x

 

RADA SPONSORÓW

Wspieraj Mój Football Manager i zostań członkiem Rady Sponsorów!


Postanowiliśmy wprowadzić specjalne rangi sponsorskie uwidocznione w profilach dla wpłacających określone kwoty. Sponsorzy dzielić się będą na pięć grup i utworzą Radę Sponsorów, która decydować będzie o kształcie i kierunkach rozwoju portalu, ewentualnych zmianach regulaminu Rozgrywki Mistrzów, a także o wszystkich ruchach personalnych (np. o corocznym wyborze redaktora naczelnego). Szczegóły uprawnień Rady Sponsorów znajdziecie w oddzielnym artykule TUTAJ.

Donacje zostaną przeznaczone na opłacenie bieżących wydatków związanych z działalnością Mój Football Manager (domena, serwer, rozwój portalu, reklama).

Cały deficyt związany z działalnością portalu zobowiązuje się pokrywać współwłaściciel, Mahdi. Liczymy, że chociaż w jakimś niewielkim stopniu go wspomożecie!

 


Rangi i grupy sponsorskie 


SPONSOR STRATEGICZNY MÓJ FOOTBALL MANAGER

Wyróżnienie dla osób, które wpłacą 500 zł lub więcejSPONSOR GŁÓWNY MÓJ FOOTBALL MANAGER

Wyróżnienie dla osób, które wpłacą 300-499 złSPONSOR PREMIUM MÓJ FOOTBALL MANAGER

Wyróżnienie dla osób, które wpłacą 100-299 złSPONSOR TECHNICZNY MÓJ FOOTBALL MANAGER

Wyróżnienie dla osób, które wpłacą 50-99 złSPONSOR MÓJ FOOTBALL MANAGER

Wyróżnienie dla osób, które wpłacą 10-49 zł


 

Osoby, które zdecydują się wpłacić mniej niż 10 zł otrzymają również rangę sponsorską "SYMPATYK MÓJ FOOTBALL MANAGER", jednak bez możliwości zasiadania w Radzie Sponsorów.

Wszystkie rangi sponsorskie oraz związana z nimi przynależność do Rady Sponsorów obowiązują przez rok od momentu dokonania wpłaty.

 

 


Tutaj łatwo dokonasz wpłaty


Jarosław Wechman
Santander Bank Polska
09 1090 1711 0000 0001 4028 1704

Jako tytuł wpłaty proszę podawać:
Rada sponsorów i nick używany na  portalu

 

UWAGA! W poprzednich latach była możliwość opłacenia członkostwa poprzez pay pal. Niestety, od jakiegoś czasu nie mogę się tam z niejasnych dla mnie przyczyn zalogować, więc proszę wpłacać pieniądze wyłącznie na podane powyżej konto administrowane przez Jarka (weche).


Obecnie online: brak użytkowników online
Copyright © 2015-24 by Łukasz Czyżycki