA:

Wybrany klub:   LEGIA WARSZAWA

Reputacja klubu przed sezonem 2020/21:   6594    (reputacja wzrosła, poprzednio: 6458)


WSPÓŁCZYNNIKI DLA TWOJEGO KLUBU:

Współczynnik ligowy (WL):   1,000

//współczynnik ten obliczyłem dzieląc reputację Twojego klubu (6594) przez reputację najlepszego klubu występującego w lidze, czyli: Legia Warszawa (6594).//

Współczynnik krajowy (WK):   1,000

//współczynnik ten obliczyłem dzieląc reputację Twojego klubu (6594) przez reputację najlepszego klubu w Polsce, czyli: Legia Warszawa (6594).//

Współczynnik pucharowy (WP):   0,714

//współczynnik ten obliczyłem dzieląc reputację Twojego klubu (6594) przez reputację najlepszego klubu w Europie, czyli: Barcelona (9232).//


TWOJA PUNKTACJA:

Liga:

Zdobyłeś 95 punktów w 37 meczach (30 zwycięstw-5 remisów-2 porażki) i zająłeś wraz ze swoim klubem 1 miejsce w lidze.

Obliczamy Twoje punkty do klasyfikacji generalnej RM:

95 (punkty w lidze) : 1,000 (WL Twojego klubu) : 37 (liczba spotkań w lidze) = 2,568 punkta

Dodatkowo otrzymujesz bonus za zwycięstwo w lidze: 0,100 punkta


Puchar Polski:

Zdobyłeś 19 punktów w 7 meczach (6 zwycięstw-1 remis-0 porażek) 

Obliczamy Twoje punkty do klasyfikacji generalnej RM:

19 (punkty w meczach Pucharu Polski) : 1,000 (WK Twojego klubu) : 7 (liczba spotkań w Pucharze Polski) = 2,714

Dodatkowo otrzymujesz bonus za zwycięstwo w Pucharze Polski: 0,050 punkta

 

Superpuchar Polski:

Zwycięstwo. Jedyną premią za zwycięstwo w krajowym Superpucharze są punkty bonusowe: 0, 050.
 

Europejskie puchary:

Zdobyłeś 27 punktów w 16 meczach (7 zwycięstw-6 remisów-3 porażki).

Obliczamy Twoje punkty do klasyfikacji generalnej RM:

27 (punkty w europejskich pucharach) : 0,714 (WP Twojego klubu) : 16 (liczba spotkań w europejskich pucharach) = 2,363 punkta


SUMA PUNKTÓW DO KLASYFIKACJI GENERALNEJ RM:

2,568 - Liga
0,100 - Bonus za zwycięstwo w lidze
2,714 - Puchar Polski
0,050 - Bonus za zdobycie Pucharu Polski
0,050 - Superpuchar Polski
2,363 - Europejskie puchary

Razem:     
7,845


SUMA PUNKTÓW - CAŁA KARIERA:

1 sezon (2015/16) - 8,241
2 sezon (2016/17) - 6,617
3 sezon (2017/18) - 6,382
4 sezon
(2018/19) - 7,958

5 sezon (2019/20) - 6,935
6 sezon (2020/21) - 7,845

Obliczamy Twój dorobek (zdobyte punkty dzielimy przez liczbę rozegranych sezonów):

Razem:      7,330


CO DALEJ?

Prosimy o udostępnienie autozapisu gry do pobrania z datą (czasu gry):  17 / 06 / 2021.
Adres e-mail:
(mahdik@o2.pl) - Kontroler RM Teamu

Jeżeli w ciągu 24 godzin autozapis nie zostanie udostępniony, blog Uczestnika zostanie usunięty z zasobów Serwisu, a udokumentowane tam osiągnięcia nie będą brane pod uwagę przy tworzeniu klasyfikacji generalnej eliminacji Rozgrywki Mistrzów. Szef RM Teamu lub Kontroler RM Teamu mają prawo zażądać każdego autozapisu (autozapisów) gry, nie tylko finalnego, jeżeli uznają to za konieczne.

Proszę zachować WSZYSTKIE autozapisy do ewentualnej kontroli!


KOLEJNY SEZON:

Finalny autzapis gry po kolejnym sezonie wygeneruje się 22 czerwca 2022 (czasu gry). Po zakończeniu kolejnego sezonu proszę udostępnić ten właśnie autozapis do kontroli.

***

Życzymy powodzenia!


RM Team

Notatkę sprządził:
Mahdi, kontroler RM Team'u.


 

ROZGRYWKA DŻENTELMENÓW

Wszystko, co musisz wiedzieć o Rozgrywce Dżentelmenów:
Kliknij - ROZGRYWKA DŻENTELMENÓW


DŻENTELMENIE! Właśnie zakończyłeś swój 6. sezon w eliminacjach Rozgrywki Mistrzów! Aby być sklasyfikowanym dodatkowo w Rozgrywce Dżentelmenów, wirtualny menedżer nie może w ramach jednej kariery zmieniać klubu oraz musi prowadzić swój team przez minimum 10 sezonów.


SUMA PUNKTÓW DO KLASYFIKACJI GENERALNEJ ROZGRYWKI DŻENTELMENÓW:

7,845 - Punkty zdobyte w Rozgrywce Mistrzów
2,500 - Bonus Rozgrywki Dżentelmenów przyznany za awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów

Razem:      10,345


SUMA PUNKTÓW - CAŁA KARIERA:

1 sezon (2015/16) - 8,241
2 sezon (2016/17) - 6,617
3 sezon
(2017/18) - 8,882
4 sezon
(2018/19) - 7,958

5 sezon (2019/20) - 9,435
6 sezon (2020/21) - 10,345

Obliczamy Twój dorobek (zdobyte punkty dzielimy przez liczbę rozegranych sezonów):

Razem:      8,560WAŻNE!

1. Zabronione jest wykasowywanie jakiegokolwiek blogu opublikowanego w ramach Rozgrywki Mistrzów bez wyraźnego polecenia Organizatora (Agnieszka Czyżycka) lub któregoś z członków RM Team'u (Chrisula, Mahdi). Osoba, która usunie swój blog opublikowany w ramach Rozgrywki Mistrzów bez polecenia w/w osób, zostanie wykluczona z bieżącej edycji Rozgrywki Mistrzów.

2. Każdy może w ramach Rozgrywki Mistrzów rozegrać 3 kariery, lecz obowiązuje zasada: kończę jedną karierę i dopiero wtedy zaczynam drugą. Przykładowo - gdy uczestnik o nicku Sobu opublikuje blog z karierą PSV Eindhoven, to kariera Nottingham Forest, zostanie uznana za zakończoną! Proszę pamiętać o minimum tygodniu przerwy pomiędzy publikacjami.

3. Proszę przestrzegać zapisów regulaminowych dotyczących ustawień dla wykonawców ofensywnych stałych fragmentów gry. Jest to bardzo ważne, gdyż jeżeli znajdę na slocie w trakcie kontroli sejwu choć jedną taktykę z nieprawidłowymi (zabronionymi) ustawieniami - uczestnik zostanie zdyskwalifikowany. Proszę zapoznać się z poniższym artykułem:

STAŁE FRAGMENTY GRY

4. Podział pracy w RM Team'ie:

PODZIAŁ PRACY


GOSPODARZ TURNIEJU FINAŁOWEGO

Do 30 września 2016 czekamy na aplikacje od osób, które chcą pretendować do roli gospodarza turnieju finałowego. O prawach i obowiązkach gospodarza, zainteresowani mogą dowiedzieć się więcej klikając w poniższy link:

GOSPODARZ TURNIEJU FINAŁOWEGO

Przypominamy, że jeżeli do 30 września 2016 roku nie wpłynie żadna aplikacja w sprawie roli gospodarza, turniej finałowy 2. edycji Rozgrywki Mistrzów nie odbędzie się. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji procedura rozstrzygnięcia turnieju będzie wyglądała tak, jak to opisano w par. VIII, punkty 5, 6 i 7.

REGULAMIN


NOMINACJA DO NAGRODY FAIR PLAY

Eddy Maniolo.

EddyManiolo
3. miejsce w Polsce FM 2016


Komentarzy: 1289

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Menago Tradycjonalista

Dołączył: 2015-12-05

Poziom ostrzeżeń: 2

Uzasadnienie: 3 maja napisał do mnie, że znalazł w notce organizacyjnej błąd. Błąd był zdecydowanie na jego korzyść, jednak Eddy Maniolo natychmiast go zaraportował. Oto co znaczy postawa "fair play"!

Dla osób, które nie brały udziału w zeszłym roku kilka słów wyjaśnienia. Do nagrody fair play nominujemy co miesiąc jednego z uczestników eliminacji, którego postawa szczególnie nam się spodoba. Ważne jest wszystko: publiczne wypowiedzi uczestnika, postawa w trakcie eliminacji oraz przestrzeganie zasad etosu Rozgrywki Mistrzów. Po zakończeniu eliminacji Organizator (Aga) plus członkowie RM Teamu wybiorą jedną osobę spośród nominowanych na przestrzeni 9 miesięcy. Nagrodą będzie gra Football Manager 2017.

Laureatem Nagrody Fair Play z poprzednich eliminacji Rozgrywki Mistrzów jest Delkopcio88.

Delkopcio88
Nagroda Fair Play w eliminacjach 1. Edycji RM


Komentarzy: 313

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Wójt ze Szczecina

Dołączył: 2015-12-02

Poziom ostrzeżeń: 0


PRACUJĘ DLA WAS NADAL

Po głębokim namyśle zdecydowałem się wycofać moje wypowiedzenie "umowy o wolontariat" i pełnić swoją funkcję kontrolera RM do zakończenia 2. edycji Rozgrywki Mistrzów. Nie chcę zostawiać Agnieszki samej z tym ogromem pracy, który trzeba będzie jeszcze wykonać.

 

ZA MIESIĄC KOLEJNY BIULETYN

Dziękując wszystkim za dotychczasowe deklaracje udziału oraz dokumentacje dotychczasowych karier, już dziś zapraszam na kolejny Biuletyn Rozgrywki Mistrzów, który ukaże się 1 lipca 2016. Powodzenia!


Autor: Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca

KOMENTARZE

Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca


Komentarzy: 7851

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel, Członek Jury 5RM

Ranga sponsorska: Sponsor Strategiczny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

01-06-2016, 17:32

@Grinch - na razie dałem ten Twój Real (sezon nr 1) jako "nieopublikowane", dziś około godz. 20 "główny mechanik" "naprawi" datę.

Nascimento1998


Komentarzy: 1419

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2015-12-02

Poziom ostrzeżeń: 0

01-06-2016, 17:45 , ocenił powyższy materiał: mocne

O sytuacji z Eddym nie słyszałem, zdecydowanie popieram nominację!

Nie spodziewałem się także, że będę tak wysoko na razie w RM I RD:-)

grinch123


Komentarzy: 1851

Grupa: Moderator

Ranga: Zegarmistrz z Tarnowa

Ranga sponsorska: Sponsor Premium

Dołączył: 2015-12-02

Poziom ostrzeżeń: 0

01-06-2016, 18:05 , ocenił powyższy materiał: mocne

Nie ma problemu .w linijce o Romantico masz literówkę ,w tym akapicie "22 maja "(trzeci).Nasci nie pij tyle bo spadniesz :-)

Marian


Komentarzy: 401

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Chluba Mój Football Manager

Dołączył: 2015-12-02

Poziom ostrzeżeń: 0

01-06-2016, 18:21 , ocenił powyższy materiał: mocne

Wow nie mogę uwierzyć, że w rankingu RM i RD jestem odpowiednio dziesiąty i trzeci :D

Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca


Komentarzy: 7851

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel, Członek Jury 5RM

Ranga sponsorska: Sponsor Strategiczny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

01-06-2016, 18:31

Dopiero 1. sezon za Tobą:-) Ale początek całkiem niezły.

EddyManiolo
3. miejsce w Polsce FM 2016


Komentarzy: 1289

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Menago Tradycjonalista

Dołączył: 2015-12-05

Poziom ostrzeżeń: 2

01-06-2016, 18:59 , ocenił powyższy materiał: mocne

Dziękówa! Miły prezent na Dzień Dziecka :-)

Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca


Komentarzy: 7851

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel, Członek Jury 5RM

Ranga sponsorska: Sponsor Strategiczny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

01-06-2016, 19:04

Ależ nie ma za co, na nominację bezapelacyjnie zasłużyłeś.

A różnice pomiędzy graczami naprawdę minimalne; szczególnie klasyfikacja Rozgrywki Dżentelmenów mocno zagęszczona i dosłownie wszystko przez następne pół roku może się zdarzyć.

Punktacja w RD to był strzał w dziesiątkę!

Nascimento1998


Komentarzy: 1419

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2015-12-02

Poziom ostrzeżeń: 0

01-06-2016, 19:18

Ścisk ściskiem, ale na końcu i tak wygram ja;-)

kajtek


Komentarzy: 410

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Miłosz Noga

Dołączył: 2015-12-02

Poziom ostrzeżeń: 0

01-06-2016, 19:36 , ocenił powyższy materiał: mocne

Fajnie, że dołączyłem wreszcie do zabawy z wami. Jeszcze tydzień poeksperymentuje z taktyką i wezmę się pewnie za karierę ; )

EddyManiolo
3. miejsce w Polsce FM 2016


Komentarzy: 1289

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Menago Tradycjonalista

Dołączył: 2015-12-05

Poziom ostrzeżeń: 2

01-06-2016, 19:39

Nascimento1998, dnia 01-06-2016, 19:18, napisał:
Ścisk ściskiem, ale na końcu i tak wygram ja;-)


Jedną karierę opublikował i Kozak w necie :-D
Obecnie online: jmk, Kuba199321
Copyright © 2015-19 by Łukasz Czyżycki and Agnieszka Czyżycka