ROZGRYWKA MISTRZÓW - BIULETYNY - Football Manager


OCENA mocne: 5, słabe: 0
zobacz komentarze

15. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Lipiec 2016)

01-07-2016, 15:21 , Unikalnych wejść: 896 , autor: Mahdi

Wybrany klub / reprezentacja: -

Opisywany sezon: -

Poziom rozgrywkowy: -

Wersja gry: -

NIE JEST ŁATWO PISAĆ DZIŚ BIULETYN

Chodzi oczywiście o fakt, że wczoraj wieczorem - po heroicznej walce i konkursie rzutów karnych - reprezentacja Polski została wyeliminowana przez Portugalię w ćwierćfinale EURO 2016. Mój stan emocjonalny po tym horrorze można określić jednym słowem - bardzo zły... Musiałem się jednak "pozbierać" i zacząć dzień od tworzenia tabel Rozgrywki Mistrzów / Rozgrywki Dżentelmenów. Nie było to łatwe, gdyż wciąż rozmyślam o tym, co się wydarzyło w Marsylii...

 

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jeżeli ktoś po raz pierwszy natknął się na Rozgrywkę Mistrzów, oto - w największym skrócie - co należy zrobić, aby wziąć udział w walce o tytuł najlepszego wirtualnego menedżera Polski:

1. Zarejestruj się na serwisie Mój Football Manager.
REJESTRACJA

2. Zadeklaruj udział na fan page’u facebookowym Rozgrywki Mistrzów (kliknij i zobacz).

3. Pobierz ujednolicony zapis gry i wybierz jedną z ponad 500 dostępnych drużyn.
PLIK DO POBRANIA

4. Rozegraj minimum 5 sezonów i udokumentuj swoje dokonania.
PRAWIDŁOWE DOKUMENTOWANIE

5. Za osiągane wyniki przyznamy Ci punkty; pięciu najlepszych (plus gospodarz) zmierzą się w turnieju finałowym „na żywo“ w styczniu 2017.
PUNKTACJA W PRAKTYCE

6. Nagrody - wyróżnienia niematerialne.
NAGRODY DLA LAUREATÓW


"Przybudówką" Rozgrywki Mistrzów jest tzw. Rozgrywka Dżentelmenów, gdzie nieco inaczej punktujemy sukcesy i wymagamy rozegrania minimum 10 sezonów jednym klubem. Na menedżerów, którzy zajmą w klasyfikacji Rozgrywki Dżentelmenów miejsca od 1 do 10 czeka pula 6000 PLN do podziału oraz 10 gier (kluczy) Football Manager 2017. Jest to dar dla fanów gry od sponsora, który pragnie pozostać anonimowy. Więcej o zasadach i genezie Rozgrywki Dżentelemnów:

ROZGRYWKA DŻENTELMENÓW

W związku z tym, że nastąpiła zmiana redaktora naczelnego serwisu, pieniądze przeznaczone dla laureatów Rozgrywki Dżentelmenów znajdują się u mnie, jako nowego rednacza. Podział nagrody ustalony zostanie w październiku, dziękuję wszystkim za wypowiedzi dotyczące sposobu rozdzielenia pieniędzy:

JAK ZOSTANĄ NAGRODZENI LAUREACI


Laureaci Rozgrywki Mistrzów otrzymają tylko i wyłącznie nagrody niematerialne :

1. Tytuł Mistrza Polski Wirtualnych Menedżerów w grze Football Manager (oraz wicemistrza i zdobywcy trzeciego miejsca).

2. Certyfikaty.

3. Honorowy, „wieczysty" wpis na stronie Mój Football Manager w Galerii Sławy.

4. Publikacja wywiadu ze zwycięzcą.
 

Natomiast pomiędzy laureatów Rozgrywki Dżentelmenów (pierwsze 10 osób) - podzielone zostanie:

1. 6000 złotych ofiarowane przez anonimowego sponsora.

2. 10 gier (w formie klucza) Football Manager 2017.

Jest więc o co grać!


Klikając w poniższy odnośnik (Samouczek), przejdziesz do artykułu, który zawiera linki do wszystkich niezbędnych informacji dla potencjalnych uczestników eliminacji.

SAMOUCZEK


NIE JEST ZA POŹNO!

Otrzymuję sporo listów z powtarzającym się pytaniem, czy aby nie jest za późno, aby przystąpić do eliminacji turnieju.

Otóż - NIE JEST.

Eliminacje rozpoczęły się w momencie opublikowania Regulaminu Rozgrywki Mistrzów, a zakończą 30 listopada 2016. Uniwersalność regulaminu sprawia, że nie ma znaczenia kiedy przystępujesz do eliminacji Rozgrywki Mistrzów, ponieważ zdobyte punkty dzielimy przez ilość rozegranych sezonów. Minimalna ilość rozegranych sezonów to 5 (słownie: pięć), a żeby zostać sklasyfikowanym w Rozgrywce Dżentelmenów - 10. Wystarczy pobrać ujednolicony zapis gry, przeczytać wszystkie reguły i... grać! Pamiętajcie o obowiązkowych 7 dniach przerwy pomiędzy publikacjami i zaplanujcie dokładnie swój udział tak, aby zdążyć przed 30 listopada 2016. Im wcześniej zaczniecie, tym lepiej, gdyż w ramach Rozgrywki Mistrzów można rozegrać aż 3 różne kariery.


 

UCZESTNICY

Regulamin został ogłoszony 18 marca 2016, a udział zadeklarowało dotąd 33 wirtualnych menedżerów:


1/ DobiFm


2/ Nocnytyper


3/ EddyManiolo


4/ Nascimento1998


5/ Coffin


6/ Massey20


7/ Wasil2


8/ PatrykW


9/ Kaminior323


10/ Rychooo


11/ Durion


12/ Fibrakrul


13/ Delkopcio88


14/ Mahdi


15/ DBoniem


16/ Marc


17/ Świerzy


18/ Manks


19/ Kira


20/ Konrad99


21/ Michellaga


22/ Kacperovsky33


23/ Romantico


24/ KamiilM7


25/ Szympek2709


26/ Sobu


27/ Tesser


28/ Jaa209


29/ Erreboss


30/ Grinch123


31/ Marian


32/ Kajtek


33/ Berth


Uwaga:

Mahdi (jako Kontroler RM Teamu) bierze udział wyłącznie towarzysko, bez możliwości awansu do turnieju finałowego.

 

NOWY SPOSÓB PREZENTACJI TABEL RM i RD

- Kolorem zielonym zaznaczeni są ci uczestnicy, którzy spełnili wymóg rozegrania 5 sezonów (Rozgrywka Mistrzów) i 10 sezonów (Rozgrywka Dżentelmenów).

- Znaczki  oznaczają:

a/ spadek z pozycji zajmowanej w poprzednim miesiącu (granatowa strzałka skierowana w dół)

b/ awans z pozycji zajmowanej w poprzednim miesiącu (czerwona strzałka skierowana w górę)

c/ utrzymanie pozycji zajmowanej w poprzednim miesiącu (ciemnoróżowa strzałka skierowana w bok)

d/ nowy uczestnik eliminacji, nie klasyfikowany w poprzednim miesiącu (niebieska kulka)

 

KLASYFIKACJA GENERALNA ELIMINACJI ROZGRYWKI MISTRZÓW

Kliknij, by powiększyć:

W tabelce kolejno: miejsce w klasyfikacji generalnej eliminacji RM, pozycja zajmowana w poprzednim miesiącu, nick wirtualnego menedżera, zdobyte punkty (dzielimy je przez liczbę rozegranych sezonów), kariera (maksymalnie każdy może rozegrać trzy kariery), prowadzony klub, ilość rozegranych sezonów w ramach jednej kariery, uwagi.

Uwagi:

1/ Aby mieć szanse na awans do turnieju finałowego, każdy wirtualny menedżer musi rozegrać minimum 5 sezonów.
2/ Każdy wirtualny menedżer może rozegrać maksymalnie 3 kariery.
3/ Mahdi (jako Kontroler RM Teamu) bierze udział wyłącznie towarzysko, bez możliwości awansu do turnieju finałowego.
4/ Nascimento1998 zadeklarował koniec kariery klubem Ferrol (problemy techniczne podczas rozgrywania 3 sezonu) lecz jego dorobek i tak uwzględniamy w bieżącej klasyfikacji. Oczywiście przy tworzeniu klasyfikacji końcowej nie będzie miał szans na miejsce w pierwszej piątce, ponieważ nie spełni (jeżeli oczywiście się nie rozmyśli i nie wznowi tej kariery) regulaminowego wymogu rozegrania minimum 5 sezonów.


Dyskwalifikacje:

1/ Nocnytyper - przekroczenie regulaminu Rozgrywki Mistrzów (używanie opcji „natychmiastowy wynik“). Odwołanie zostało przez Organizatora rozpatrzone negatywnie. Dodatkową karą przewidzianą w regulaminie za podobne przewinienie jest zakaz udziału w edycjach trzeciej, czwartej i piątej (regulamin RM, paragraf IX, punkty 28 i 29).

2/ Romantico - brak akceptacji zmian regulaminu RM. Patrz Regulamin RM, paragraf II, punkty 2 i 4. Ponadto z powodu notorycznego zachowania, które jest rażąco sprzeczne z etosem Rozgrywki Mistrzów (patrz regulamin RM, paragraf VI),  jak i etosem tej strony - wydawcy serwisu Mój Football Manager odmówili mu dalszego świadczenia usług. W związku z tym jego konto zostało usunięte z zasobów serwisu w dniu 6 czerwca 2016.

3/ Tesser - przez przypadek usunął z lig grywalnych Bundesligę (przekroczenie regulaminu Rozgrywki Mistrzów). W związku z tym kariera Barceloną (2 rozegrane sezony) nie może być kontynuowana. Regulamin nie przewiduje za to kar dodatkowych.

 

KLASYFIKACJA GENERALNA ROZGRYWKI DŻENTELMENÓW

Walka jest niesamowicie wyrównana, a różnice punktowe pomiędzy uczestnikami - niewielkie! Biorąc pod uwage fakt, że nagrodzonych zostanie 10 osób, szanse ma dosłownie każdy! A przecież w każdej chwili może pojawić się ktoś, kto zostanie "czarnym koniem"! Największy spadek zanotował Marian - z 3. miejsca na 17! Ale on bardzo specyficznie prowadzi swój Ajax; nie skupuje gwiazd, tylko stawia spokojnie na młodych ze szkółki. Pozycję lidera utrzymał DBoniem, a na podium wdarli się Sobu i Durion. Nie zapominajmy, że - aby zostać uwzględnionym w klasyfikacji końcowej RD - należy rozegrać minimum 10 sezonów jednym klubem. A zatem wszystko się tutaj może zmienić i "stanąć na głowie"!

Kliknij, by powiększyć:

W tabelce kolejno: miejsce w klasyfikacji generalnej Rozgrywki Dżentelmenów, pozycja zajmowana w poprzednim miesiącu, nick wirtualnego menedżera, zdobyte punkty (dzielimy je przez liczbę rozegranych sezonów), kariera (maksymalnie każdy może rozegrać trzy kariery), prowadzony klub, ilość rozegranych sezonów w ramach jednej kariery, uwagi.NOTKI ORGANIZACYJNE

Do każdego bloga dokumentującego udział w eliminacjach dodaję notkę organizacyjną Rozgrywki Mistrzów/Rozgrywki Dżentelmenów (wklejam ją „w środku“). Notka zawiera wszystkie niezbędne informacje i pełni również rolę edukacyjną dla innych uczestników (lub potencjalnych uczestników). Przykładowa notka wygląda tak:

 

NOTKA ORGANIZACYJNA:

Wszystko, co musisz wiedzieć o Rozgrywce Mistrzów:

Kliknij - SAMOUCZEK


GRATULACJE! Właśnie zakończyłeś swój 6. sezon w eliminacjach Rozgrywki Mistrzów! Musisz rozegrać minimum 5 sezonów, aby zostać sklasyfikowany w Klasyfikacji Generalnej Eliminacji Rozgrywki Mistrzów. Możesz rozegrać nie więcej niż 3 kariery. Kolejny blog możesz opublikować nie wcześniej niż 6 czerwca 2016 (obowiązkowe 7 dni przerwy pomiędzy publikacjami).


SPECYFIKACJA:

Wybrany klub:   LEGIA WARSZAWA

Reputacja klubu przed sezonem 2020/21:   6594    (reputacja wzrosła, poprzednio: 6458)


WSPÓŁCZYNNIKI DLA TWOJEGO KLUBU:

Współczynnik ligowy (WL):   1,000

//współczynnik ten obliczyłem dzieląc reputację Twojego klubu (6594) przez reputację najlepszego klubu występującego w lidze, czyli: Legia Warszawa (6594).//

Współczynnik krajowy (WK):   1,000

//współczynnik ten obliczyłem dzieląc reputację Twojego klubu (6594) przez reputację najlepszego klubu w Polsce, czyli: Legia Warszawa (6594).//

Współczynnik pucharowy (WP):   0,714

//współczynnik ten obliczyłem dzieląc reputację Twojego klubu (6594) przez reputację najlepszego klubu w Europie, czyli: Barcelona (9232).//


TWOJA PUNKTACJA:

Liga:

Zdobyłeś 95 punktów w 37 meczach (30 zwycięstw-5 remisów-2 porażki) i zająłeś wraz ze swoim klubem 1 miejsce w lidze.

Obliczamy Twoje punkty do klasyfikacji generalnej RM:

95 (punkty w lidze) : 1,000 (WL Twojego klubu) : 37 (liczba spotkań w lidze) = 2,568 punkta

Dodatkowo otrzymujesz bonus za zwycięstwo w lidze: 0,100 punkta


Puchar Polski:

Zdobyłeś 19 punktów w 7 meczach (6 zwycięstw-1 remis-0 porażek) 

Obliczamy Twoje punkty do klasyfikacji generalnej RM:

19 (punkty w meczach Pucharu Polski) : 1,000 (WK Twojego klubu) : 7 (liczba spotkań w Pucharze Polski) = 2,714

Dodatkowo otrzymujesz bonus za zwycięstwo w Pucharze Polski: 0,050 punkta

 

Superpuchar Polski:

Zwycięstwo. Jedyną premią za zwycięstwo w krajowym Superpucharze są punkty bonusowe: 0, 050.
 

Europejskie puchary:

Zdobyłeś 27 punktów w 16 meczach (7 zwycięstw-6 remisów-3 porażki).

Obliczamy Twoje punkty do klasyfikacji generalnej RM:

27 (punkty w europejskich pucharach) : 0,714 (WP Twojego klubu) : 16 (liczba spotkań w europejskich pucharach) = 2,363 punkta


SUMA PUNKTÓW DO KLASYFIKACJI GENERALNEJ RM:

2,568 - Liga
0,100 - Bonus za zwycięstwo w lidze
2,714 - Puchar Polski
0,050 - Bonus za zdobycie Pucharu Polski
0,050 - Superpuchar Polski
2,363 - Europejskie puchary

Razem:     
7,845


SUMA PUNKTÓW - CAŁA KARIERA:

1 sezon (2015/16) - 8,241
2 sezon (2016/17) - 6,617
3 sezon (2017/18) - 6,382
4 sezon
(2018/19) - 7,958

5 sezon (2019/20) - 6,935
6 sezon (2020/21) - 7,845

Obliczamy Twój dorobek (zdobyte punkty dzielimy przez liczbę rozegranych sezonów):

Razem:      7,330


CO DALEJ?

Prosimy o udostępnienie autozapisu gry do pobrania z datą (czasu gry):  17 / 06 / 2021.
Adres e-mail:
(mahdik@o2.pl) - Kontroler RM Teamu

Jeżeli w ciągu 24 godzin autozapis nie zostanie udostępniony, blog Uczestnika zostanie usunięty z zasobów Serwisu, a udokumentowane tam osiągnięcia nie będą brane pod uwagę przy tworzeniu klasyfikacji generalnej eliminacji Rozgrywki Mistrzów. Szef RM Teamu lub Kontroler RM Teamu mają prawo zażądać każdego autozapisu (autozapisów) gry, nie tylko finalnego, jeżeli uznają to za konieczne.

Proszę zachować WSZYSTKIE autozapisy do ewentualnej kontroli!


KOLEJNY SEZON:

Finalny autzapis gry po kolejnym sezonie wygeneruje się 22 czerwca 2022 (czasu gry). Po zakończeniu kolejnego sezonu proszę udostępnić ten właśnie autozapis do kontroli.

***

Życzymy powodzenia!


RM Team

Notatkę sprządził:
Mahdi, kontroler RM Team'u.


 

ROZGRYWKA DŻENTELMENÓW

Wszystko, co musisz wiedzieć o Rozgrywce Dżentelmenów:
Kliknij - ROZGRYWKA DŻENTELMENÓW


DŻENTELMENIE! Właśnie zakończyłeś swój 6. sezon w eliminacjach Rozgrywki Mistrzów! Aby być sklasyfikowanym dodatkowo w Rozgrywce Dżentelmenów, wirtualny menedżer nie może w ramach jednej kariery zmieniać klubu oraz musi prowadzić swój team przez minimum 10 sezonów.


SUMA PUNKTÓW DO KLASYFIKACJI GENERALNEJ ROZGRYWKI DŻENTELMENÓW:

7,845 - Punkty zdobyte w Rozgrywce Mistrzów
2,500 - Bonus Rozgrywki Dżentelmenów przyznany za awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów

Razem:      10,345


SUMA PUNKTÓW - CAŁA KARIERA:

1 sezon (2015/16) - 8,241
2 sezon (2016/17) - 6,617
3 sezon
(2017/18) - 8,882
4 sezon
(2018/19) - 7,958

5 sezon (2019/20) - 9,435
6 sezon (2020/21) - 10,345

Obliczamy Twój dorobek (zdobyte punkty dzielimy przez liczbę rozegranych sezonów):

Razem:      8,560WAŻNE!

1. Zabronione jest wykasowywanie jakiegokolwiek blogu opublikowanego w ramach Rozgrywki Mistrzów bez wyraźnego polecenia Organizatora (Agnieszka Czyżycka) lub któregoś z członków RM Team'u (Chrisula, Mahdi). Osoba, która usunie swój blog opublikowany w ramach Rozgrywki Mistrzów bez polecenia w/w osób, zostanie wykluczona z bieżącej edycji Rozgrywki Mistrzów.

2. Proszę umieszczać wszystkie zapisy gry tylko i wyłącznie na Media Fire:

MEDIA FIRE - z góry dziękuję!

2. Każdy może w ramach Rozgrywki Mistrzów rozegrać 3 kariery, lecz obowiązuje zasada: kończę jedną karierę i dopiero wtedy zaczynam drugą. Przykładowo - gdy uczestnik o nicku Sobu opublikuje blog z karierą PSV Eindhoven, to kariera Nottingham Forest, zostanie uznana za zakończoną! Proszę pamiętać o minimum tygodniu przerwy pomiędzy publikacjami.

3. Proszę przestrzegać zapisów regulaminowych dotyczących ustawień dla wykonawców ofensywnych stałych fragmentów gry. Jest to bardzo ważne, gdyż jeżeli znajdę na slocie w trakcie kontroli sejwu choć jedną taktykę z nieprawidłowymi (zabronionymi) ustawieniami - uczestnik zostanie zdyskwalifikowany. Proszę zapoznać się z poniższym artykułem:

STAŁE FRAGMENTY GRY


GOSPODARZ TURNIEJU FINAŁOWEGO

Do dnia dzisiejszego (01/07/2016) NIE WPŁYNĘŁA ŻADNA APLIKACJA.

Do 30 września 2016 czekamy na aplikacje od osób, które chcą pretendować do roli gospodarza turnieju finałowego. O prawach i obowiązkach gospodarza, zainteresowani mogą dowiedzieć się więcej klikając w poniższy link:

GOSPODARZ TURNIEJU FINAŁOWEGO

Przypominamy, że jeżeli do 30 września 2016 roku nie wpłynie żadna aplikacja w sprawie roli gospodarza, turniej finałowy 2. edycji Rozgrywki Mistrzów nie odbędzie się. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, procedura rozstrzygnięcia turnieju będzie wyglądała tak, jak to opisano w par. VIII, punkty 5, 6 i 7.

REGULAMIN


NOMINACJA DO NAGRODY FAIR PLAY

Marian.

Marian


Komentarzy: 401

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Chluba Mój Football Manager

Dołączył: 2015-12-02

Poziom ostrzeżeń: 0

Uzasadnienie: człowiek, który jest jednym z wzorowych uczestników turnieju. Poza tym - najwięcej sezonów rozegranych w czerwcu (cztery), ciekawa i pracochłonna prezentacja swoich dokonań, interesujący sposób budowania drużyny (brak "parcia" na wynik za wszelką cenę) - słowem: widać u niego było radość z prowadzonej rozgrywki.

Dla osób, które nie brały udziału w zeszłym roku kilka słów wyjaśnienia. Do nagrody fair play nominujemy co miesiąc jednego z uczestników eliminacji, którego postawa szczególnie nam się spodoba. Ważne jest wszystko: publiczne wypowiedzi uczestnika, postawa w trakcie eliminacji oraz przestrzeganie zasad etosu Rozgrywki Mistrzów. Po zakończeniu eliminacji Organizator (Aga) plus członkowie RM Teamu wybiorą jedną osobę spośród nominowanych na przestrzeni 9 miesięcy. Nagrodą będzie gra Football Manager 2017.

Laureatem Nagrody Fair Play z poprzednich eliminacji Rozgrywki Mistrzów jest Delkopcio88.

Delkopcio88
Nagroda Fair Play w eliminacjach 1. Edycji RM


Komentarzy: 313

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Wójt ze Szczecina

Dołączył: 2015-12-02

Poziom ostrzeżeń: 0

 

ZA MIESIĄC KOLEJNY BIULETYN

Dziękując wszystkim za dotychczasowe deklaracje udziału oraz dokumentacje dotychczasowych karier, już dziś zapraszam na kolejny Biuletyn Rozgrywki Mistrzów, który ukaże się 1 sierpnia 2016. Powodzenia!


Autor: Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca

KOMENTARZE

EddyManiolo
3. miejsce w Polsce FM 2016


Komentarzy: 1289

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Menago Tradycjonalista

Dołączył: 2015-12-05

Poziom ostrzeżeń: 2

01-07-2016, 16:03 , ocenił powyższy materiał: mocne

Brawo Marian! Drugi miesiąc z rzędu nagroda Fair Play ląduje w Holandii :-)

Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca


Komentarzy: 7851

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel, Członek Jury 5RM

Ranga sponsorska: Sponsor Strategiczny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

01-07-2016, 16:06

Mam nadzieję, że podobają Wam się te znaczki pokazujące awans/spadek/utrzymanie pozycji plus nowy uczestnik:-) Jak na liście przebojów:-)

grinch123


Komentarzy: 1851

Grupa: Moderator

Ranga: Zegarmistrz z Tarnowa

Ranga sponsorska: Sponsor Premium

Dołączył: 2015-12-02

Poziom ostrzeżeń: 0

01-07-2016, 16:53 , ocenił powyższy materiał: mocne

Mi się nie podoba bo wolałbym strzałeczkę do góry :-) na poważnie jest ok

DrWitt


Komentarzy: 527

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2016-03-13

Poziom ostrzeżeń: 1

01-07-2016, 23:19 , ocenił powyższy materiał: mocne

grinch123, poszedłeś w górę w RD o jedno miejsce. Dla mnie wielką zagadką jest DBoniem. Mało się udziela, rzadko dodaje sezon, ciekawe jak mu pójdzie dalej, bo ma teraz schody.

Rychooo


Komentarzy: 756

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2015-12-03

Poziom ostrzeżeń: 2

02-07-2016, 00:18

Przez te znikające captche próbuję od conajmnie 5 min napisać na tel posta no ale się nie da. A tak w temacie to w tabeli RM Durion był i jest na 2 miejscu więc powienien mieć neutralną strzałkę, a ma taką jak przy awansie.
Klasyfikacja RM dużo bardziej wyrównana niż przy RD.

Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca


Komentarzy: 7851

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel, Członek Jury 5RM

Ranga sponsorska: Sponsor Strategiczny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

02-07-2016, 00:23

Prawda, zaraz zmienię i wprowadzę poprawioną tabelę. U Ciebie też jest błędna pozycja przy strzałce w RD:-)

Co do klasyfikacji. Nie zapominaj, dlaczego jest taka wyrównana:-) Wprowadzenie RD zapobiegło celowemu przegrywaniu meczów w europejskich pucharach; temat już tyle razy wałkowany, że nie będę do niego wracał.

Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca


Komentarzy: 7851

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel, Członek Jury 5RM

Ranga sponsorska: Sponsor Strategiczny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

02-07-2016, 00:35

Edit> Kurczę, było dobrze! Durion był na trzecim miejscu w zeszłym miesiącu:-) Znów muszę poprawiać:-)

Marian


Komentarzy: 401

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Chluba Mój Football Manager

Dołączył: 2015-12-02

Poziom ostrzeżeń: 0

02-07-2016, 09:17 , ocenił powyższy materiał: mocne

Bardzo dziękuję za nominację do nagrody fair play i jak wrócę z urlopu to wrzucę kolejny blog :D

kaminior323


Komentarzy: 1213

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Prawoskrzydłowy z Poznania

Ranga sponsorska: Sponsor

Dołączył: 2015-12-02

Poziom ostrzeżeń: 0

02-07-2016, 11:31 , ocenił powyższy materiał: mocne

Ojj wyniki coraz gorsze mam. Oby się to zmieniło...
Co do zmian naprawdę na plus! Fajnie to wygląda.
Obecnie online: jmk
Copyright © 2015-19 by Łukasz Czyżycki and Agnieszka Czyżycka