ROZGRYWKA MISTRZÓW - VARIA - Football Manager


OCENA mocne: 0, słabe: 0
zobacz komentarze

5. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów w grze Football Manager - aplikacje do roli gospodarza turnieju finałowego.

14-09-2019, 10:58 , Unikalnych wejść: 303 , autor: Mahdi

Wybrany klub / reprezentacja: -

Opisywany sezon: -

Poziom rozgrywkowy: -

Wersja gry: -

30 września 2019 upływa termin zgłaszania aplikacji do roli gospodarza turnieju finałowego 5. Jubileuszowych Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów.

Przypomnijmy zasady składania aplikacji oraz procedurę wyboru.


XII. GOSPODARZ TURNIEJU FINAŁOWEGO ROZGRYWKI MISTRZÓW

JAKIE WARUNKI MUSI SPEŁNIĆ GOSPODARZ (PRAWA I OBOWIĄZKI)

1. Kandydat na gospodarza musi być osobą pełnoletnią.

2. Gospodarz otrzymuje przywilej uczestnictwa w turnieju finałowym Rozgrywki Mistrzów bez eliminacji.

3. Gospodarz musi zapewnić ośmiu (w tym sobie) uczestnikom turnieju finałowego Rozgrywki Mistrzów (plus osobie wyznaczonej przez Organizatora do nadzorowania sprawnego przebiegu turnieju):

a/ noclegi w pokojach maksimum dwuosobowych z dostępem do łazienki,

b/ komputer w celu przeprowadzenia turnieju,

c/ dostęp do szerokopasmowego internetu,

d/ transport tam i z powrotem - bilet lotniczy (jeżeli gospodarzem turnieju finałowego zostanie osoba mieszkająca za granicą, uczestnicy turnieju finałowego z Polski zobowiązani są dojechać na lotnisko w Polsce na własny koszt).

4. Jeżeli gospodarzem zostanie osoba mieszkająca w Polsce, musi zapewnić ewentualnym uczestnikom zza granicy (plus osobie wyznaczonej przez Organizatora do nadzorowania sprawnego przebiegu turnieju) transport tam i z powrotem - bilet lotniczy. Na wyznaczone lotnisko osoba/osoby te są zobowiązane dojechać na własny koszt.

5. Osoby zainteresowane rolą gospodarza turnieju finałowego Rozgrywki Mistrzów proszone są o składanie aplikacji w formie e-maila wysłanego do Agnieszki Czyżyckiej, współywdawcy Mój Football Manager w nieprzekraczalnym terminie 30 września 2019. Adres e-mail na który należy składać aplikacje:
Agnieszka Czyżycka
(lobuzek343@wp.pl)

Aplikacje przesłane po 30 września 2019 nie będą rozpatrywane.

6. Aplikacja musi zawierać imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia, miejsce zamieszkania oraz pełną prezentację swojej oferty.

7. Oferty osób, które złożą aplikacje zostaną zaprezentowane publicznie w Biuletynie Rozgrywki Mistrzów, który ukaże się na stronie Mój Football Manager 1 października 2018.

8. Osoby składające aplikacje proszone są o dołączenie następującego zapisu:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, potrzebnych w procesie wyboru gospodarza turnieju finałowego Rozgrywki Mistrzów (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)"

9. Gospodarz nie może zrezygnować z żadnych przysługujących mu w turnieju finałowym nagród, wyróżnień ani z samego uczestnictwa.

PROCEDURA WYBORU GOSPODARZA

1. Wyboru gospodarza dokonają wszyscy uczestnicy eliminacji. Demokratyczne głosowanie jawne odbędzie się w dniach od 1 do 7 października 2019.

2. W Biuletynie Rozgrywki Mistrzów, który będzie ukaże się na stronie Mój Football Manager 1 października 2019, zaprezentowane zostaną wszystkie oferty osób, które złożą swoje aplikacje do roli gospodarza.

3. Osoby które mają aktywne konto na stronie od co najmniej miesiąca, licząc od 1 września 2019 zagłosują (w formie komentarza pod Biuletynem) na kandydata, którego chcieliby widzieć w roli gospodarza.

4. Każdy dysponuje tylko jednym głosem.

5. Gospodarzem turnieju finałowego Rozgrywki Mistrzów zostanie osoba pretendująca do tej roli, która zgromadzi największą ilość głosów. W przypadku równej ilości głosów oddanych na dwie lub więcej osoby, zarządzona zostanie druga tura głosowania.

6. Jeżeli tylko jedna osoba zgłosi swoją kandydaturę do roli gospodarza głosowanie stanie się zbędne i otrzyma ona ten przywilej automatycznie.

7. Gospodarz turnieju finałowego zobowiązany jest przedstawienia Organizatorowi dowodów świadczących o opłaceniu miejsc pobytowych oraz transportu wszystkim uczestnikom turnieju finałowego (plus osobie wyznaczonej przez Organizatora do nadzorowania sprawnego przebiegu turnieju) nie później 30 dni przed planowanym rozpoczęciem turnieju.

8. W przypadku nie przedstawienia wyżej wymienionych dowodów w wyznaczonym terminie, gospodarz traci przywilej zorganizowania turnieju finałowego.

9. Jeżeli do 30 września 2019 roku nie wpłynie żadna aplikacja w sprawie roli gospodarza turniej finałowy 4. edycji Rozgrywki Mistrzów nie odbędzie się. Procedura rozstrzygnięcia turnieju będzie wyglądała wtedy tak, jak to ustalono w par. VIII, punkt 8.


 

Jak dotąd wpłynęła tylko jedna aplikacja (co za niespodzianka - moja). Jeżeli do końca września nie pojawi się żadna kontroferta, to właśnie ja - po raz kolejny - będę gościł finalistów. Chciałbym więc zapoznać potencjalnych uczestników finału z tym, co ich czeka.

- Turniej odbędzie się w Anglii.

- Zgodnie z Regulaminem Rozgrywki Mistrzów (par. VIII, pkt. 6) uczestnik musi być gotowy do zaakceptowania każdego terminu styczniowego.

- Dopóki nie znam nazwisk finalistów, nie mogę zakupić biletów lotniczych, więc oczywiście nie jestem w stanie podać dokładnego terminu.

- Wiadomo jednak na 99%, że wylot będzie w poniedziałek z Poznania do Bristolu, a powrót w sobotę z Bristolu do Poznania.

- Po ustaleniu składu siedmiu finalistów (plus gospodarz), co będzie miało miejsce na początku listopada, siedmiu szczęśliwców będzie musiało przesłać oświadczenie następującej treści:

Potwierdzam, że zostałem poinformowany iż turniej finałowy 5. Edycji Rozgrywki Mistrzów odbędzie się w styczniu w Wielkiej Brytanii (lot Poznań-Bristol-Poznań) i zaakceptuję każdy termin styczniowy. Zobowiązuję się dojechać na własny koszt na wskazane przez organizatora lotnisko w Polsce (Poznań). Oświadczam, że rozumiem i akceptuję Regulamin 5. Edycji Rozgrywki Mistrzów, opublikowany na stronie Mój Football Manager (https://myfootballmanager.pl/rozgrywka-mistrzow/1990/5-mistrzostwa-polski-wirtualnych-menedzerow-w-grze-football-manager-oficjalny-regulamin-turnieju) dnia 19/02/2019, ze szczególnym uwzględnieniem paragrafu X, punkty 16 i 17"


Autor: Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca

KOMENTARZE

Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca


Komentarzy: 8305

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel, Członek Jury 5RM

Ranga sponsorska: Sponsor Strategiczny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

14-09-2019, 11:21

Tymczasem trwają eliminacje! Do ich zakończenia zostało zaledwie półtora miesiąca. Nawet jak zaczniesz teraz, to nie jest wykluczone, że to właśnie Twoja kariera zyska uznanie społeczności i jury! Wszystko jest jeszcze możliwe, zatem - do dzieła!
Obecnie online: brak użytkowników online
Copyright © 2015-19 by Łukasz Czyżycki