ROZGRYWKA MISTRZÓW - BIULETYNY - Football Manager


OCENA mocne: 4, słabe: 0
zobacz komentarze

47. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Styczeń 2019)

01-01-2019, 00:32 , Unikalnych wejść: 419 , autor: Mahdi

Wybrany klub / reprezentacja: -

Opisywany sezon: -

Poziom rozgrywkowy: -

Wersja gry: -


TURNIEJ FINAŁOWY TUŻ, TUŻ!


Turniej finałowy 4. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów (potocznie zwany Rozgrywką Mistrzów) odbędzie się w dniach 16-21 stycznia 2019.

24 grudnia 2018 opublikowany został "Skarb Kibica", pod którym użytkownicy Mój Football Manager mogą brać udział w konkursach związanych z turniejem. Do wygrania Football Manager 2019 i 100 brytyjskich funtów! Na odpowiedzi konkursowe czekam do wtorku, 15 stycznia 2019, godz. 23:59 (czas środkowoeuropejski).

SKARB KIBICA - link


Można też wziąć udział w "towarzyskiej" zabawie zorganizowanej przez Eddy'ego Maniolo:

EDDY, zabawa towarzyska - link

 

 


ZASADY TURNIEJOWE I WSTĘPNY HARMONOGRAM IMPREZY


Podczas turnieju finałowego 4. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów obowiązywać będą następujące zasady.


1. Tworzenie profilu menedżera i działania zabronione:

a/ Licencja i doświadczenie domyślne dla prowadzonego klubu (należy zaznaczyć box - „zasugeruj“).

b/ Wszystkie ustawienia wykonawców ofensywnych stałych fragmentów gry (auty, rzuty rożne, rzuty wolne) w oknie ustawień taktycznych - muszą pozostać „mieszane“ (zobacz Regulamin RM). Ustawienie zawodników na boisku przy wszystkich stałych fragmentach gry (ofensywnych i defensywnych) - dowolne.

c/ Zabronione jest używanie następującego ustawienia (taktyki) nie tylko jako wyjściowej, ale w każdej fazie meczu. Zakaz obowiązuje bez względu na role przypisane poszczególnym zawodnikom.

d/ Zabronione jest używanie jakichkolwiek ustawień (taktyk) nie tylko jako wyjściowych, ale w każdej fazie meczu, w których jest trzech zawodników przypisanych do pozycji środkowego napastnika. Zakaz obowiązuje bez względu na role przypisane poszczególnym zawodnikom.

e/ Oczywiście zabronione jest używanie opcji „natychmiastowy wynik“, „urlop“, tworzenie innych profili, itp. (zobacz: Regulamin RM). Ale są to rzeczy oczywiste, nad którymi czuwał będzie gospodarz-organizator.


2. Każdy z uczestników (graczy) ma na początku rozgrywki 60 minut, by przygotować taktykę i wszystkie inne ustawienia (trening, sparingi, etc). Dopuszczalne jest wgranie taktyki z pen drive’a.

3. W sparingach i meczach zespołu rezerw drużynę musi prowadzić asystent.

4. Mecze rozgrywane będą na skrótach „kluczowych“, kamera: linia boczna, bez powtórek. Skin (skórka) - DF11 Base Dark Transparent.

5. Przygotowanie składu i taktyki przed każdym meczem plus ewentualna „odprawa“ - 2 minuty.

6. Mecz - uczestnik może poprosić o 1-minutową przerwę techniczną (nie więcej!) w każdej połówce. Przerwa może być przeznaczona na korekty taktyczne lub polecenia z ławki. Dodatkowo na przeprowadzenie każdej zmiany uczestnik ma 30 sekund. Rozmowa motywacyjna w przerwie - 30 sekund.

7. Nad przestrzeganiem w/w norm czasowych czuwać będzie sędzia wyposażony w stoper. Rolę sędziego będzie zawsze pełnił zwycięzca ostatniego meczu (lub w przypadku remisu - ten, kto uzyskał remis na wyjeździe).

8. Raz na 10 spotkań (czyli maksymalnie cztery razy) każdy uczestnik turnieju finałowego może poprosić o „czas“ (15 minut), który przeznaczy na korekty taktyczne lub inne, jeśli uzna, że początkowe ustawienia nie zdają egzaminu. O „czas“ można poprosić po którymkolwiek ze spotkań, główna zasada - tylko raz na 10 meczów. Niewykorzystanych „czasów“ nie można łączyć.

9. Uczestnicy turnieju finałowego muszą stosować się do harmonogramu pobytu ustalonego przez gospodarza, tzn. stawiać się punktualnie na mecze oraz zaplanowane wywiady.

10. Proszę o zabranie własnych urządzeń wskazujących („myszek“ komputerowych)! Używanie „myszki“ po kimś, niekoniecznie musi być dla każdego akceptowalne ze względów higienicznych.

11. Proszę pamiętać, że każdy uczestnik ma prawo zażądać: „proszę nie patrzeć“ podczas wszelkich działań związanych z prowadzeniem swojej drużyny (zmiany w w taktyce, rozmowy motywacyjne, konferencje prasowe, etc.) Na żądanie „nie patrzeć“ należy taktownie odwrócić głowę lub zająć się swoim laptopem, telefonem, bądź poprawianiem manicure smiley

12. Spożywanie alkoholu w trakcie turnieju jest dozwolone, oczywiście z umiarem i z głową - każdy zapewne zna swój limit!

 


Wstępny harmonogram turnieju finałowego (ramowy):

16.01.2019 - po przylocie (planowe lądowanie w  Bristolu o 16:45 czasu miejscowego) podróż do hotelu, która potrwa około 60 minut. W hotelu zostawiamy bagaże, przerwa na posiłek - 30 minut. Około 19:30 wyjazd z hotelu i przygotowanie drużyn do rozgrywek, co potrwa około 5 godzin. Powrót do hotelu ok. 1 w nocy.

17.01.2019 - pierwszy dzień turnieju, miejsce: hotel, wynajęta salka/training room. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 10.00 i trwały będą przez cały dzień (10.00 - 24.00). Planowana przerwa na lunch: 15:00-16:00. Planowana przerwa na kolację: 20:00-20:30.

18, 19 i 20.01.2019 - jak wyżej, dni turniejowe. Jeżeli zdołamy zakończyć rozgrywki np. 19 stycznia, to na 20 stycznia planowane są dłuższe wywiady z każdym uczestnikiem.

21 stycznia 2019 - wyjazd na lotnisko planowany o godz. 9:00, wylot do Polski - 12:30.

 


Polityka medialna - będziemy „kręcić“ krótkie filmiki (wywiady po przylocie, przed turniejem, w trakcie turnieju, krótkie migawki z dni turniejowych). Publikacja na bieżąco w blogach (zakładka „Rozgrywka Mistrzów - turnieje finałowe“).

Po zakończeniu turnieju gospodarz przygotuje blog w zakładce „Rozgrywka Mistrzów - turnieje finałowe“ z pełną dokumentacją rozgrywek.

 

Przypominam, że deklarując udział, każdy z uczestników turnieju finałowego zaakceptował tym samym Regulamin RM, łącznie z par. XI (wykorzystanie wizerunku), który cytuję w całości:

1. Każdy potencjalny uczestnik turnieju finałowego Rozgrywki Mistrzów plus gospodarz turnieju finałowego deklarując przystąpienie do eliminacji Rozgrywki Mistrzów wyraża tym samym zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku.

2. Wykorzystanie wizerunku uczestników turnieju finałowego Rozgrywki Mistrzów i gospodarza obejmuje:

a) utrwalanie na jakimkolwiek nośniku audiowizualnym a w szczególności na: nośnikach wideo, taśmie światłoczułej, magnetycznej i dysku komputerowym, w sieci multimedialnej (w tym Internet);

b) zwielokrotnienie jakąkolwiek techniką, w tym: techniką magnetyczną na kasetach wideo, dyskach audiowizualnych,  techniką  światłoczułą,  cyfrową,  techniką  zapisu komputerowego, w sieci multimedialnej (w tym Internet);

c) wyświetlanie, publiczne odtwarzanie;

d) prawo obrotu w kraju i za granicą;

e) wypożyczanie, najem, użyczenie lub wymiana nośników, na których audycję utrwalono;

f) nadawanie za pomocą wizji lub fonii przewodowej i bezprzewodowej przez stację naziemną;

g) nadawanie za pośrednictwem satelity;

h) retransmisja audycji;

i) sporządzanie wersji obcojęzycznych

j) wprowadzanie do pamięci komputera i do sieci multimedialnej;

k) wykorzystanie w utworach multimedialnych;

l)wykorzystanie na stronach internetowych, oraz portalach społecznościowych facebook i Twitter

ł) wprowadzanie do obrotu przy użyciu Internetu i innych technik przekazu danych wykorzystujących sieci telekomunikacyjne, informatyczne i bezprzewodowe.

 

 


PIĄTA, JUBILEUSZOWA RM - TRWAJĄ JUŻ PRZYGOTOWANIA!


Rada Sponsorów Mój Football Manager podczas posiedzenia, które odbyło się 2 grudnia 2018 przyjęła nowy, rewolucyjny projekt systemu eliminacji piątej edycji Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów).

Szczegóły znajdziesz klikając w poniższy baner:

 

13 grudnia 2018 opublikowałem również list otwarty (można kliknąć w poniższy baner i się z nim zapoznać):

 

Start eliminacji, które wyłonią rekordową liczbę ośmiu (!) fnalistów już w lutym!


Autor: Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca

KOMENTARZE

Zyhym


Komentarzy: 871

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2016-12-28

Poziom ostrzeżeń: 1

01-01-2019, 05:04 , ocenił powyższy materiał: mocne - Bardzo mi się podoba

Widzę, że polityka medialna będzie podobna do tej z pierwszej edycji i przyznam szczerze bardzo mi się to podoba! Mimo, iż nie biorę udziału w zabawie emocje we mnie buzują i serio nie mogę się doczekać! :)

Ernie89
Strażnik Galaktyki


Komentarzy: 503

Grupa: Moderator

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-08-03

Poziom ostrzeżeń: 0

01-01-2019, 14:11 , ocenił powyższy materiał: mocne - Podoba mi się

Chciałbym za rok i ja awansować do finału, zazdroszczę wam!

Jaa209


Komentarzy: 126

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Chluba Mój Football Manager

Dołączył: 2016-04-23

Poziom ostrzeżeń: 0

01-01-2019, 16:38 , ocenił powyższy materiał: mocne - Doceniam to, co robisz

Doceniam to, co robisz
Wszystko jest już jasne teraz pozostaje tylko czekać na turniej. Jednak jest też jedna informacja która mnie zasmuciła czyli gra na skrótach "kluczowych" wiem że to przez ograniczony czas ale jednak jest różnica na skrótach "rozszerzonych". I mam pytanie czy ostatni finał też był prowadzony na kluczowych bo nie mogę znaleźć takich informacji :/

Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca


Komentarzy: 7938

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel, Członek Jury 5RM

Ranga sponsorska: Sponsor Strategiczny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

02-01-2019, 14:16

Jaa209, dnia 01-01-2019, 16:38, napisał:
Wszystko jest już jasne teraz pozostaje tylko czekać na turniej. Jednak jest też jedna informacja która mnie zasmuciła czyli gra na skrótach "kluczowych" wiem że to przez ograniczony czas ale jednak jest różnica na skrótach "rozszerzonych". I mam pytanie czy ostatni finał też był prowadzony na kluczowych bo nie mogę znaleźć takich informacji :/


Tak jak rozmawialiśmy na priv - możemy pierwszy dzień turnieju rozpocząć na "rozszerzonych" i zobaczymy jak będzie nam szło pod względem czasowym.

jmk
Mistrz Ceremonii, 3. miejsce w Polsce FM 2017, Typer Sezonu 2017/18 - 3. miejsce, Wyróżnienie Fair Play w eliminacjach 4. Edycji RM


Komentarzy: 974

Grupa: Moderator

Ranga: Członek Jury 5RM

Ranga sponsorska: Sponsor

Dołączył: 2017-03-09

Poziom ostrzeżeń: 1

07-01-2019, 11:50 , ocenił powyższy materiał: mocne - Gdyby tego nie było, strona stałaby się uboższa

Od świąt jestem sam w robocie, szef wyjechał i wraca dopiero 12 stycznia, już się bałem... ale oficjalnie urlopik klepnięty :) Jeszcze nieco ponad tydzień i lądujemy na brytyjskiej ziemi :D
Obecnie online: brak użytkowników online
Copyright © 2015-19 by Łukasz Czyżycki