ROZGRYWKA MISTRZÓW - BIULETYNY - Football Manager


OCENA mocne: 19, słabe: 0
zobacz komentarze

46. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Grudzień 2018)

01-12-2018, 10:30 , Unikalnych wejść: 476 , autor: Mahdi

Wybrany klub / reprezentacja: -

Opisywany sezon: -

Poziom rozgrywkowy: -

Wersja gry: -


WYDARZENIA MIESIĄCA


9 listopada 2018 ogłoszone zostały oficjalne wyniki eliminacji 4. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów:

LINK - oficjalne wyniki
 

Wszyscy finaliści potwierdzili swoje uczestnictwo poprzez przesłanie następujących oświadczeń:

"Potwierdzam, że zostałem poinformowany iż turniej finałowy 4. Edycji Rozgrywki Mistrzów odbędzie się w dniach 16-21 stycznia 2019 w Wielkiej Brytanii (lot Poznań-Bristol-Poznań) i akceptuję ten termin. Zobowiązuję się dojechać na własny koszt na wskazane przez organizatora lotnisko w Polsce (Poznań). Oświadczam, że rozumiem i akceptuję Regulamin 4. Edycji Rozgrywki Mistrzów, opublikowany na stronie Mój Football Manager (https://myfootballmanager.pl/rozgrywka-mistrzow/1772/4-mistrzostwa-polski-wirtualnych-menedzerow-w-grze-football-manager-oficjalny-regulamin-turnieju) dnia 14/03/2018, ze szczególnym uwzględnieniem paragrafu X, punkty 13 i 14"


Bilety lotnicze oraz hotel zostały zabukowane i opłacone.


 

15 listopada 2018 opublikowałem projekt nowego systemu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów:

LINK - projekt
 

 

25 listopada 2018 odbył się draft - finaliści 4. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów wybrali swoje sztaby oraz zespoły. Skarb kibica turnieju finałowego powinien ukazać się jeszcze przed świętami! Będą konkursy, typowanie, etc. Dziś zdradzimy rąbek tajemnicy z draftu:

Przyznajcie, że pierwsze wybory zawodników były nieco zaskakujące! Dla porównania - draft zeszłoroczny (pierwsze wybory zawodników):


Jak widać, tylko u mnie nic się nie zmieniło w kwestii wyboru nr 1 smiley  A im dalej w... draft, tym ciekawiej! Mogę zdradzić, że najstarszym piłkarzem, przed którym szansa występu w finale to... 44-letni legendarny meksykański bramkarz Óscar „Conejo” Pérez! Został on wybrany przeze mnie.

 


 


INFORMACJA DLA RADY SPONSORÓW


Już jutro odbędzie się głosowanie Rady Sponsorów Mój Football Manager w sprawie mojego projektu nowego systemu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów. Po wnikliwym przejrzeniu komentarzy, przeczytaniu kilkudziesięciu e-maili oraz wstępnych konsultacjach proszę uwzględnić następujące rzeczy:


1. Karol Cłapa ("Ceyvol"), redaktor naczelny FMRevolution, nie będzie brany pod uwagę jako członek jury. Powód - mimo wyciągniętej przeze mnie ręki na zgodę, mimo puszczenia w niepamięć wszystkich świństw, których dopuścił się w latach 2015-17, mimo listu, który mu wysłałem 20 listopada - nie uznał za stosowne odpisać. Upewniłem się jeszcze, czy ten list do niego dotarł, wysyłając wiadomość na fb, która została przez niego wyświetlona. Bez odpowiedzi. Pomijając już fakt, że nie odpisywanie na listy jest przejawem zwykłego chamstwa, to ten człowiek jest ode mnie 15 lat młodszy! Zwykła kindersztuba powinna wystarczyć, by wiedział jak się zachować. Ale on - niestety - nie wie i nigdy nie wiedział... Tak ciężko mu przyznać się do błędów i napisać "przepraszam"... Szczerze - żałuję, że wyciągnąłem do niego rękę, wybaczyłem i muszę przyznać rację wszystkim, którzy od początku byli przeciwni jego ewentualnemu członkostwu w jury.

2. Kwestia innych członków jury. Podczas głosowania proszę być na 100% pewnym, że proponuję Mateusza Chrzanowskiego („Chrzano“), moderatora największej polskiej grupy facebookowej (Football Manager - Polska Scena, ponad 7 000 członków) i właściciela bardzo popularnego kanału youtube (ponad 8 000 subskrynentów). Abstrahując od tego, że jest pasjonatem i podoba mi się to, co robi - okazał się człowiekiem konkretnym i porozumieliśmy się bardzo szybko. Ważne: potrafi okazać szacunek i na listy odpisuje tego samego dnia, w którym je otrzymuje.

3. Pozostali członkowie „zewnętrznego" jury - sprawa jest otwarta i przeprowadzimy oddzielne głosowanie w styczniu, decydując ostatecznie kto ma się w nim znaleźć. Wszystko zależy od wstępnych konsultacji. Jeżeli Rada Sponsorów przyjmie mój projekt wyłaniania finalistów, opublikuję zresztą list otwarty do całej społeczności.

4. Biorąc pod uwagę propozycję przedstawioną w komentarzu przez Grincha, zdecydowałem, że również społeczność Mój Football Manager (tak jak „zewnętrzne“ jury) powinna wybrać swoją „trójkę“ jurorów dysponującą „podwójnymi“ głosami. Uważam, że najlepiej będzie wyłonić tę trójkę poprzez głosowanie naszej społeczności. Takie głosowanie mogłoby się odbyć na portalu w styczniu.


Bardzo proszę członków Rady Sponsorów, aby w jutrzejszym głosowaniu na grupie uwzględnili powyższe korekty projektu!


Autor: Mahdi
Redaktor Naczelny, Wicemistrz Polski FM 2015, Mistrz Polski FM 2017, Pierwszy Kreator Gwiazd w grudniu 2018,

KOMENTARZE

Berth


Komentarzy: 949

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Francuski Łącznik

Ranga sponsorska: Sponsor Główny

Dołączył: 2016-06-20

Poziom ostrzeżeń: 0

01-12-2018, 11:02 , ocenił powyższy materiał: mocne - Bardzo mi się podoba

I teraz będę mógł z pełnym przekonaniem zagłosować "za". Chyba nie spodziewałeś się czegokolwiek innego po tym człowieku? Draft zaczął się faktycznie ciekawie! Gdzie Messi i Ronaldo :)

Vagner


Komentarzy: 449

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Selekcjoner z Wysp Owczych

Ranga sponsorska: Sympatyk

Dołączył: 2016-09-20

Poziom ostrzeżeń: 0

01-12-2018, 11:17 , ocenił powyższy materiał: mocne - Podoba mi się

Szczerze to nie spodziewałem się, że okaże się aż takim chamem. Ale i tak to było szlachetne zachowanie z Twojej strony, @Mahdi. Zaskoczyłeś mnie tym Perezem w drafcie. Całkiem dobry jak na swój wiek.

Jacor


Komentarzy: 456

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2016-10-07

Poziom ostrzeżeń: 0

01-12-2018, 11:27 , ocenił powyższy materiał: mocne - Gdyby tego nie było, strona stałaby się uboższa

Postawił się sam poza nawiasem społeczności.Nie rozumiem jak ktoś, kto robił takie rzeczy nie umiał przeprosić? To wcale nie boli, ale widać nie wszystkich. Nie mogę się doczekać skarbu kibica!

Alex


Komentarzy: 149

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-08-08

Poziom ostrzeżeń: 0

01-12-2018, 11:39 , ocenił powyższy materiał: mocne - Podoba mi się

O tym panu szkoda mówić, bo widać, że mamusia i tatuś nie nauczyli go ogłady. Ja się cieszę, że będzie w jury Chrzano, bo robi najlepsze poradniki takie jak "akademia". Czemu w drafcie nikt nie zaczął od Leo i CR7?

Marass


Komentarzy: 419

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Ranga sponsorska: Sympatyk

Dołączył: 2016-09-24

Poziom ostrzeżeń: 0

01-12-2018, 11:49 , ocenił powyższy materiał: mocne - Podoba mi się

@Mahdi, nie używaj tak trudnych wyrazów jak kindersztuba, bo on i tak musiałby to sobie wygoglować ;) Nie mogę się doczekać ,żeby zobaczyć pełny draft.

Zyhym


Komentarzy: 794

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2016-12-28

Poziom ostrzeżeń: 1

01-12-2018, 11:59 , ocenił powyższy materiał: mocne - Podoba mi się

Dodałeś ten screen z przesmakiem draftu i już mam ciarki na plecach! :D
Bardzo czekam na Rozgrywkę Mistrzów! :)

Fetty


Komentarzy: 201

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Uzdolniony Praktyk

Dołączył: 2017-03-25

Poziom ostrzeżeń: 0

01-12-2018, 12:03 , ocenił powyższy materiał: mocne - Gdyby tego nie było, strona stałaby się uboższa

Bardzo dobre korekty, o tym @Ceyvolu to aż szkoda pisać. Draft mnie zaciekawił, zobaczymy jak te drużyny będą wyglądać w całości.

EddyManiolo
3. miejsce w Polsce FM 2016


Komentarzy: 1270

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Menago Tradycjonalista

Dołączył: 2015-12-05

Poziom ostrzeżeń: 2

01-12-2018, 15:03 , ocenił powyższy materiał: mocne - Doceniam to, co robisz

Doceniam to, co robisz

Pomijając już to co się kiedyś wydarzyło, pomijając jakie słowa padły i pomijając fakt że nie odpisał uważam że zwyczajnie dobrze się stało że Ceyvola (bo nie wiem jak z resztą rev) nie będzie w jury ponieważ raz że sam widzisz jak negatywną reakcję wywołałeś, a dwa że prowizoryczna zgoda między Wami nie trwała by długo i znów skończyłoby się niepotrzebnymi sytuacjami, odbijaniem piłeczki, a może i nawet jakimś trzęsieniem ziemi w samej 5RM. Powiem szczerze że można by (o ile nie będzie startował) do jury wziąć naszego użytkownika VRC bo ma gość wiedzę, ale to taka luźna myśl.

Shrek


Komentarzy: 900

Grupa: Wirtualny Menedżer

Ranga: Trudny Człowiek

Dołączył: 2016-01-21

Poziom ostrzeżeń: 1

01-12-2018, 16:17

Chylę czoła Mahdi przed znajomością takich zawodników.

Popatrzcie na dwie rzeczy, które mnie zaintrygowały - przykładny zawodowiec pomimo 11 punktów determinacji.

Sprawa druga - jest bramkarzem, a mimo wszystko w kadrze juniorów zdobył bramkę! Chciałem znaleźć w jakim meczu, ale zamiast tego znalazłem kilka innych fajnych filmików z jego udziałem.

A jeszcze takie pytanie poza finałem? Czy można było brać czynnych, ale wolnych zawodników, którzy mają atrybuty trenera i wykorzystywać ich zarówno do grania, jak i do trenowania?

grinch123
Zastępca redaktora naczelnego


Komentarzy: 1807

Grupa: Moderator

Ranga: Zegarmistrz z Tarnowa

Ranga sponsorska: Sponsor Premium

Dołączył: 2015-12-02

Poziom ostrzeżeń: 0

01-12-2018, 18:47 , ocenił powyższy materiał: mocne - Gdyby tego nie było, strona stałaby się uboższa

W końcu to zrozumiałeś że nie którzy ludzie się nie zmieniają i zawsze pozostaną mniej kulturalni od ciebie.
Zastanawia mnie czy Pucek i Bolson będą w składzie jury czy po prostu dajemy sobie spokój całą tamtą stroną itp .Jestem za tym by całkowicie wykluczyć całą moderację tamtej strony z jury.Dziękuje że przystałeś na opcję którą zaproponowałem.Nie wiem jak to sobie wyobrażasz?Ja myślę że mogło być tak że każdy członek Rady Sponsorów,postawił by swoje trzy nicki i z tych nicków nasza społeczność wybrała by gremium do jury.Może masz jakiś inny pomysł to chętnie się dowiemy.W tej formie zagłosuje na Tak !


Co do wyborów w drafcie, zapowiada się ciekawie.Już jestem ciekaw waszych wyborów.Jeszcze raz życzę Powodzenia :)
Obecnie online: brak użytkowników online
Copyright © 2015-19 by Łukasz Czyżycki and Agnieszka Czyżycka