x

 

ROZGRYWKA MISTRZÓW - ELIMINACJE - Football Manager


OCENA mocne: 15, słabe: 0
zobacz komentarze

Football Manager 2020. Rozgrywka Mistrzów 6. Kariera nr 3. Sezon nr 2 (SZARLERUA #2 2020/21 - rekord!)

06-05-2020, 03:03 , Unikalnych wejść: 3889 , autor: Mahdi

Wybrany klub / reprezentacja: Royal Charleroi Sporting Club

Opisywany sezon: 2020/21

Poziom rozgrywkowy: 1

Wersja gry: Football Manager 2020

Postanowiłem zbudować w Belgii eksportowy team. Taki, który co roku będzie można bez wstydu zaprezentować w Europie. Nie chcę jednak dawać "nowego życia" starym potentatom - pragnę stworzyć nową siłę. Wybrałem Royal Charleroi Sporting Club. Zanim podjąłem tam pracę, nigdy nie zdobyli ani mistrzostwa, ani pucharu.

Korzystam z dodatku utrudniającego rozgrywkę:

 

SZARLERUA
(linki do poprzednich blogów)
Sezon nr 1 (2019/20). Zostaję legendą!

extrasy
wstęp - poznajcie szalone zasady belgijskiej ligi

 ŚWIAT GRY

poprzednie sezony


CHARLEROI - sezon po sezonieZDOBYWCY TROFEÓW W BELGIIZDOBYWCY NAJPOWAŻNIEJSZYCH TROFEÓW

 

 


TRANSFERY
(uwzględniono tylko graczy pierwszej drużyny)
(można kliknąć w personalia zawodnika i zobaczyć jego atrybuty)


PRZYBYLI


Sergiy BOLBAT (Szachtar Donieck: prawo Bosmana)
Konrad DE LA FUENTE (Barcelona: bezpłatne wypożyczenie)

Jérémy DOKU (Anderlecht: 8 500 000 )
Xian EMMERS (Inter Mediolan: bezpłatne wypożyczenie)
Ki-Jana HOEVER (Liverpool: bezpłatne wypożyczenie)
Marco KANA (Anderlecht: 18 500 000 )
Noa LANG (Ajax Amsterdam: bezpłatne wypożyczenie)
Kiilan LOKEMBO LOKASO (wychowanek, awans z rezerw)

Jores OKORE (Aalborg: prawo Bosmana)
Eduard SOBOL (Szachtar Donieck: prawo Bosmana)
Maarten VANDEVOORDT (Genk: 22 000 000 )
Arthur ZAGRÉ (Monaco: bezpłatne wypożyczenie)

 

ODESZLI


Rémy DESCAMPS (Toulouse: 94 000 )
Dorian DESSOLEIL (Le Havre: 2 500 000 )
FRANCIS (koniec wypożyczenia)
Marco ILAIMAHARITRA (VfB Stuttgart: 5 000 000 )
Jean-Thierry LAZARE (Kortrijk: 400 000 )
Dani MOLINA (koniec wypożyczenia)
Ryō
ta MORIOKA (Basel: płatne wypożyczenie)
Shamar NICHOLSON (Le Havre: 875 000 )
RIO (Las Palmas: 2 300 000 [2 800 000] )
Nicolas PENNETEAU (zakończył karierę)
Kaveh REZAEI (koniec wypożyczenia)

 

KADRA
(w lidze do meczowej osiemnastki musi być zgłoszonych sześciu graczy wyszkolonych w Belgii przed 23 urodzinami)


Najczęściej na poszczególnych pozycjach w pierwszym składzie grali:

 

Po zdobyciu mistrzostwa, które dało bezpośredni awans do Champions League, otrzymałem ok. 18 mln euro na transfery. Postanowiłem przede wszystkim poszukać utalentowanych Belgów, którzy chcieliby się związać długoterminowymi kontraktami z Charleroi. Dlaczego Belgów? Mam obowiązek umieszczania w meczowej osiemnastce sześciu graczy wyszkolonych w kraju. Powinni prezentować więc odpowiednią klasę. Również w Lidze Mistrzów są dość rygorystyczne zasady. Warto więc zainwestować w młodzież. Oczywiście sprowadzenie krajowych talentów to drogi interes. Najwięcej (aż 22 mln euro) kosztował bramkarz Maarten Vandevoordt z Genk. Trochę mniej dwójka  z Anderlechtu - Marco Kana 18,5 mln, a Jérémy Doku - 8,5

Ktoś nie obeznany z transferowymi realiami może zapytać: "Jak to, dostałeś na transfery ok. 18 mln euro, a na tych trzech zawodników wydałeś 49 mln. Jak to możliwe?"

Ano bardzo prosto. Raty. Od ręki musiałem zapłacić tylko 18 mln, a resztę rozłożono na trzyletnie raty.


A że udało się także trochę zarobić ze sprzedaży grajków, z którymi nie wiązałem przyszłości, w sakiewce coś nawet jeszcze pozostało.

Jednak pozostali zawodnicy, którzy wzmocnili klub to albo tacy, którym skończyły się kontrakty i ich „przechwyciliśmy“ (np. nowy kapitan drużyny, Jores Okore czy dwaj Ukraińcy, Bolbat i Sobol), albo wypożyczeni (np. Hoever, Emmers czy De la Fuente). Udało się również przedłużyć wypożyczenia zawodników, którzy bardzo dobrze zaprezentowali się w poprzednich rozgrywkach (np. Gomes czy Gouiri).

Ogólnie jestem zadowolony ze staniu posiadania. Szczególnie ciekawa rywalizacja o miejsce w składzie była na prawej (Bolbat, Hoever, Busi) i lewej (Sobol, Mitchell, Zagré) obronie. 

Wielkie nadzieje wiążę z zawodnikami, których nazywam „piękni osiemnastoletni“. Tak się bowiem składa, że z rocznika 2002 są wszystkie nowe, belgijskie zakupy (Vandervoordt, Kana i Doku), a także Lokembo Lokaso, Nkuba Tshiend i Hoever! A przecież niewiele starsi są Zagré, Geubbels, De la Fuente, Gomes, Mai, Gouiri czy Harisson Marcelin. Mamy młody, perspektywiczny zespół.

 

 


DLA KONESERÓW BLOGOWANIA


Ten sezon przejdzie do annałów z dwóch powodów. Pierwszy - wspaniały rekord ustanowiony w lidze. Drugi - debiut w Lidze Mistrzów i jeden niesamowity wynik.

Pal licho krajowe rozgrywki pucharowe - Belgische Super Cup przegraliśmy na karne, a z Pucharu Belgii wyeliminował nas (o zgrozo) Kortrijk.

Niejako w ramach rekompensaty za tamte niepowodzenia, ustanowiliśmy trudny do pobicia rekord w lidze. Otóż passę zwycięstw rozpoczęliśmy od ostatniego meczu poprzedniego sezonu. I trwała ona jeszcze przez... 22 spotkania sezonu bieżącego!!! Czyli łącznie od 17 maja 2020 do 23 stycznia 2021 wygraliśmy 23 kolejne mecze ligowe!!!

To naprawdę nie jest „byle co“, tym bardziej, że kilka razy wystawiałem dublerów, by oszczędzać siły na Ligę Mistrzów! Niejako przy okazji ustanowiliśmy nowy rekord bez porażki w lidze - od 10 maja 2020 do 6 lutego 2021 uzbierało się tych spotkań 26.

Grając na takim poziomie, mieliśmy po 30 meczach (koniec fazy zasadniczej) 16 punktów przewagi nad Club Brugge.

Po podziale punktów przewaga ta stopniała do ośmiu oczek, ale oczywiście nie daliśmy sobie wyrwać mistrzostwa. Zapewniliśmy je sobie 24 kwietnia 2021 po zwycięstwie nad Anderlechtem 3:2. Pozostałe mecze były już nikomu niepotrzebne, dwa ostatnie przegraliśmy.

Wielkie słowa uznania dla Amine Gouiriego. Mimo prześladujących go kontuzji (wypadł łącznie na 3 miesiące i zagrał tylko w 25 meczach ligowych) ponownie zdobył tytuł króla strzelców. Trzeba przyznać, że kiedy nie mógł grać, fantastycznie zastępował go Willem Geubbels, który został... wicekrólem! Bardzo chciałbym tego chłopaka na stałe w Charleroi, ale Monaco zamierza dać mu szansę gry. Mógłbym go co prawda kupić, ale niestety, wymagania płacowe Geubbelsa są cztery razy wyższe niż to, co możemy zaoferować...

Nasz debiut w Lidze Mistrzów należy uznać za mało udany. Gdy poznałem grupowych rywali (Barcelona, PSG, Szachtar) poważnie liczyłem na 3. miejsce i wiosenną grę w Lidze Europy. Niestety - plany te pokrzyżowały głównie słabe wyniki z Ukraińcami (a raczej Brazylijczykami i Ukraińcami). Byliśmy na dnie i oto... Nagle zachwyciliśmy całą Europę!

Ostatnia kolejka. Do Charleroi przyjeżdża zespół PSG, który miał już zapewniony awans z pierwszego miejsca w grupie. My byliśmy czerwoną latarnią i niezależnie od wyniku mieliśmy taką pozostać. Myślałem, że trener Tuchel da zagrać rezerwowym, ale nic z tego! Jedynie bramkarz Areola zastępował Navasa. Ja zdecydowałem, że dwaj podstawowi boczni obrońcy (Bolbat i Sobol) odpoczną i szansę dostaną Hoever z Mitchellem. Na prawym skrzydle zamiast De La Fuente zagrał Senegalczyk Fall, dla którego był to debiut w Lidze Mistrzów. Gouiri leczył kontuzję, zastąpił go Geubbels. Do przerwy prowadzimy 1-0 po sprytnym uderzeniu Gomesa.

To co stało się w drugiej połowie, było szokiem dla wszystkich. Sam nie wiem, jak do tego doszło, ale doszło! Spójrzcie:Oczywiście ten wynik nie mógł zmienić sytuacji w grupie: my odpadliśmy, a PSG doszedł aż do półfinału, gdzie musiał uznać wyższość Liverpoolu, ostatecznego triumfatora. Ale jest co wspominać! Zawsze lepiej wspominać takie piękne zwycięstwo, niż pięć goli, które nam zaaplikowała na Camp Nou Barcelona. Wszystkie w drugiej połowie...Podsumowując sezon chciałbym wyróżnić kilku zawodników. Młody bramkarz Vandevoordt wylosował niebezpiecznie wysoki atrybut ekscentryczności (19), ale - o dziwo - nie robił żadnych szalonych rzeczy. Więcej - wielokrotnie ratował nas od utraty goli i jak na tak młodego gracza, spisywał się niczym rutyniarz.

Angel Gomes, ustawiony tym razem nie na lewym skrzydle (jak w poprzednich rozgrywkach), ale na dziesiątce - zaliczył doskonały sezon (13 goli, 9 asyst). Szczególnie błyszczał w Lidze Mistrzów. Na dobrym poziomie grała podstawowa para stoperów, czyli Harrison Marcelin i Okore. O napastnikach (Gouiri i Geubbels) wiele ciepłych słów już napisałem.

Wakaso - nie rzucający się w oczy, ale świetnie wywiązujący z zadań defensywnego pomocnika. Dobrze grał Bolbat, lecz rywalizujący z nim Hoever na pewno nie był gorszy! Kana - ustawiony zupełnie inaczej niż w czasach kariery Herthą. Tam - typowy defpom. Tu - ósemeczka z wieloma zadaniami ofensywnymi. Może być znacznie lepszy niż jest, ale ma przecież dopiero 18 lat. Podobnie jak Doku, przy którym również stawiam plus.

Straszne nieszczęście spotkało Noe Langa, który podczas jednego z treningów w marcu doznał potwornej kontuzji - pęknięcia czaszki...

 

 


CZĘŚĆ STATYSTYCZNASUPERPUCHAR BELGIIHistoria
SUPERPUCHAR BELGII

 

 


LIGA
wyniki osiągnięte przez Charleroi
sezon zasadniczy

tabela po sezonie zasadniczym


tabela po podziale punktówwyniki osiągnięte przez Charleroi
grupa mistrzowska


tabela końcowa


Anderlecht nie zagra w pucharach! Zadecydowała o tym porażka z Antwerpią w barażu. Zespół Antwerp zajął w lidze (sezon zasadniczy) 8. miejsce, ale potem zwyciężył w turnieju, którego stawką była "szansa na udział w europejskich pucharach" (szczegóły w extrasie-wstępie, link na początku blogu). I szansę wykorzystał do samego końca!

 

Historia
LIGA


 

snajperzy

Historia (najlepsi snajperzy)


najwyższe oceny za grę

 


PUCHAR BELGII
wyniki osiągnięte przez CharleroiHistoria
PUCHAR BELGII

 


LIGA MISTRZÓW
wyniki osiągnięte przez Charleroi

faza grupowa

gole dla Charleroi


tabela

 


LIGA EUROPY - LIGA MISTRZÓW


 

    

 


STATYSTYKI ZAWODNIKÓW
(wszystkie oficjalne rozgrywki)
zawodnicy posegregowani od najwyższej średniej oceny do najniższej


 


STATYSTKI ZAWODNIKÓW
(mecze/gole w poszczególnych rozgrywkach)
(na granatowo zaznaczeni debiutanci)


 

 KSIĘGA REKORDÓW


 


Zespół


Najwyższe zwycięstwo (wszystkie rozgrywki):
(6-0, 08/12/2020 vs Paris Saint-Germain, Liga Mistrzów)
Najwyższe zwycięstwo (liga):
(5-0, 19/04/2020 vs Genk)

 

Najwyższa porażka (wszystkie rozgrywki):
(0-5, 25/11/2020 vs Barcelona, Liga Mistrzów)
Najwyższa porażka (liga):
(0-3, 09/05/2021 vs Gent
)
 

Najwięcej meczów bez porażki (wszystkie rozgrywki):
(13, 10/05/2020 - 26/09/2020)
Najwięcej meczów bez porażki (liga):
(26, 10/05/2020 - 06/02/2021)

 

Najwięcej meczów bez zwycięstwa (wszystkie rozgrywki):
(4, 24/04/2020 - 10/05/2020)
Najwięcej meczów bez zwycięstwa (liga):
(3, 24/04/2020 - 10/05/2020)
 

Najwięcej zwycięstw z rzędu (wszystkie rozgrywki):
(9, 05/12/2020 - 23/01/2021)
Najwięcej zwycięstw z rzędu (liga):
(23, 17/05/2020 - 23/01/2021)
 

Najwięcej porażek z rzędu (wszystkie rozgrywki):
(2, 24/08/2019 - 01/09/2019)
(2, 01/05/2020 - 04/05/2020)
(2, 09/05/2021 - 16/05/2020)
Najwięcej porażek z rzędu (liga):
(2, 24/08/2019 - 01/09/2019)
(2, 09/05/2021 - 16/05/2020)

 

Zawodnicy


Najmłodszy zawodnik:
Ken NKUBA TSHIEND (17 lat i 282 dni, 30/10/2019 vs Oostende 4-2, Liga)

Najstarszy zawodnik:
Nicolas PENNETEAU (39 lat i 8 dni, 07/03/2020 vs Kortrijk 2-1, Liga)

Najmłodszy strzelec bramki:
Marco KANA (17 lat i 352 dni, 25/07/2020 vs Kortrijk 2-1, Liga)

Najstarszy strzelec bramki:
Mamadou FALL (29 lat i 51 dni, 20/02/2021 vs Sint-Truidense 4-1, Liga)

Najwięcej bramek w meczu:
Willem GEUBBELS (3, 31/10/2020 vs Oostende 4-0, Liga)
Amine GOUIRI (3, 20/02/2021 vs Sint-Truidense 4-1, Liga)

 

Najwięcej meczów w historii (wszystkie rozgrywki):
    77 - Jean HARRISON MARCELIN (2019-21)

Najwięcej meczów w historii (liga):  
    66 - Jean HARRISON MARCELIN (2019-21)

Najlepszy snajper w historii (wszystkie rozgrywki):
    40 - Amine GOUIRI (2019-21)

Najlepszy snajper w historii (liga):
 
   39 - Amine GOUIRI (2019-21)

 


NOTKA ORGANIZACYJNA


Blog spełnia wszystkie wymagania regulaminowe.

Linki przydatne dla potencjalnych uczestników eliminacji 6. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów:

SAMOUCZEK

REGULAMIN RM


Trailer:


Autor: Mahdi
Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, FM 2019, FM 2020, FM2021 i FM2022, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Typer Sezonu 2020/21 - 2. miejsce, Typer Sezonu 2021/22 - 3. miejsce

KOMENTARZE

Blitzkrieg


Komentarzy: 150

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Chluba Mój Football Manager

Dołączył: 2020-03-28

Poziom ostrzeżeń: 0

06-05-2020, 07:23 , ocenił powyższy materiał: mocne - Gdyby tego nie było, strona stałaby się uboższa

No, no, przy dobrej polityce transferowej może się zrobić o Charleroi głośno w Europie. Ten Lokaso się nieźle zapowiada, zamierzasz dawać mu więcej szans w przyszłym sezonie?

Hubert


Komentarzy: 144

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2019-12-26

Poziom ostrzeżeń: 0

06-05-2020, 07:44 , ocenił powyższy materiał: mocne - Ten tekst jest jak narkotyk! Więcej!

Ten tekst jest jak narkotyk! Więcej!

weche
Redaktor Naczelny. Główny Sponsor Rozgrywki Mistrzów, Mistrz Ceremonii. Szef Typera. 3. miejsce w Polsce FM 2019, Wicemistrz Polski FM 2022, Mistrz Polski FM 2023, Typer Sezonu 2019/20 - 3. miejsce


Komentarzy: 1811

Grupa: Moderator

Ranga: Korespondent Wojenny

Ranga sponsorska: Sponsor Premium

Dołączył: 2017-10-19

Poziom ostrzeżeń: 0

06-05-2020, 07:48 , ocenił powyższy materiał: mocne - Genialne, czekałem na to

Fantastycznie ten zespół się rozwija. Utalentowanych Belgów trochę będzie, więc przy Twojej polityce transferowej dużo pewnie zarobisz, a i z wyników będziesz miał uciechę.

Adamenitum33
Wicemistrz Polski FM2021, 3. miejsce w Polsce FM 2022, Główny Sponsor Rozgrywki Mistrzów


Komentarzy: 752

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Chluba Mój Football Manager

Dołączył: 2017-11-23

Poziom ostrzeżeń: 0

06-05-2020, 10:02 , ocenił powyższy materiał: mocne - Pilnie śledzę

Kana to kozaczek, będzie z niego niezły środkowy, sam go kupiłem do Chelsea w Projekcie NN.

W późniejszym czasie zwycięstwa w lidze będą wręcz nudne, końcowy triumf w lidze będzie łatwy do zrealizowania, ciekaw jestem, jak w takim przypadku zachowają się Twoi najlepsi gracze.

Za X lat liga będzie miała lepszą reputację, ale na początku będzie ciężko utrzymać swoje gwiazdy, no chyba, że przyjdą za tym wyniki w Europie :)

Powodzonka, czekam na więcej :)

Mahdi
Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, FM 2019, FM 2020, FM2021 i FM2022, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Typer Sezonu 2020/21 - 2. miejsce, Typer Sezonu 2021/22 - 3. miejsce


Komentarzy: 10643

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel

Ranga sponsorska: Sponsor Główny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

06-05-2020, 10:08

Blitzkrieg, dnia 06-05-2020, 07:23, napisał:
No, no, przy dobrej polityce transferowej może się zrobić o Charleroi głośno w Europie. Ten Lokaso się nieźle zapowiada, zamierzasz dawać mu więcej szans w przyszłym sezonie?


Mogę zdradzić, że skończy jako lider... drużyny rezerw :-)

Mahdi
Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, FM 2019, FM 2020, FM2021 i FM2022, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Typer Sezonu 2020/21 - 2. miejsce, Typer Sezonu 2021/22 - 3. miejsce


Komentarzy: 10643

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel

Ranga sponsorska: Sponsor Główny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

06-05-2020, 10:14

weche, dnia 06-05-2020, 07:48, napisał:
Fantastycznie ten zespół się rozwija. Utalentowanych Belgów trochę będzie, więc przy Twojej polityce transferowej dużo pewnie zarobisz, a i z wyników będziesz miał uciechę.


W grze jestem tradycyjnie do przodu w stosunku do blogów. Zakończyłem czwarty sezon. I powiem Ci, że jak na razie z tymi talentami belgijskimi marnie. A jak już się jakiś pojawi w Genk, Brugge czy gdzie indziej, to szybko wykupuje go jeden z potentatów, czyli jakiś Manchester City czy Chelsea i chowa w drużynie rezerw. Problem z ligą belgijska jest taki, że musisz mieć w meczowej osiemnastce sześciu Belgów, a im dalej, tym trudniej takich znaleźć. Nie wspominam już o tym, że nie mam wychowanków i trudno do Ligi Mistrzów zgłosić zespół. Dlatego tak liczę na tą młodą trójkę, że przez trzy lata nabędą prawa wychowanka.

Mahdi
Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, FM 2019, FM 2020, FM2021 i FM2022, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Typer Sezonu 2020/21 - 2. miejsce, Typer Sezonu 2021/22 - 3. miejsce


Komentarzy: 10643

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel

Ranga sponsorska: Sponsor Główny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

06-05-2020, 10:23

Adamenitum33, dnia 06-05-2020, 10:02, napisał:
Kana to kozaczek, będzie z niego niezły środkowy, sam go kupiłem do Chelsea w Projekcie NN.

W późniejszym czasie zwycięstwa w lidze będą wręcz nudne, końcowy triumf w lidze będzie łatwy do zrealizowania, ciekaw jestem, jak w takim przypadku zachowają się Twoi najlepsi gracze.

Za X lat liga będzie miała lepszą reputację, ale na początku będzie ciężko utrzymać swoje gwiazdy, no chyba, że przyjdą za tym wyniki w Europie :)

Powodzonka, czekam na więcej :)


Kana to oddzielna historia! Miałem go również w Hercie i pełnił tam rolę typowego przecinaka, szóstki. Natomiast w tej karierze ustawiłem go na ósemce i przez cztery lata stał się zawodnikiem o walorach głównie... ofensywnych! Zszokował mnie! Wczoraj wieczorem ustawiałem sobie drużynę przed sezonem nr 5 i nagle... przychodzi oferta z Manchesteru United na... 80 mln euro! Co gorsze - prezes ją za moimi plecami zaakceptował!!! Pomyślałem, że jak mi sprzedadzą Kanę, to rezygnuję z tej kariery, bo to Belg, uzyskał status wychowanka, a i tak ciężko mi zgłosić drużynę do Champions League. Na szczęście po rozmowie ze mną prezesunio zgodę na transfer wycofał. Uff!! Tylko jak długo uda się utrzymać takiego zawodnika?...

Co do łatwych zwycięstw w lidze - też tak myślałem, ale... poczekaj na sezon nr 4, a zobaczysz do czego doszło :-) Liga się rozwija, Genk, Brugge, Standard czy /Anderlecht kupują coraz lepszych zawodników i naprawdę jest ciekawie!

DanielW


Komentarzy: 403

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-09-21

Poziom ostrzeżeń: 0

06-05-2020, 11:38 , ocenił powyższy materiał: mocne - Ten tekst jest jak narkotyk! Więcej!

Rekord zwycięstw pod rząd chyba nie do pobicia! Bardzo podobają mi się transfery, widać że to wszystko przemyślane, a nie na zasadzie łapanki.

grinch123


Komentarzy: 2291

Grupa: Moderator

Ranga: Zegarmistrz z Tarnowa

Dołączył: 2015-12-02

Poziom ostrzeżeń: 0

06-05-2020, 11:45 , ocenił powyższy materiał: mocne - Genialne, czekałem na to

Genialne, czekałem na to. W moim zapisie Kana tyle szcęscia nie ma Na początku kupił go Inter Mediolan za 27 mln euro Dwa lata później City wyłożyło 60 mln, sezon pograł u nich a dalej na wypożyczeniu. Nawet próbowałem go ściągnąć do Palermo ,ale City za duże wymagania miało względem wypożyczenia. Ostatecznie na sezon 2024/25 Kana reprezentuje barwy Norwich ,też City :)

Mahdi
Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, FM 2019, FM 2020, FM2021 i FM2022, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Typer Sezonu 2020/21 - 2. miejsce, Typer Sezonu 2021/22 - 3. miejsce


Komentarzy: 10643

Grupa: Root Admin

Ranga: Ojciec Założyciel

Ranga sponsorska: Sponsor Główny

Dołączył: 2015-03-20

Poziom ostrzeżeń: 0

06-05-2020, 12:06

grinch123, dnia 06-05-2020, 11:45, napisał:
Genialne, czekałem na to. W moim zapisie Kana tyle szcęscia nie ma Na początku kupił go Inter Mediolan za 27 mln euro Dwa lata później City wyłożyło 60 mln, sezon pograł u nich a dalej na wypożyczeniu. Nawet próbowałem go ściągnąć do Palermo ,ale City za duże wymagania miało względem wypożyczenia. Ostatecznie na sezon 2024/25 Kana reprezentuje barwy Norwich ,też City :)


On ma chyba losowe PA, ale główna zasada, jak w przypadku każdego młodego zawodnika - dać mu grać :-)
Obecnie online: brak użytkowników online
Copyright © 2015-24 by Łukasz Czyżycki