ROZGRYWKA MISTRZÓW - VARIA - Football Manager


OCENA mocne: 0, słabe: 0
zobacz komentarze

5. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów w grze Football Manager - nowy sposób wyboru piłkarzy przez finalistów turnieju!

09-02-2019, 11:10 , Unikalnych wejść: 231 , autor: Mahdi

Wybrany klub / reprezentacja: -

Opisywany sezon: -

Poziom rozgrywkowy: -

Wersja gry: -

Na pomysł zupełnie nowego sposobu wyboru zawodników przez finalistów, wpadłem pod koniec ostatniego finału. Otóż analizując finały 3. i 4. edycji Rozgrywki Mistrzów doszedłem do wniosku, że tym razem draft byłby niesprawiedliwy. Przy rekordowych ośmiu osobach, które zagrają w finale jubileuszowej, 5. edycji, nie ma najmniejszych szans, aby można było wybrać wyrównane drużyny. Przykładowo - prawdziwie klasowych bramkarzy czy prawych obrońców nie ma nawet sześciu, a co dopiero mówić o ośmiu!

Wymyśliłem więc, aby każdy finalista miał do dyspozycji IDENTYCZNĄ drużynę. Składała by się ona z najlepszych graczy na swoich pozycjach. Wszyscy piłkarze zostaliby sklonowani. Tym samym nikt nie mógłby powiedzieć, że ma słabszą ekipę niż jego rywale. Odpowiedni projekt został więc przedstawiony na posiedzeniu Rady Sponsorów i poddamy pod głosowanie w dniach 3-4 lutego br. Projekt został przyjęty stosunkiem punktów 19:11.

Wziąłem jednak pod uwagę argumenty osób, które były zmianie przeciwne (m.in. że każdy powinien mieć możliwość wyboru w drafcie tego,  kogo chce) i znalazłem wyjście, które zadowoliło oponentów w Radzie Sponsorów!

Ostatecznie ustalone zostało, że każdy z finalistów będzie mógł wybrać sobie dowolnych 25 zawodników (według własnego uznania). Jeżeli piłkarze będą się powtarzać (a na pewno będą), to ich sklonujemy. I nikt nie będzie mógł powiedzieć, że nie ma u siebie takich graczy, jakich chce! Identycznie będzie ze sztabem.

Aby w trakcie turnieju wszystko wyglądało ciekawiej i świątecznie-jubileuszowo, zmienię personalia sklonowanych zawodników na słynnych graczy z przeszłości, grających na tej samej pozycji i w miarę podobnym stylu. Przykładowo zamiast ośmiu Messich będą:

Messi, Matthews, Best, Figo, Lato, B. Laudrup, Amancio czy Garrincha.


Autor: Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Menedżer Miesiąca

KOMENTARZE

Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Menedżer Miesiąca


Komentarzy: 7960

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel, Członek Jury 5RM

Ranga sponsorska: Sponsor Strategiczny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

09-02-2019, 13:07

Pamiętaj, że deklaracja udziału musi być zawsze dwutorowa:
fan page RM + Regulamin RM
lub
e-mail + Regulamin RM

https://myfootballmanager.pl/rozgrywka-mistrzow/1990/5-mistrzostwa-polski-wirtualnych-menedzerow-w-grze-football-manager-oficjalny-regulamin-turnieju
Komentarze zostały wyłączone
Obecnie online: brak użytkowników online
Copyright © 2015-19 by Łukasz Czyżycki