x

 

DODATKI - FACEPACKI - Football Manager


OCENA mocne: 0, słabe: 0
zobacz komentarze

Football Manager 2024: facepack DF11 Megapack.

05-11-2023, 21:16, Unikalnych wejść: 9025
DODATKI
FACEPACKI

FACEPACK OD NASZYCH PARTNERÓW Z HOLANDII
Jeff, szef DF11 Facepacks to prawdziwy pasjonat i człowiek, z którym od paru lat łączą mnie więzy serdecznej przyjaźni. W końcu obaj mamy lekkiego bzika! Partnerstwo prowadzonych przez nas stron opiera się na szanowaniu wzajemnych zobowiązań, a dżentelmeńska umowa barterowa realizowana jest bez najmniejszych problemów. Kolejny raz pragnę złożyć zarówno jemu, jak i calemu zespołowi DF11 serdeczne gratulacje i podziękowania za fantastycznie wykonaną pracę!

Łukasz Czyżycki "Mahdi"
założyciel portalu Mój Football Manager

 


Prezentujemy wam wraz z naszymi partnerami z DF11 Facepacks najlepszy i najbardziej dopracowany facepack świata. To dodatek dla osób wymagających, ceniących elegancję i dbałość o szczegóły. Zdjęcia zawodników są wykonane w stylu fotek ze słynnych albumów Panini.

       

 


POBIERANIE


Dodatek możnago pobierać na dwa sposoby. Torrent lub Drive. Waga - 17GB. Należy nastawić się, że pobranie tak dużej paczki zajmie "trochę" czasu, w zależności od szybkości waszego internetu. WIFI zawsze jest dwa razy wolniejsze i mniej stabilne niż "kabel".

DF11 Facepack umożliwia pobranie wersji skompresowanej via Drive (tylko 6GB), lecz trzeba uiścić opłatę: 5 euro. 

 


INSTALACJA


1/ Po rozpakowaniu folder należy umieścić:

Dokumenty / Sports Interactive / Football Manager 2024   (lub wcześniejsze wersje) / graphics

2/ Tradycyjnie pamiętaj o odświeżeniu (przeładowaniu) skórki.

 


CO MIESIĄC UAKTUALNIENIE!


DF11 Megapack jest co miesiąc odświeżany i uaktualniany, wystarczy kliknąć w ten obrazek by przejść do najnowszych update:

 

JAK ZAINSTALOWAĆ UAKTUALNIENIE

1. Po pobraniu paczki (WinRAR) kliknij „extract files to“ i wybierz następującą lokalizację na swoim komputerze (na grafice mamy folder z Football Manager 2017, ale zasada jest ta sama dla każdej wersji):

Documenty / Sports Interactive / Football Manager 2024  / graphics / DF11 Megapack


2. Potwierdź wybraną lokalizację naciskając „OK“

3. W czasie procesu uaktualniania fotek zostaniesz zapytany, czy chcesz zamienić istniejące zasoby (zdjęcia graczy). Potwierdź naciskając „yes to all“.


Pamiętaj o przeładowaniu skórki!

 

 


CHECKER


Polecam opcję "checker", gdzie w elegancki, graficzny sposób przedstawiono know-how DF11. Można kliknąć w poniższą fotkę:KOMENTARZE
Brak komentarzy
Obecnie online: brak użytkowników online
Copyright © 2015-24 by Łukasz Czyżycki