x
Witam bardzo serdecznie w tygodniu nr 32 :)
Oto zestawienie par na najbliższy weekend:
17.02.2018 r. sobota
1. Wisła Kraków - Arka Gdynia (Lotto Ekstraklasa), godz. 20.30
18.02.2018 r. niedziela
2. Trabzonspor - Basaksehir (Super Lig), godz. 13.30
18.02.2018 r. niedziela
3. Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split (1. HNL), godz. 15.00
18.02.2018 r. niedziela
4. Sigma Ołomuniec - Victoria Pilzno (1. Liga), godz. 16.00
18.02.2018 r. niedziela
5. Zwolle - Ajax Amsterdam (Eredivisie), godz. 16.45
18.02.2018 r. niedziela
6. AC Milan - Sampdoria Genua (Serie A), godz. 20.45
Wyniki spotkań można typować od momentu ukazania się tego blogu, do czwartku (15.02.2018, godz. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego).
Nasze artykuły ukazują się zawsze w następującym rytmie:
Każdy PONIEDZIAŁEK - podsumowanie tygodnia, klasyfikacja generalna.
Każdy WTOREK - mecze do typowania.
Każdy PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA - podsumowanie poprzedniego miesiąca, wpisy do Galerii Sławy.
Autor: Fley79
Typer Sezonu 2018/19 - 2. miejsce
weche
Redaktor Naczelny. Główny Sponsor Rozgrywki Mistrzów, Mistrz Ceremonii. Szef Typera. 3. miejsce w Polsce FM 2019, Wicemistrz Polski FM 2022, Mistrz Polski FM 2023, Typer Sezonu 2019/20 - 3. miejsce
Komentarzy: 1826
Grupa: Moderator
Ranga: Korespondent Wojenny
Ranga sponsorska: Sponsor Główny
Dołączył: 2017-10-19
Poziom ostrzeżeń: 0
13-02-2018, 09:07 , ocenił powyższy materiał: mocne - Bardzo mi się podoba
2. Trabzonspor- Basaksehir 1:1
3. Dinamo Zagrzeb- Hajduk Split 2:0
4. Sigma Ołomuniec- Victoria Pilzno 1:3
5. Zwolle- Ajax Amsterdam 0:2
6. AC Milan- Sampdoria Genua 3:0
Mahdi
Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, FM 2019, FM 2020, FM2021 i FM2022, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Typer Sezonu 2020/21 - 2. miejsce, Typer Sezonu 2021/22 - 3. miejsce
Komentarzy: 10666
Grupa: Root Admin
Ranga: Ojciec Założyciel
Ranga sponsorska: Sponsor Główny
Dołączył: 2015-03-20
Poziom ostrzeżeń: 0
13-02-2018, 09:36 , ocenił powyższy materiał: mocne - Doceniam to, co robisz
2. Trabzonspor- Basaksehir 2-1
3. Dinamo Zagrzeb- Hajduk Split 3-1
4. Sigma Ołomuniec- Victoria Pilzno 1-0
5. Zwolle- Ajax Amsterdam 1-2
6. AC Milan- Sampdoria Genua 1-0
kubilaj2
Wicemistrz Polski FM 2023
Komentarzy: 694
Grupa: Wirtualny Menedżer
Ranga: Chluba Mój Football Manager
Dołączył: 2017-12-26
Poziom ostrzeżeń: 0
13-02-2018, 09:55 , ocenił powyższy materiał: mocne - Doceniam to, co robisz
2. Trabzonspor - Basaksehir 2:0
3. Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split 2:2
4. Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 1:3
5. Zwolle - Ajax Amsterdam 0:3
6. AC Milan - Sampdoria Genua 1:2
Fetty
Komentarzy: 421
Grupa: Wirtualny Menedżer
Ranga: Uzdolniony Praktyk
Dołączył: 2017-03-25
Poziom ostrzeżeń: 0
13-02-2018, 10:06
2. Trabzonspor - Basaksehir 1-1
3. Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split 1-1
4. Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 0-1
5. Zwolle - Ajax Amsterdam 1-1
6. AC Milan - Sampdoria Genua 0-0
neyMar1906
Komentarzy: 91
Grupa: Wirtualny Menedżer
Ranga: Uzdolniony Praktyk
Dołączył: 2017-08-26
Poziom ostrzeżeń: 0
13-02-2018, 10:08 , ocenił powyższy materiał: mocne - Miło, że zdecydowałeś się dodać ten blog
2. Trabzonspor- Basaksehir 2-3
3. Dinamo Zagrzeb- Hajduk Split 3-1
4. Sigma Ołomuniec- Victoria Pilzno 1-2
5. Zwolle- Ajax Amsterdam 1-3
6. AC Milan- Sampdoria Genua 2-2
Ademix7
Komentarzy: 77
Grupa: Wirtualny Menedżer
Ranga: Uzdolniony Praktyk
Dołączył: 2017-11-04
Poziom ostrzeżeń: 0
13-02-2018, 11:23 , ocenił powyższy materiał: mocne - Podoba mi się
2. Trabzonspor 2:2 Basaksehir
3. Dinamo Zagrzeb 3:1 Hajduk Split
4. Sigma Ołomuniec 1:2 Victoria Pilzno
5. Zwolle 1:1 Ajax Amsterdam
6. AC Milan 1:3 Sampdoria Genua
Adi
Komentarzy: 49
Grupa: Wirtualny Menedżer
Ranga: Uzdolniony Praktyk
Dołączył: 2017-12-01
Poziom ostrzeżeń: 0
13-02-2018, 11:32 , ocenił powyższy materiał: mocne - Doceniam to, co robisz
2. Trabzonspor- Basaksehir 1:3
3. Dinamo Zagrzeb- Hajduk Split 2:0
4. Sigma Ołomuniec- Victoria Pilzno 0:2
5. Zwolle- Ajax Amsterdam 1:4
6. AC Milan- Sampdoria Genua 2:2
TomasS
Komentarzy: 260
Grupa: Wirtualny Menedżer
Ranga: Uzdolniony Praktyk
Ranga sponsorska: Sympatyk
Dołączył: 2017-06-15
Poziom ostrzeżeń: 0
13-02-2018, 11:55 , ocenił powyższy materiał: mocne - Doceniam to, co robisz
2. Trabzonspor- Basaksehir 1-1
3. Dinamo Zagrzeb- Hajduk Split 0-0
4. Sigma Ołomuniec- Victoria Pilzno 1-1
5. Zwolle- Ajax Amsterdam 1-1
6. AC Milan- Sampdoria Genua 1-0
kamilrosol1
Komentarzy: 92
Grupa: Wirtualny Menedżer
Ranga: Uzdolniony Praktyk
Dołączył: 2017-08-11
Poziom ostrzeżeń: 0
13-02-2018, 12:30 , ocenił powyższy materiał: mocne - Doceniam to, co robisz
2. Trabzonspor- Basaksehir 1-1
3. Dinamo Zagrzeb- Hajduk Split 3-1
4. Sigma Ołomuniec- Victoria Pilzno 1-2
5. Zwolle- Ajax Amsterdam 1-2
6. AC Milan- Sampdoria Genua 1-2
Dario
Komentarzy: 620
Grupa: Wirtualny Menedżer
Ranga: Uzdolniony Praktyk
Dołączył: 2017-08-13
Poziom ostrzeżeń: 0
13-02-2018, 13:15
2. Trabzonspor- Basaksehir 1-2
3. Dinamo Zagrzeb- Hajduk Split 2-0
4. Sigma Ołomuniec- Victoria Pilzno 1-1
5. Zwolle- Ajax Amsterdam 0-3
6. AC Milan- Sampdoria Genua 1-1