ZZA BRAMKI - GORĄCY TEMAT
OCENA mocne: 0, słabe: 0
zobacz komentarze

Wayne Rooney znów gwiazdą angielskich gazetek - na wesoło!

08-01-2019, 22:14, Unikalnych wejść: 283
ZZA BRAMKI
GORĄCY TEMAT

Znudziło mi się kolejny dzień młócić słomę na temat rzeczy oczywistych (wpływ determinacji na rozwój zawodnika), więc dziś pora na coś lżejszego! Z przymrużeniem oka!

Zawsze miałem słabość do Wayne’a Rooney’a! Co prawda w CM 01/02 jeszcze nie odkryli jego talentu, gwiazdą tamtej edycji był niejaki Cherno Samba - dobrze pamiętam! Potem okazało się, że z Rooneyem łączył go tylko rok urodzenia, bo na pewno nie PA smiley

Rooney to jeden z ostatnich graczy wychowanych w starej, dobrej szkole! A zatem na pewno nie umiera przez dwa dni (tak jak Robert Lewandowski) po zjedzeniu kebaba i na pewno nie sprawdza czy produkt zawiera gluten! Nigdy nie wylewał też za kołnierz, a mimo to zagrał 120 razy dla Anglii i strzelił 53 gole. Tym samym przebił samego Bobby Charltona (106A - 49 goli). Zaliczył trzy Mundiale i trzy turnieje finałowe Mistrzostw Europy. O klubowych liczbach i sukcesach nie będziemy tu wspominać, ale są równie imponujące. Wniosek - nie brak glutenu w diecie, tylko prawdziwe „jaja“ sprawiają, że piłkarz przechodzi do historii!

Wayne latem poprzedniego roku ewakuował się z UK, by pograć sobie w Stanach, ale angielska prasa nadal szuka okazji, aby na nim zarobić.

Lubię sobie przejrzeć każdego dnia - (ło)czywiście z największą pogardą na jaką mnie stać smiley - angielskie brukowce, a wczorajsze były szczególnie rozchwytywane przez motłoch! Na pierwszych stronach „The Sun“. „Daily Mirror“ i „Daily Star“ królował znów Wayne!

Dlaczego? Otóż dziennikarze „wyniuchali“, że Wazza 16 grudnia 2018 wkurzył się na lotnisku w Waszyngtonie na amerykańskich gliniarzy i nawrzucał im jak się patrzy! Ja tam myślę, że oni mają zbyt ciężki dowcip, aby zrozumieć jego akcent cockney smiley  Na dodatek Wayne nie był całkiem trzeźwy...  A pewnie! Kto byłby w stanie latać tyle godzin o suchym pysku i to jeszcze przed świętami smiley I to do takiego kraju, gdzie rzut podkową ma więcej zwolenników niż nasz stary, dobry futbol!

Rozgrzeszony!

Ale kara musi być - Roo zapłacił mandat w wysokości całych 116 dolarów (25 kara plus 91 koszty wypisania świstka) smiley Zapewne teraz będzie trzymał gębę na kłódkę!!! smiley

Jak wiadomo gazeta żyje tylko jeden dzień, a szczególnie brukowiec. Nic to, że padło ileś tam drzew, skoro gawiedź miała przez kilka minut zabawę czytając o przygodzie Wayne’a... No to kilka skanów na pamiątkę wczorajszego dnia w Zjednoczonym Królestwie! Przed wami Wayne Rooney-superstar z pierwszych stron!

Autor: Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, 3. miejsce w Polsce FM 2018, Pierwszy Kreator Gwiazd, Menedżer Miesiąca

KOMENTARZE
Brak komentarzy
Obecnie online: brak użytkowników online
Copyright © 2015-19 by Łukasz Czyżycki